Знаєш про факти корупції - телефонуй (0432) 69-49-81

Партія «Вінницька Європейська Стратегія», яка брала участь у місцевих виборах, перефарбувалась в «Українську Стратегію»!


Продовжимо наші відкриття про партію «Вінницька Європейська Стратегія». Можна сказати, ми вже розім'ялись в коментах, поговорили «про те, про се», навіть посперечались. Але підійшов час рухатись далі в цій нелегкій справі.

Для тих, хто тільки долучився до нашого дослідження, нагадаю, що за моїми дослідженнями в youcontrol.com.ua партія «Вінницька Європейська Стратегія» була зареєстрована через три місяці після місцевих виборів 2015. Партія має свою історію, керівника та місцезнаходження. Поки я знайшла інформацію про те, що партія ВЄС має всього два члени партії і це зовсім не лідери партії

Отже тепер, перейдемо до самого цікавого!

Партія «Вінницька Європейська Стратегія», яка йшла на вибори, це зовсім не та партія, яка була створена існує тепер! Всі в шоці? Так, це дві різні партії з різними кодами ЄДРПУО, керівниками та місцем знаходження.

Раніше ви вже познайомились з партією «Вінницька Європейська Стратегія», що зарестровна 3 лютого 2016 р. під керівництвом Дручинського Андрія Михайловича, зареєстрована в Жмеринці - Муркурилівцях із місцем знаходження м. Вінниця, вул.600-річчя 80. З кодом ЄДРПОУ 40249019
Вінницька європейська стратегія фото

Про існування іншої партії «Вінницька Європейська Стратегія» мені стало відомо з того ж таки ресурсу. Швидше всього саме ця партія йшла на місцеві вибори 2015 у Вінниці.

А тепер про історію партії ВЄС, про її створення та подальшу долю.

Від дати своєї реєстрації ця партія мала назву «Народна Трибуна», керівником якої була нікому не відома Валентина Гоцуляк. «Народна Трибуна» була зареєстрована 30 січня 2015 р. м. Києві, Святошинського району, по вул. Генерала Наумова, буд. 3. Десь у промисловій зоні міста. Ця партія має зовсім інший код ЄДРПОУ 39610682. Тобто, перша і друга партії – це зовсім інші юридичні особи!
Вінницька європейська стратегія фото
Вінницька європейська стратегія фото

Через вісім місяців 20 серпня 2015 р. з «Народної трибуни» народилась «Вінницька Європейська стратегія», точніше перейменувалась і змінила своє місце реєстрації на м. Київ, Дарницький район, вул. Ганни Ахматової, буд.4, кв 70.
Вінницька європейська стратегія фото
Вінницька європейська стратегія фото

При сьогоднішньому законодавстві можна перекупити іншу партію та йти на будь-які вибори.

Керівництво «старого» ВЄСа

Поки реєстри, з яких ми беремо дані є неповними і носять інформативних характер, дещо про керівників партії вже можна дізнатись. Отже, з 29 травня 2016 р. партію очолював Смолянінов Андрій Олександрович. А вже з 27 серпня того ж року до керівництва прийшов Яблонський Павло Васильович. Раніше я писала про те, що він єдиний депутат серед 20 від ВЄСа у вінницькій міській раді. 
Вінницька європейська стратегія фото

Поки залишається неясним хто очолював партію в період з 20 серпня 2015 р. по 29 травня 2016 р.

А тепер найцікавіше! Партії «Вінницької Європейської Стратегії», яка приймала участь у місцевих виборах – не існує!

Увага!!! Тепер її назва «Українська Стратегія»!!!

І це підтверджує ресурс youcontrol.com.ua та сайт Міністерства юстиції
Вінницька європейська стратегія фото
Вінницька європейська стратегія фото

Звертаю вашу увагу, що вияснити я це змогла тільки за кодом ЄДРПОУ 39610682. Бо посилань на документ про перейменування партії знайти поки не вдалось.

Задачка №4*

1)Навіщо було перейменовувати партію, яка пройшла на виборах і паралельно створювати однойменну партію після?
2) То депутати від якої партії займають 20 крісел у вінницькій міській раді?
3) Чи знають ці 20 депутатів про те, що вони вже більше не депутати від ВЄСа?
4) Чи знають всі інші колеги-депутати від інших партій з ким вони поряд сидять в сесійній залі?
5) Чому мер Вінниці не сказав правду вінничанам, що він тепер не від ВЄСа і про обіцянки годі й мріяти?
6) Чи в курсі виборці про те, що ВЄС тепер «УС»? То за кого вони голосували?
Вінницька європейська стратегія фото
фото: hans-gille.livejournal.com

А ми зробимо невеличку паузу, щоб переварити все те, від чого здорова психіка може стати хворою і знову через годинку зустрічаємось на нашому сайті Vlasno.info в рубриці «Власна думка».

Попереду ще багато не менш цікавого!

Головне фото: cyberspaceandtime.com


Розкажи друзям:

Додати коментар

Для того щоб залишити коментар використовуючи акаунт вашої соціальної мережі, клікніть по потрібній вам соціальній мережі.

             

Захисний код
Оновити

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

ОСТАННІ НОВИНИ

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Читай нас

 

Підписатися на Vlasno.info

 

Отримайте безкоштовні поради!

  • Головні новини Вінниці
  • Бізнес новини регіону
  • Афіши, оголошення та ін.

Наші контакти

  

Театральна 14, Вінниця
T: (0432) 69-49-81
Т: (093) 83-70-115
Т: (097) 76-98-568