Знаєш про факти корупції - телефонуй (0432) 69-49-81

У Теплику відкрилась поліклініка, яку будували 27 років

01 лютого 2018, 10:02

У Теплику відкрилась поліклініка, яку будували 27 років

    Коментарі (8)

 У селищі Теплик, що на Вінниччині, відкрили сучасну простору поліклініку. Радості лікарів та пацієнтів, дійсно, не було меж, адже це приміщення будувалось 27 років. До цього лікарям доводилось приймати пацієнтів із селища та прилеглих 36 сіл у пристосованому під поліклініку приміщенні, де навіть не було туалету. Про це повідомляє кореспондентка Vlasno.info.

Lyudmyla-Martsyn

– Нарешті, аж в цьому році нам вдалось надати це приміщення людям для користування. Я лише два роки на посаді голови Теплицької РДА, тому не можу чітко відповісти, чому будівництво затягнулось так надовго. Проте, відколи я заступила на посаду, то робила все необхідне, аби воно почало працювати. Адже дуже важливо, щоб люди мали змогу лікуватися та працювати у гідних умовах, – говорить голова Теплицької РДА Людмила Марцин. – Щоб не утримувати приміщення старої поліклініки, вирішили використовувати перший і другий поверх до завершення ремонтних робіт на третьому поверсі. Таке право надали головному лікареві задля економії бюджетних коштів.

Консолідація зусиль чиновників, меценатів та місцевих мешканців допомогла менш ніж за два роки завершити будівництво.

Vidkrytty-kliniky

– У 2017 році ми використали 6,5 мільйонів гривень, це були кошти з фонду державного регіонального розвитку та з районного бюджету. Також дуже нам допомогли із благоустроєм території біля поліклініки благодійники. Серед них – безпосередньо фермери, які беруть активну участь у покращенні благоустрою нашого селища, – додає Людмила Марцин.

Фермери, у свою чергу, також задоволені відкриттям поліклініки, адже вони, як ніхто, розуміють потреби місцевих мешканців. Нам вдалося поспілкуватися з одним із них, а саме – Володимир Токарчуком, який прийшов вітати лікарів із новосіллям.

Ivan-Kraselenko-Volodymyr-Tokarchuk

– Я відверто радію, дивлячись на це приміщення, адже це маленький крок до кращого життя. Просторі лікарські кабінети, оновлена сучасна техніка, нові й гарні лавочки для очікування своєї черги. Це умови, яких заслуговують люди в селах. Адже все своє свідоме життя вони проводять, працюючи на землі й біля тварин, аби забезпечити державу хлібом, м'ясом та молоком. Важка праця відбирає у людей багато сил та здоров'я, й хоча б належне лікування держава повинна забезпечити. А я буду допомагати, чим зможу, – каже Володимир Токарчук.

Гарну й насичену екскурсію кабінетами поліклініки провів головний лікар комунальної установи Теплицька лікарня планового лікування Іван Краселенко. Він з величезною гордістю розповідав про кожен з куточків нового приміщення, а особливо рентгенологічний та УЗД-кабінети.

Ivan-Kraselenko

– На сьогоднішній день – це, дійсно, здійснення заповітної мрії, моєї і всіх працівників, переїхати до такого гарного приміщення. Я лікар-хірург, маю 26 років лікарського стажу, й за багато років втратив надію, що ми зможемо колись сюди переїхати. Від цього переїзду виграли всі: люди зможуть отримувати якісну первинну та вторинну медичну допомоги, а лікарі мають можливість працювати у комфортних умовах, – розповідає головний лікар. – Справжньою гордістю є кабінет флюорографічних досліджень, який функціонує як флюорограф і рентген-кабінет. Тут можна зробити флюорографію грудної клітки, а також гарні знімки у лежачому положенні та інші. Апарат сучасний, відповідає усім вимогам, для порівняння – апарат у старій поліклініці був 1980 року випуску. Він вже вичерпав свій ресурс й не міг давати гарних й чітких результатів.

polyclinic-Teplik-1

Навіть у перший день роботи поліклініки до лікарів на прийом активно приходять люди. Лише до обіду – по 15-20 пацієнтів.

– Працівники просто не можуть знайти слів, щоб передати своє задоволення переїздом у нове приміщення. Нарешті ми маємо можливість працювати у сучасній будівлі, де є нормальні умови праці. Якщо порівняти із поліклінікою, де ми працювали раніше, то це просто «земля і небо», – задоволено ділиться емоціями лікар-ендокринолог Галина Шевчук. – Оскільки то було просто пристосоване приміщення, і там не було належних умов. Повірте, я пропрацювала у тій поліклініці 25 років, і знаю, що говорю.

endokrynoloh-Halyna-Shevchuk

Відтепер люди можуть в одному приміщенні отримувати лікарські призначення й результати аналізів, не шукаючи потрібні кабінети у різних будівлях. А Людмила Марцин пообіцяла, що наступного року у поліклініці запрацює ліфт. Адже на прийом до лікарів приходить багато людей похилого віку, яким важко підійматись на другий поверх.

– Приїхала в поліклініку, бо дуже пече коліно. Вперше тут, і неймовірно здивована, що тут так гарно. Дуже подобається, що все світле, великі вікна. Сидиш, чекаєш лікаря, а тобі сонечко в очі світить, і здається, що коліно болить вже менше. Бо в старій було душно, і атмосфера робила настрій більш гнітючим, – каже 69-річна мешканка Теплика Ганна Кін.

Hanna-Kit

Журналістку здивували чисельні коментарі лікарів та пацієнтів, й вона вирішила подивитись приміщення старої поліклініки, яке знаходиться неподалік від центра міста. Дійсно, приміщення досить сире, дує з вікон, хоча поклеєні новенькі шпалери. Охоронець повідомив, що стеля при вході декілька раз падала й працівники самотужки її «латали».

stara-poliklinika-Teplyk

stara-poliklinika-Teplyk-2

 

– В приміщенні колишньої поліклініки плануємо провести капітальний ремонт й розмістити там квартири для майбутніх молодих лікарів, – ділиться планами пані Марцин. – Варто згадати, що з метою залучення молодих кадрів за рахунок районного бюджету наразі навчається двоє студентів у медичному університеті. Після його закінчення вони мають повернутися в селище й пропрацювати в поліклініці 10 років згідно контракту.

Головні лікарі розповіли, що в центрах первинної та вторинної медичної допомоги не вистачає спеціалістів та молодих кадрів, й вони із задоволенням приймуть до себе на роботу лікарів.

– На першому поверсі розташований Центр первинної медичної допомоги, де працюють 8 сімейних лікарів, ще є потреба у 4 фахівцях. Ми дуже чекаємо на роботу молодих лікарів, сподіваємось, що в нове приміщення вони прийдуть з більшим бажанням, – каже головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Віталій Шевченко.

Нагадаємо, що у Теплицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, що у Вінницькій області, відкрили спеціальний клас для дітей з особливими потребами. Наразі у школі навчається 17 діток із інвалідністю. Тому торік школа взяла участь у 14 обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад, завдяки чому отримала кошти на оснащення спеціалізованої сенсорної кімнати.


Коментарі  

Сергей Багрий
+1 # Сергей Багрий 02.02.2018, 20:49
Та насрать хто і як зробив!Головне що ЗРОБИЛИ для ЛЮДЕЙ!Все ж краще ніж з поломаною ногою через пів Теплика кутильгати до рентгену чи по аналізи бігати туди і сюди!Далеко?Неблизько!Ну і довозку зробили!То якого хріна жалуєтесь?Я дивуюсь чого це ще Пороха не почали сюди приплітати і обсирати!(Прошу вибачення за емоції)
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
іван
0 # іван 02.02.2018, 17:24
та жінка на фотографії,то Ганя Кіт а не Кін.Не пишіть брехні.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Владимир Иващенко
0 # Владимир Иващенко 02.02.2018, 00:20
Незавершене будівництво (поліклініки смт. Теплик по вул. Незалежності,2) до спільної власності територіальних громад сіл і селища Теплицького району ніким і ніколи не передавалось, і Теплицькою районною радою у спільну власність ніколи не приймалось, а тому Теплицька районна рада не мала юридичних повноважень включати обєкт незавершеного будівництва ( поліклініки смт. Теплик по вул. Незалежності,2) до переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища Теплицького району, як і не мала повноважень здійснювати управління зазначеним майном, та закріплювати його на праві оперативного управління за Теплицькою ЛПЛ. https://www.facebook[цензура]shansivashenko13111962/posts/104544123559 7033?pnref=story
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Мирослава
+1 # Мирослава 02.02.2018, 15:14
Тобто Ви рахуєте, що людям і далі теба було ходити до старої поліклініки, поки тут пустувало б таке гарне приміщення? Це Ваша думка? А як запитати думку лікарів? Людей, які дійсно задоволенні цьому?
Відверто скажу, досить піаритись та брешні необхідно впершу чергу ВАМ. Поліклініка чудова, люди задоволені і це найголовніше.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Владимир Иващенко
0 # Владимир Иващенко 02.02.2018, 19:36
Дуже радий, що люди задоволені. І впевнений, що люди будуть ще більш задоволені, коли не лише їх нагинатимуть жити по-закону, а й чиновники чітко дотримуватимуться і ст.19 Конституції України, і чинного законодавства. Бо без цього спочатку анархія, а потім крах...
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
viktor
-1 # viktor 01.02.2018, 11:30
цікаво доки ви будети брехати своїм читачам і писати брехню за гроші.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Мирослава
+1 # Мирослава 02.02.2018, 15:16
Цікаво, а коли Ви займетесь якось важливою для людей роботою? Чи окрім того, як паскудити чужу працю більше нічого не вмієте робити?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
viktor
-1 # viktor 01.02.2018, 11:16
Чергова брехня від власноінфо.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга

Додати коментар

Для того щоб залишити коментар використовуючи акаунт вашої соціальної мережі, клікніть по потрібній вам соціальній мережі.

             

Захисний код
Оновити

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

ОСТАННІ НОВИНИ

 

Останні коментарі

 • вячеслав вячеслав 19 лют. 19:13
  У вінничан видурюють десятки тисяч гривень за неіснуючі авто
  допоможіть повернути гроші. кинули сігма

  Детальніше...

   
 • C A I Loan Finance C A I Loan Finance 19 лют. 00:02
  Вінницький мер безоплатно орендує чужий Range Rover
  Привіт друзі так сильно щасливі, що сьогодні я отримав позику від CAI LOANS на мій рахунок, щоб успішно ...

  Детальніше...

   
 • Lionelll Lionelll 18 лют. 18:47
  Активісти вийшли на марш "За Майбутнє" у Вінниці
  Малувато людей, здається вінничан влаштовує влада, зарплати і комуналку

  Детальніше...

   
 • Михаил Михаил 18 лют. 17:04
  Українець став олімпійським чемпіоном на Олімпіаді-2018 у Пхьончхані
   
 • Василь Василь 18 лют. 11:26
  На Львівщині піймали вандалів, які понівечили пам’ятник Шевченку
  Замість того, щоб місцеву молодь забезпечити роботою Місцева влада вирішила замінити мідного Шевченка ...

  Детальніше...

   
 • Sergey Sergey 18 лют. 10:50
  У Львові пошкодили Монумент Слави: побили молотком та розписали фарбою
  Суки (модераторам - литературное слово!) 72й8фашистские продажные, на урановые рудники их, сволочей!

  Детальніше...

   
 • Павел Павел 18 лют. 09:42
  “Знав, якщо відпущу руку — застрелять!”, — подробиці збройного нападу на бізнесмена у Вінниці
  Это не охранники а ублюдки. А Малиновскому быстрого выздоровления . Вооружайтесь граждане. В законном ...

  Детальніше...

   
 • Светлана Светлана 17 лют. 19:03
  У вінничан видурюють десятки тисяч гривень за неіснуючі авто
  Фирма сигма автолизинг Винница ул. 600-летия МОШЕННИКИ не ведитесь, продают не существующие автомобили ...

  Детальніше...

НОВИНИ СТРІЧКОЮ

УСІ НОВИНИ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Читай нас

 

Підписатися на Vlasno.info

 

Отримайте безкоштовні поради!

 • Головні новини Вінниці
 • Бізнес новини регіону
 • Афіши, оголошення та ін.

Наші контакти

  

Театральна 14, Вінниця
T: (0432) 69-49-81
Т: (093) 83-70-115
Т: (097) 76-98-568