Люди вимагають обговорення та конкурсу на пам'ятник Небесній Сотні 

У Вінниці на майдані, де знесли пам'ятник Шевченку, зібралось міське віче

28 січня 2018, 12:32

Люди вимагають обговорення та конкурсу на пам'ятник Небесній Сотні 

Новини Вінниці | Новости Винницы | ВЛАСНО.info

У Вінниці на майдані, де знесли пам'ятник Шевченку, зібралось міське віче

    Коментарі (9)

У Вінниці на майдані Небесної Сотні забралося щонедільне народне віче, яке триває тут з часів Революції Гідності. Люди прийшли аби обговорити незаконне знесення погруддя Тараса Шевченка та вимагати проведення громадських слухань і прозорого конкурсу щодо встановлення у місті пам'ятника Небесній Сотні.

Прямій ефір: 

 

Коментарі    Оновити список коментарів

Василь Мусієнко
-2 # Василь Мусієнко 29.01.2018, 14:54
Так починається громадянська війна ... :sad:
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Іван Захарчук
0 # Іван Захарчук 28.01.2018, 19:11
Вразив виступ Матері солдата . Сподобались вірші. Що у Вас там робиться, вінничани? Чому бабці проти Шевченка? Чому хлопчики тітушкової наружності мають до вас простягати руки?. Щось не зрозуміло, чи мітингуючі не за Україну? не за символ України - Шевченка? Тому, чому поліція допустила тих хлопців тітушкового вигляду? Почула їх слова, вони справді, тітушки. І, бабок багатеньео. Чого на той мітинг прийшли? Якщо не поділяти погляди виступаючих? Робили б свій мітинг.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Василь
+3 # Василь 28.01.2018, 17:54
Молодці журналісти! В прямому ефірі показали у всій красі "прохачів слова" під прикриттям молодиків у нахлобучених капюшонах. Соромно за неповагу до інтелігентних виступаючих у віці.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Віра Чорнобай
0 # Віра Чорнобай 28.01.2018, 17:16
помилка, патріотизм
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Віра Чорнобай
+2 # Віра Чорнобай 28.01.2018, 17:06
По-друге: як в *Свадьба в малиновке* власть меняется. Туди -сюди. Хіба ж так можна з Патріотом Украіни! Через рік куди із школи перенесуть? Порушено не Закон, а совість, патріоризм до Украіни .
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Vasil Rupa
-5 # Vasil Rupa 28.01.2018, 14:45
взагалі-то, погруддя перенесли в школу, а не знесли, як це робили з "вождем світового пролетаріату"! В Україні є сотні інших проблем і тем для Віче: Це Корупція, Пенсійне забезпечення, Медицина, Освіта, Комунальні тарифи, Ціна на газ, ВІЙНА, але за це, мабуть не платять, а хто платить, той і замовляє музику!!!!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Олександр
0 # Олександр 01.02.2018, 18:02
...m.f.......story.php?story_fbid=544120092612711& id=100010441744434
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Выталій
-1 # Выталій 28.01.2018, 14:22
По перше, Віче це не півтора десятка людей. По друге, "не законне знесення.." - Який чинний Закон порушено? Позивайтеся до суду, не піартесь.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Марія
+4 # Марія 28.01.2018, 17:30
Невже щоб побудувати, потрібно обовязково щось зруйнувати. Півтора десятка це 15. Дивіться відео - там значно більше. Смішно правди в судах шукати. Довіра до суду у людей мінімальна! Не здогадуєтесь чому
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга