Знаєш про факти корупції - телефонуй (0432) 69-49-81

Вінницякий аграрний університет фото

Вінницький вуз може очолити колишній «регіонал»

22 вересня 2015, 13:22

Поверненням на посаду колишнього ректора Вінницького аграрного університету Григорія Калетніка занепокоєна народний депутат України Ірина Суслова

Вінницький вуз може очолити колишній «регіонал»

    Коментарі (12)


Поверненням на посаду колишнього ректора Вінницького аграрного університету Григорія Калетніка занепокоєна народний депутат України Ірина Суслова. Вона вважає неприпустимим поновлення соратника Януковича на посаді ректора.

За її словами, це стане можливим, якщо теперішній ректор Віктор Мазур піде навчатись на стаціонар. Адже він вступив до докторантури, і з 1 листопада збирається почати навчання.
Ірина Суслова фото
Фото: niklife.com.ua


— Тоді виконувачем обов'язки ректора стане перший проректор. І саме Григорій Калетнік, який ухвалював закони 16 січня, зараз є першим проректором, — зазначає нардеп. — Наше завдання — не допустити реваншу екс-регіонала. Це просто ляпас усім майданівцям. Адже за законами "Про очищення влади" та "Про вищу освіту" на керівні посади не мають права призначати людей, причетних до голосування за диктаторські закони.

Проте, Григорій Калетнік вважає, що "один і той же закон не може бути при одній владі диктаторським, а вже при іншій благом людським". Про це він повідомив на своїй сторінці у соцмережі.
Григорій Калетнік фото
Фото з сайту Вінницького національного аграрного університету


— Ви навіть не розумієте, що прийнявши за цих 1,5 року майже всі норми законів 16 січня 2014 року тепер називати їх "диктаторськими" вам уже не личить. Ви знищили економіку, знищили робочі місця. Ви обманули Майдан. Ви обіцяли людям справедливість, законність, ліквідувати корупцію, а розвели корупцію до небачених розмірів. Замість розбудови економіки, ви відволікаєте увагу людей на пошук відьом і політичні переслідування, — звертається Калетнік до Суслової. — Також хочу повідомити, що посаду першого проректора я не займаю і не мрію бути на посаді в.о. Ректора. Обраний колективом ректор ВНАУ В.А. Мазур активно працює і будь-яких намірів піти в творчу відпустку не висловлював.

На сайті Вінницького аграрного університету зазначено, що Григорій Калетнік є президентом університету та головою вченої ради. В структурі університету вчена рада, президент, ректор та проректори стоять на одній сходинці усього керівництва.

Суслова застерігає, що відсторонені одіозні ректори продовжують керувати навчальними закладами через підставних осіб. Тому слід було б звільнити усіх причетних до корупційних схем у вузах.


Головне фото: panoramio.com


Розкажи друзям:

Коментарі  

Ирина Мандриковська
0 # Ирина Мандриковська 25.09.2015, 14:33
Якщо юна карєристка жодного разу не була у ВУЗі тоді чому висуває такі звинувачення які їй не накористь, ти самим роблячи поспішні висновки, краще б звернула увагу та почала допомагати і обпікуватись долями тих хто знаходиться в АТО користі було б більше. Тому, що писати такий не досить грамотний матеріал може тільки провокатор який отримує великі гроші.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Lana Chubach
0 # Lana Chubach 24.09.2015, 19:12
Вінничанам, яким не байдужа доля рідних вишів стає цікаво, чому Суслова систематично (з невеликими перервами "на обід") втручається в роботу ВНАУ? Хоча, як повідомляють ЗМІ, пані жодного разу не була у виші. Що змушую юну кар'єристку, далеку від питань освіти, займатися Вінницьким вишем?!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Марія Дудник
0 # Марія Дудник 22.09.2015, 19:46
Як відкриєш біографію Калетніка. то він був "соратником" і Кравчука, і Кучми, і Ющенка, і Януковича. А от пані Суслова тільки "соратником" Януковича була. Виходить, що саме режим Януковича навчив нардепку працювати.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Андрій Козак
0 # Андрій Козак 23.09.2015, 11:13
Хоч Суслова і була помічником нардепа у минулому, але нічого окрім того як складати губки дудочкою не навчилась! Дурепа! Ще й ганьбить партію Воля! Самопоміч правильно зробила, що викреслила її з фракції!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Ангелана Вітюк
0 # Ангелана Вітюк 22.09.2015, 19:38
«…занепокоєна народний депутат України Ірина Суслова». Ганьба народному депутату Ірині Сусловій, яка на сьогоднішній день вважає, що в Україні вже все слава Богу, от тільки у ВНАУ є проблеми. Чи у студентів, викладачів, батьків народний депутат запитала, як можна прожити на стипендію, зарплату? Та діти-студенти навіть додому рідко їздять, бо дорого... У цьому хто винен, "регіонали"?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Вікторія Терещук
0 # Вікторія Терещук 22.09.2015, 16:48
Не розумію чому Суслова ніяк не може заспокоїтись, що їй цей навчальний заклад такого зробив, що вона і дня не може прожити аби не впхати свого носа в його справи? Постійно вона чимось не задоволена, краще б думала як людям зарплати підвищити та як ціни на продукти харчування знизити.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Максим Звенигоряк
0 # Максим Звенигоряк 22.09.2015, 15:05
Ну знову ця невгамовна зупинитися не може. Схоже що брехня і накллепи це її прямі обовязки, котрі безкарно з її рук сходять. Якби такими зусиллями вона країні допомагала, а не розводила цирк.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Катеринка Іваненко
0 # Катеринка Іваненко 22.09.2015, 14:22
На цю брехню та невідповідність навіть долі правди Сусловій дали коментар, який розставив все по своїх місцях. Невже людині - рівня депутата не соромно піднімати настільки неправдиву інформацію і це не справа Суслової по посаді, це точно. Певно, що має вона за такі штучки великі кошти, то чого ж їй переживати про щось інше.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Инна Гончарук
0 # Инна Гончарук 22.09.2015, 14:15
Наведу коментар сторонньої і компетентної у тому особи - колишнього ректора ВНТУ Мокіна: Шановні, перебування на посаді ректора не передбачає ніяких інших відпусток, окрім профспілкової, яка не є довшою двох місяців протягом одного року, тому Мазур не може взяти відпустку на 3 роки для навчання в докторантурі. Крім того, докторант не має статусу студента чи аспіранта - він не вчиться, він працює над докторською дисертацією і для нього не передбачено навчального процесу, тому у зв"язку зі вступом в докторантуру Мазур зобов"язаний звільнитись з посади ректора, а міністерство зобов"язане оголосити новий конкурс на заміщення ставшої вакантною посади ректора. А виконувати обов"язки ректора згідно з Законом про вищу освіту ніхто не може довше 6 місяців, тому протягом цих 6 місяців вибори ректора повинні пройти обов"язково. Повірте, як людина, що пропрацювала на посаді ректора 21 рік, я законодавче врегулювання цього питання добре знаю.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Инна Гончарук
0 # Инна Гончарук 22.09.2015, 14:13
Брехлива депутатка Суслова знов взялась за своє. Не так давно вона вже на прес-конференціях виступала і говорила, що у ВНАУ незаконно побудований підземний паркінг, вертолітний майданчик і інші уяви хворої фантазії Суслвої, які добряче насмішили працівників, студентів та їх батьків.
Схожа ситуація. Є прес-служба, сторінки у соцмережах, офіційний сайт університету, де чорним по білому написано хто які посади обіймає, але, схоже, перевіряти інформацію тут і не ставилось за мету. Головне - виконати замовлення. Але чи вдумується народна депутатка, що це державний навчальний заклад зі статусом національного і чи додумається вона хоча б вибачитись як не перед керівництвом, то хоча б перед студентами та колективом навчального закладу за брехню, яку вже не вперше розповсюджує у ЗМІ.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Игорь Василевский
+1 # Игорь Василевский 22.09.2015, 14:11
Я так сміявся, коли побачив, що Суслова запит ще й на міністра написала, а на сайт розуму не вистачило зайти?! Мені цікаво, що Міністр їй відповість - сідай, 2 чи ти що зовсім дурочка? А-ха-ха
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Ольга Сулимова
+1 # Ольга Сулимова 22.09.2015, 14:07
Ну журналісти перекрутили, докрутили і додали соту долю від того, що ця брехлива Суслова написала і як спростував її брехню Калетнік. Я б на місці видання навела коментарі повністю, бо вирвані слова з контексту нічого не говорять. І ще б додала, що Суслова вже невперше дозволяє лити бруд на керівництво університету і сам навчальний заклад і жодного разу за свої дії не вибачилась. Доки це депутати будуть заробляти кошти на своїх замовних виступах оббіхуючи 15-тисячний колектив державного навчального закладу і не нести жодної відповідальності. Поки Суслова народний депутат, вона може говорити що завгодно. Вона добре засвоїла п. 2 ст. 80 Конституції України - Народні депутати України не несуть юридичної відповідальності за результати голосування або висловлювання у парламенті та його органах, за винятком відповідальності за образу чи наклеп.
Розумні зрозуміють.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга

Додати коментар

Для того щоб залишити коментар використовуючи акаунт вашої соціальної мережі, клікніть по потрібній вам соціальній мережі.

             

Захисний код
Оновити

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

ОСТАННІ НОВИНИ

 

Останні коментарі

 • Анонім Анонім 22 лют. 23:35
  Премії та авто для іллінецького міського голови пересварили громаду
  А достопочтенна Віталіна Колесник, вона же Булгакова, не хоче розказати звідки у неї з чоловіком ...

  Детальніше...

   
 • Olga Gandurska Olga Gandurska 22 лют. 21:46
  Заступник вінницького мера задекларував дивіденди від свого готелю
  Доречі, цей пан жодного дня не працював у бізнесі, а усе "заробив" прицюючи держслужбовцем у Вінницькій ...

  Детальніше...

   
 • Юля Юля 22 лют. 19:54
  Вінничани на Старому місті і досі живуть без водопроводу
  Не лише на цих вулицях, на інших також. А ще без асфальту і нормального (частіше ніж раз на ...

  Детальніше...

   
 • Юля Юля 22 лют. 19:50
  Міноборони через Вищий спеціалізований суд проситиме знести готель екс-мера Вінниці
  І правильно зроблять! Нема чого всіляким там екс-мерам хапати на халяву земельку у центрі міста ...

  Детальніше...

   
 • hers hers 22 лют. 15:27
  Найбагатше село України знаходиться на кордоні з Румунією
  ДІБРОВА

  Детальніше...

   
 • сава сава 22 лют. 10:37
  Найбагатше село України знаходиться на кордоні з Румунією
  хотела бы тоже иметь свой дом . но иметь хоть три комнати . так как живу в одной комнатной квартире и ...

  Детальніше...

   
 • Оксана Березська Оксана Березська 22 лют. 09:29
  Побили і звільнили за громадську активність депутатку Жмеринської міськради
  Пане Сергію.ніколи не залишаюсь осторонь проблем та чужих бід.і ніколи нікого не боюсь.так виховала мене ...

  Детальніше...

   
 • Masha Masha 21 лют. 21:19
  На Вінниччині аграрій відкрив унікальну кондитерську натуральної випічки
  А у Вінниці де можна купити цю продукцію ?

  Детальніше...

НОВИНИ СТРІЧКОЮ

УСІ НОВИНИ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Читай нас

 

Підписатися на Vlasno.info

 

Отримайте безкоштовні поради!

 • Головні новини Вінниці
 • Бізнес новини регіону
 • Афіши, оголошення та ін.

Наші контакти

  

Театральна 14, Вінниця
T: (0432) 69-49-81
Т: (093) 83-70-115
Т: (097) 76-98-568