На Майдані Незалежності розпочався анонсований мітинг демократичних політичних сил Вінниці. У ньому беруть участь представники десятьох політсил. Обговорюють другий тур виборів, нагадали про порушення під час виборчого процесу. Серед присутніх: Батьківщина, Народний контроль, Свобода, Укроп, Партія пенсіонерів Украіни, Сила людей та інші.
Ситуація контрольована, провокацій не очікується.
Ольга Маліновська ("Народний контроль") вкотре перерахувала порушення, які були зафіксовані минулої неділі на виборчих дільницях та наголосила, що її політична сила набрала 5,18 відсотка голосів.
– Ми зробимо все, аби відстояти кожен наш голос та виправдати довіру наших виборців, – наголосила очільниця міського осередку політичної партії "Громадський рух "Народний контроль".
Представники інших політичних сил закликали до єднання під час другого туру виборів та вирішили підтримувати Людмилу Щербаківську, яка і позмагається із Сергієм Моргуновим у другому туру виборів.
– Лише завдяки єднанню ми перейдемо з хвоста в авангард країн світу, – сказав Євген Стрільченко ("Сила людей").
Учасників мітингу співробітники міської ради принагідно пригощали пахучим чаєм та бубликами.
Іван Клим'юк апелював до того, що вінничани мають змусити владу провести другий тур виборів чесно, без фальсифікацій.
– До нинішнього дня опозиція була розпорошена, кожен працював над своїми здобутками, аналізував недоліки роботи тощо, – міркує Дмитро Уманець. – Зараз маємо об'єднатися заради результату, який вирішить подальший розвиток нашого міста.
Принагідно учасники мітингу привітали Юрія Павленка, який наразі знаходиться у СІЗО, із днем народження.






Фото Людмили Кліщук
Додати коментар
Помітили помилку в тексті? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter