ДРУКУВАТИ
занадто одружений таксист-фото

Над подвійним життям «занадто одруженого» таксиста сміялись у вінницькому театрі

27 березня 2016, 18:41

До Міжнародного дня театру вінничан потішили прем'єрою вистави

Над подвійним життям «занадто одруженого» таксиста сміялись у вінницькому театрі

   

До Міжнародного дня театру вінничан потішили прем'єрою вистави «Занадто одружений таксист». На прем'єрі вистави побувала кореспондент Vlasno.info.

Сюжет п'єси доволі простий: чолові працює таксистом, веде подвійне життя, і має постійно жити за графіком, адже на його плечах дві дружини – Мері та Барбара. Кожну він любить по-своєму і не може зізнатись у існуванні іншої. Все ж, трапляється непередбачувана ситуація, яка порушує звичний ритм життя таксиста.

занадто одружений таксист-1-фото

Готували постановку близько двох місяців. Режисер зізнається, що готовий і до негативних відгуків, адже у «Занадто одруженому таксисті» підіймаються дражливі для суспільства теми. Також автор постановки вважає, що п'єса розрахована все ж на зрілого глядача, який може одночасно посміятись та переосмислити основні проблеми. До речі, жодних конкретних прототипів у виставі немає.

– Ми намагалися показати узагальнені образи. На мою думку, саме так виглядає жінка-полісмен, дружина-матуся та дружина-коханка, ну і сусід нетрадиційної орієнтації, – розповідає про роботу над виставою режисер театру імені Садовського Тарас Мазур.

занадто одружений таксист-2-фото
Комедія розрахована на глядача старшого 16 років, адже у постановці є пікантні і навіть еротичні моменти. Море сміху у глядачів викликала аналогія з поп-кліпом «Стиль собачки», а також різноманітні жарти подібного характеру. Цікаво, що майже весь час головний герой шукає виправдання свого подвійного життя, що приводить до масової істерики в другій дії п'єси.

– Вистава мені сподобалась, адже вона не напружує, не складна для сприйняття. Трохи затягнута в 2-й частині, але, можливо, то я втомився в кінці робочого тижня, – ділиться враженнями глядач Іван Пилипчук.

занадто одружений таксист-3-фото
Грають у «Занадто одруженому таксисті» молоді актори. Головний герой – Сергій Мазур, дружини - Ольга Буга-Мазур та Міла Козирєва, полісмени – Микола Коломієць та Тетяна Фролова.

Постановку підготував Тарас Мазур за однойменною п'єсою англійського драматурга-коміка Рея Куні.

Найближчі покази вистави відбудуться 9, 15 та 27 квітня.

Фото: Катерина Буяльська

афіша-занадто одружений таксист-фото


    27 бер. 2016

Джерело: vlasno.info