ДРУКУВАТИ
Таке рішення постановив американський суд

Родичі загиблих у авіакатастрофі вимагають від Гіркіна 400 мільйонів доларів компенсації

30 січня 2018, 12:50

Таке рішення постановив американський суд

Родичі загиблих у авіакатастрофі вимагають від Гіркіна 400 мільйонів доларів компенсації

   

Група родичів жертв катастрофи рейсу MH 17, що сталася в липні 2014 року на території Донецькій області, виграла справу у американському суді, яка дає їм право на компенсацію у сотні мільйонів доларів США. Про це повідомляє Vlasno.info з посиланням на Українську правду. У катастрофі загиноли усі 298 осіб що були на борту літака.

Позов був поданий членами сімей 25 жертв катастрофи MH17, 10 з яких є громадянами Нідерландів. Справу порушили проти лідера проросійських сепаратистів Ігоря Гіркіна.

Американський суддя виніс вердикт 21 грудня. Суд постановив, що сумарна компенсація родичам жертв трагедії має скласти 400 мільйонів доларів – по 20 мільйонів доларів кожному.

Шанс справді отримати компенсації "дорівнює нулю", адже Гіркін в суд не з'явився, за домашньою адресою в Москві його не знайшли. Адвокати родичів жертв авіакатастрофи мають намір заарештувати майно Гіркіна. Втім, його може бути недостатньо, щоб виплатити сотні мільйонів доларів.

"Ця справа не про гроші, а про справедливість для сімей, ми хочемо уваги на світовій арені для справи, і для тих, хто несе відповідальність за цю страшну трагедію", - зазначив адвокат родичів Флойд Вінсер.

 

Фото: infosmi.net


    30 січ. 2018

Джерело: vlasno.info