Знаєш про факти корупції - телефонуй (0432) 69-49-81

Ошукані мешканці «Рів'єри» та «Резиденції» поскаржились меру Вінниці  


Одне із скандальних будівництв Вінниці – ЖК «Резиденція». Ця забудова викликала немало скандалів через небезпечне місце розташування. На початку 1990-х років у цьому місці (вулиця Князів Коріатовичів, 116) хотіли звести житлову багатоповерхівку військові. Вони навіть вирубали сад та забили палі, але після експертизи припинили забудову через можливість зсуву ґрунту. Проте, це не зупинило сучасних забудовників, повідомляє кореспондент Vlasno.info.
ЖК Рів'єра у Вінниці фото

Біля житлового комплексу «Резиденція» та ж сама організація («Будкомфорт-3») будує й ЖК «Рів'єра», де раніше стояв закинутий маєток початку XX століття. Саме тут зранку 11 травня зібралися власники квартир, щоб вирішити нагальні питання із забудовником.
ЖК Рів'єра у Вінниці фото
ЖК Рів'єра у Вінниці фото

Людям пообіцяли, що квартири здадуть ще торік і житловий комплекс буде повністю готовий. Але на сьогоднішній день три секції ЖК «Рів'єра» не завершені, будівництво триває, тільки «коробки». Комунікації підведені лише до деяких квартир. Про благоустрій прибудинкової території взагалі немає мови.

Забудовника представляли дві людини, які не назвалися. Згодом з'ясувалося, що це директор та менеджер. Але з якої саме організації, вони не сказали. Ніяких документів, окрім макетів самого житлового комплексу, представники забудовника не принесли.

– Цю директоршу звуть Тетяна Чорна. Вона ніде офіційно не фігурує. Тетяна є куратором таких вінницьких забудов, як ЖК «Резиденція», «Набережний Квартал», «Оскар» та інші. Всі кошти, які вона збирає з купівлі квартир, потім переводять на будівництво інших житлових комплексів у Вінниці та у Польщу, тому що у неї там теж є будівництво, – каже один із мешканців Сергій.
ЖК Рів'єра у Вінниці фото

Тетяна Чорна є серед засновників підприємства ТОВ «Глобал Інтер Буд». Зареєстровано підприємство у Хмельницькому і має статутний капітал у 1000 гривень. Такий статутний капітал є «типовим» для подібних підприємств. Наприклад, підприємство ТОВ «Династія В.В.», яка будує у Вінниці ЖК «Оскар», ЖК «Імперія» та ЖК «Династія», має статутний капітал теж у 1000 гривень. Підприємство зареєстровано на Вікторію Галіцьку, яка проживає у місті Летичів Хмельницької області. Другий засновник ТОВ «Глобал Інтер Буд» – Олена Мудренко. Вона фігурує у таких підприємствах: обслуговуючий кооператив «Житлово-будівельний кооператив «Дві Вежі», ОК «Житлово-будівельний кооператив «Колізей», ЖБК «Барви-9» та ЖБК «Барви-8», які зареєстровані у Хмельницькому.

За словами власників квартир ЖК «Рів'єра», вони особисто бачили, як будівельні матеріали перепродають з будівництва.

– У мене знайомий придбав тут 8 мільйонів штук цегли собі на будинок. Арматурою теж торгують. Є відео, де видно, як зливають дизельне паливо з техніки. Зараз на будівництві працює лише пару чоловік. Охоронцям вже три місяці не виплачують зарплату. У третій секції «Рів'єри» куплені всі квартири. Де ці кошти, чому за них нічого не робиться? – питають власники квартир у забудовників.

Почувши у відповідь лише чергові обіцянки все зробити, власники квартир вирішили зібрати підписи та звернутися до вінницького міського голови Сергія Моргунова.
ЖК Рів'єра у Вінниці фото
ЖК Рів'єра у Вінниці фото

Власники нерухомості у «Рів'єрі» та у «Резиденції» через схожі проблеми пішли зі своїми письмовими зверненнями до Вінницької міськради. Їх заяви прийняли та сказали, що відповідь міський голова надасть протягом місяця. Власники квартир забажали зустрітися з заступником мера або з секретарем міськради, але їм відповіли, що вони у відпустці.
ЖК Рів'єра у Вінниці фото

Людей відправили до департаменту архітектурно-будівельного контролю (ДАБК) при Вінницькій міськраді. Начальник відділу контролю за будівництвом Іван Сивенюк пояснив, що їх департамент рішенням Вінницької міської ради створили у січні 2017 року, щоб контролювати будівництва у Вінниці.

– Почали ми з ОК ЖБК «Правильний вибір». Там люди скаржились, що зробили погану підпірну стіну та були й інші зауваження щодо будівництва. Тому ми наклали штраф та надали їм три місяці, щоб все виправити. У червні або липні плануємо перевірити ЖК «Рів'єра» та ЖК «Резиденція», – каже Іван Сивенюк.

За його словами, якщо забудовник не виконує свої зобов'язань після накладання штрафу та перевірок, ДАБК передає всю доказову базу до суду, де буде вирішуватися доля забудовника. Вислухавши це, власники квартир вирішили почекати перевірки і тим часом звернутися до інших інстанцій. Також представники забудовника пообіцяли надати у суботу, 13 травня, запитувані власниками квартир документи, що стосуються будівництва.

ЖК «Рів'єра» та ЖК «Резиденція» будує ЖБК «Будкомфорт-3», де директором є Олександр Єрьоменко. Його підпис стоїть у договорі при купівлі квартири, але самого Єрьоменка ніхто не бачив. У Вінниці він очолює також ЖБК «Кварталбуд». На його ім'я зареєстровані більше сотні подібних ЖБК, переважна кількість котрих зареєстрована за однією адресою: місто Хмельницький, вулиця Володимирська, 109.
ЖК Рів'єра у Вінниці фото

Земельні ділянки під ЖК «Рів'єра» та ЖК «Резиденція» належать підприємству ТОВ «Приват-Інбуд», статутний капітал котрого 17 216 700,49 гривень. Компанія мала зв'язки з офшорною компанією на Кіпрі ТОВ «Скопіен Холдінгс Лімітед». Юридична адреса ТОВ «Приват-Інбуд» також по вулиці Володимирській, 109 у Хмельницькому. Належить ТОВ «Приват-Інбуд» Анатолію Попову та Зіновію Базюті, яким також загалом належать сотні фірм та ЖБК.
ЖК Рів'єра у Вінниці фото
ЖК Рів'єра у Вінниці фото
ЖК Рів'єра у Вінниці фото
ЖК Рів'єра у Вінниці фото

Фото Влада Боднара


    12 трав. 2017 Print


Розкажи друзям:

Коментарі  

Влад Боднар
0 # Влад Боднар 03.01.2018, 12:44
Ви знаєте які саме квартири отримали представники мерії?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Елена Павловская
0 # Елена Павловская 16.05.2017, 11:45
Можно подумать, что это все происходит без ведома не то что Моргунова, а даже и Гройсмана?..
Землю под строительство выделили?.. Разрешение на строительство дали.... При чем не единолично, а решением горсовета и не одним... Только вряд ли удастся что - либо решить хоть бы и через суд... Кроме того, что кому эти квартиры теперь нужны, если есть риск, что их снесет в реку?..
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Вика
+7 # Вика 13.05.2017, 10:43
А стосовно людей "які добровільно принесли гроші" то вибачте, якщо міська влада надала усі дозволи на будівництво, як проста людина може в цьому сумніватись чи передбачити, що будівництво не буде завершене? Невже ви думаєте , що фактично в 500 метрах від міскої ради будується щось без документів чи без відома тієї ж влади?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Лиза
-8 # Лиза 13.05.2017, 10:20
За такую информацию, я бы от застройщиков в суд подала. Но написана куча дерьма недоказуемого, к сожалению. Кто брал, кто видел? Фотки есть? Какое видео? Там видно, что это именно на этом месте и машина принадлежит застройщику?
В офшоре? Так большинство и работают.
Статутный капитал? .....
Проверьте других застройщиков!
Давайте разоблачим всех застройщиков в Виннице!!!!
Пусть они уедут вообще!
Свободу Виннице от застройщиков!
Сколько тупости ....нет слов.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Антон
+5 # Антон 13.05.2017, 10:51
Видать хорошо ребятам "с хмельницкой регистрацией" хвост прижали) Пусть еще проверят как налоги они платили, как у них люди трудоустроены. думаю, всех нас ждут "великие открытия")))
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Антон
+5 # Антон 13.05.2017, 10:56
Видать хорошо хвост прижали ребятам "с хмельницкой регистрацией")) Давно удивляюсь, как эта афера долго длилась, но всему приходит конец, теперь запасаемся попкорном и ждем новых разоблачений) а там чую непаханное поле для налоговой, прокуратуры и дюжины разных инспекций)
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Кузьма
+3 # Кузьма 13.05.2017, 00:53
Машинки під гору газують, там дихати неможливо, наступний лист буде до влади з проханням вирішити проблему з вулицею. Завжди таж ходжу, будівництво все ж таки іде, чому кіпідж?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Кузьма
-1 # Кузьма 13.05.2017, 00:50
«яка проживає у місті Летичів Хмільницької області» — ріллі? та ви шо! Отакі всі новини, висмоктані із пальця.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Alex111
+8 # Alex111 12.05.2017, 22:14
Ну явно не 8млн кирпича вывезли 1 кирпич 3кг весит, значит 8млн весит 24 000 тонн, один Камаз за раз берет не более 20тонн, значить получается чтоб только вывезти нужно было отправить 1200 машин. не хилый кто-то себе домик решил построить
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Виталий Дужак
-1 # Виталий Дужак 12.05.2017, 22:03
Правильно кажуть, без дозволу і жизнь плоха. Еліт центр мало людям. Так і хочеться цим людям сказати, ви ж добровільно гроші віддали комусь...., Ви ж добровільно вступили в кооператив, ви ж знаєте репутацію набережного, то чого ви тепер пінитися. Владі жалуватися? Влада свій куш вже отримала, що вона тепер зробить? Заставить землю не повсти? Бред. Якщо ви лохи, то терпіти достойно.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
YuliyaZh
0 # YuliyaZh 13.05.2017, 09:03
Ми живемо в Набережному і нам все здали вчасно, день в день. А тут інші забудовники.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Вика
+2 # Вика 13.05.2017, 10:40
И набережний, и ривьера, и резиденция и европейский - это все одни и те же люди
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Соня
+1 # Соня 16.05.2017, 16:17
У фінансовій піраміді має зиск той, хто перший (на вершині піраміди)
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Юрій
+1 # Юрій 16.05.2017, 16:28
Віталій, ви уважно читали? До чого тут "заставить землю не повсти"? Претензіі до технології будівництва на данний момент у пайовиків відсутні. Усі претензії пов'язані з затримкою будівельних робіт на 1,5 року. Будівництво повинні були закінчити у серпні 2015.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Максим
0 # Максим 02.01.2018, 21:24
Вже почався 2018 рік, а клоун на відео (Валерій), який називав себе на зборах представником забудовника (насправді звичайний прораб-балабол) все продовжує обіцяти. Мерії немає діла до будівництва - вони вже отримали свої квартири в данній новобудові.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга

Додати коментар

Для того щоб залишити коментар використовуючи акаунт вашої соціальної мережі, клікніть по потрібній вам соціальній мережі.

             

Захисний код
Оновити

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

ОСТАННІ НОВИНИ

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Читай нас

 

Підписатися на Vlasno.info

 

Отримайте безкоштовні поради!

  • Головні новини Вінниці
  • Бізнес новини регіону
  • Афіши, оголошення та ін.

Наші контакти

  

Театральна 14, Вінниця
T: (0432) 69-49-81
Т: (093) 83-70-115
Т: (097) 76-98-568