Знаєш про факти корупції - телефонуй (0432) 69-49-81

«Давайте, сватайте нас!»


Процес об'єднання громад часто порівнюють зі шлюбом, за розрахуком чи з кохання – це вже інше питання. Від цього порівняння не відійшов і Гущинецький сільський голова Михайло Довгалюк. Фразу, винесену у заголовок, він прорік на сесії Гущинецької сільської ради, перед початком розгляду питання про об'єднання територіальних громад.

До Гущинецької громади у цей день сватались відразу двоє «залицяльників» – Павлівська та Іванівська громади. Від початку процесу об'єднання територіальних громад уже кілька разів змінювався перспективний план можливого об'єднання. За найпершим його варіантом разом мали б об'єднатися Павлівська, Гущинецька та Мізяківська громади з центром у Павлівці. Згодом цей план кілька разів змінювався і в останній його редакції Гущинецька громада має об'єднуватися з Іванівською, з центром в Іванові.

Саме «сватання» видалось доволі велелюдним – окрім депутатів сільської ради, за цим процесом спостерігали, а часом і втручалися у його перебіг представники місцевої громадськості та районної державної адміністрації, депутати районної ради, голова сусідньої Мізяківської громади. Схоже, і сама «дівка» не проти була віддатися – бо як заявив Михайло Довгалюк, при нинішньому бюджеті територіальної громади говорити про розвиток навіть не доводиться, тут би вижити. Порятунок побачили в об'єднанні, яке має дати шанс на виживання.

Павлівський сільський голова Віктор Кособуцький золотих гір не обіцяв, зазначив лише, що перспективний план не догма і його уже неодноразово змінювали під потреби тієї чи іншої громади і для прискорення процесу об'єднання. Головне на його думку, створити сильні робочі групи, щоб вони врахували інтереси та побажання кожної громади.

На думку Іванівського сільського голови Віктора Онофрійчука, важливим аргументом на користь об'єднання Гущинецької та Іванівської громад є близьке їх розташування та підприємства, які розташовані або працюють на території обох громад. До речі, на «сватання» Віктор Онофрійчук приїхав не сам, разом з ним в його автомобілі приїхали заступник голови райдержадміністрації Юрій Слабчук та начальник відділу з питань персоналу апарату РДА Микола Щур. Напередодні сесії Онофрійчук разом з Щуром проводили зустріч з колективом Гущинецької школи. Після сесії всі троє також поїхали разом в автомобілі сільського голови. Такий супровід викликає кілька запитань. Що це – бажання провести об'єднання згідно з перспективним планом чи застосування адмінресурсу на користь окремої громади? Якщо зважити як у підсумку голосували депутати, то схиляєшся все таки до другого.

Якщо дотримуватись весільної термінології, яку ми обрали спочатку, то хліб на сватанні віддали Іванівській громаді. За об'єднання з Іванівською громадою проголосувало десять депутатів Гущинецької сільської ради, за «шлюб» з Павлівською – двоє депутатів. На пропозиція про те, щоб вивчити думку громади депутати не пристали. Як заявив один з депутатів, мене обрали люди, отже делегували повноваження і я від них уже приймаю рішення.

Влітку 2016 року Гущинецька рада уже ухвалювала рішення про об'єднання з Іванівською громадою, але на наступний день після сесії зібралися люди і висловили незадоволення таким рішенням. Тоді про нього тихо забули. Тепер ухвалили нове рішення.

Фото: buknews.com.ua


    30 січ. 2017 Print


Розкажи друзям:

Коментарі  

Микола
0 # Микола 05.04.2017, 14:36
Эх, Вася-Вася)))
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Справедлива
0 # Справедлива 05.04.2017, 13:51
Доволі однобокий і упереджений погляд зацікавленої особи. Чому ж Ви, пане Василю, у своїх таких "дотепних" і "влучних" рядках й словом не обмовились про родинні зв`язки з сільським головою с. Павлівка, а також про те, що саме дякуючи фінансовій підтримці госодарства, яке розташоване в тій же Павлівці, Вам вдається триматись на плаву, заявляючи про себе, як про незалежне періодичне видання Калинівщини. Стосовно ж того, хто, з ким, коли, куди і на якому автомобілі приїхав-поїхав, даруйте, але Ви ж -журналіст, не опускайтесь до рівня "балачок біля призьби". Шкода, але допоки існує матеріальна залежність, подібні Вашому видання не мають шансу стати чимось вищим, аніж жовта містечкова преса...
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга

Додати коментар

Для того щоб залишити коментар використовуючи акаунт вашої соціальної мережі, клікніть по потрібній вам соціальній мережі.

             

Захисний код
Оновити

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

ОСТАННІ НОВИНИ

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Читай нас

 

Підписатися на Vlasno.info

 

Отримайте безкоштовні поради!

  • Головні новини Вінниці
  • Бізнес новини регіону
  • Афіши, оголошення та ін.

Наші контакти

  

Театральна 14, Вінниця
T: (0432) 69-49-81
Т: (093) 83-70-115
Т: (097) 76-98-568