Знаєш про факти корупції - телефонуй (0432) 69-49-81

На сесії Вінницької обласної ради відбувалась «Великодня битва» за землю


Битва за землю під стінами Вінницької обласної ради, відбулась у той самий час, коли депутати вирішували чи приймати звернення, яке стосувалось абонплати за газ. Чому громада села Агрономічне не може отримати землю, які проблеми в студентів аграрного університету та кому вигідний цей земельний скандал дивіться у нашому сюжеті.

Відео Любові Завальнюк та Віти Омельчук


    19 квіт. 2017 Print


Розкажи друзям:

Коментарі  

Victoria Sovinska
-1 # Victoria Sovinska 25.04.2017, 12:24
"Борітеся - поборете!" От і студенти ВНАУ переможуть беззаконня та несправедливість!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Вася Денисюк
0 # Вася Денисюк 24.04.2017, 23:43
Попри всі перешкоди підкупної поліції та агресивно налаштованих жителів с. Агрономічне студенти борятся "за місце під сонцем" і прагнуть розвивати європейську освіту в Україні.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Ника Сазонова
-2 # Ника Сазонова 21.04.2017, 12:01
Ще жодний агроном, механік, технолог без праці на землі нічого не зумів зробити, виростити, удосконалити! На думку журналістів ВінницяДепо виходить, що агрономи – це суто теоретики, а окрім того,практика- це основна вимога навчання, яка чітко прописана в законі Про Вищу освіту
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Максим
0 # Максим 21.04.2017, 11:46
В Україні постійно ведеться мова про дотримання законодавства. Закон та порядок на боці університету, який продемонстрував відкрито наявні папери на землю!!!!! То навіщо у конфлікт залучати представників ДОнНУ, атошників? Не треба сільському голові ними прикриватись заради власного збагачення. Це непорядно!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
лотос
+3 # лотос 21.04.2017, 11:23
Студенти проплочені, і всі це розуміють... селенам землю поверніть!!!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
лотос
+3 # лотос 21.04.2017, 11:20
Студенти проплочені, всі це прекрасно розуміють, а селянам землю потрібно повернути
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Марія Кравчук
-4 # Марія Кравчук 21.04.2017, 09:07
Ну з журналістами картина не змінюється, все як завжди. А от за корінних жителів питання цікаве і дуже! Бо як раз таки цих корінних жителів на цих мітингах дуже мало або й взагалі немає. І від загальної кількості всіх жителів с. Агрономічне їх відсоток доволі малий. Всі «представники агрономічного» на мітингу замовні. Єдине образливо за молодь!!! Бо в котрий раз ставлять нам палки в колеса! Але нічого наша молодь(студенти) не здається і буде своє відстоювати завжди!!!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Леся
+3 # Леся 21.04.2017, 10:42
Саме корінні жителі с.Агрономічне були присутні на мітингу,а от саме студенти були замовленні
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Емілія Войтович
-2 # Емілія Войтович 21.04.2017, 08:23
Знову все прекручено журналістами. До чого тут ті писанки? Сторонами конфлікту є ВНАУ та жителі с. Агрономічне, але в сюжеті чітко вказано, що вони чомусь в центрі і до того ж разом. Невже важко написати всю правду, що інші люди могли зрозуміти, що тут відбувається. Вивели все знову на політику та чорний піар.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Олександр
+5 # Олександр 21.04.2017, 01:14
В межах села Агрономічного Калетніку належить більше 100 гектарів землі бувшего господарства які він здає в оренду і з неї виживають всі соки . Чого для своїх студентів він не може виділити дослідні ділянки? Тому що це гроші.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Діана
-3 # Діана 21.04.2017, 07:16
Отой пропитий дядько в сюжеті - ось кому мають студенти віддати землю для дослідів та практики???!!!На асфальті агрономами не стають!!!Як же майбутнє нашої держави?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Ірина Галушка
-4 # Ірина Галушка 20.04.2017, 18:41
Що тут ще можна сказати, відразу видно по цих журналістах на якій вони стороні, а точніше хто їм заплатив за цей сюжет. Не дивлячись на факти, зробила свої висновки, такі, за яку ціну були куплені. На таке суспільно жалко дивитись, які бачать перед собою тільки збагачення. Не дають молоді покращувати свої знання на практичній діяльності. Люди, думайте про майбутнє своїх дітей та своєї держави! Підтримуйте нашу молодь, наший розум!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Максим
-4 # Максим 20.04.2017, 17:16
Сюжет замовний,висловили точки зору продажних депутатів, а чому студентів показали мельком. А де інформація, що це по закону наші землі? Це ж головне, з такими темпами Агрономічне скоро створить свою державу на чолі з президентом Шулікиним - їм закони не писані
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
alla
-3 # alla 20.04.2017, 16:36
Насправді всі розуміють, де правда - і журналісти, і громада с. Агрономічне, і навіть сам Шулікін... Але усі вони вдають, що правда на їхньому боці. Ніби ми будемо мовчати і все їм зійде з рук, як завжди сходило. Не на тих натрапили! Не дамо їм нівелювати законом!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Наталія Джерело: vla
+1 # Наталія Джерело: vla 20.04.2017, 23:01
шановна ви продажна ви кругом встигаете івсе ви знаете. цікаво з чиїх уст ???????????????????
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Ліза Рибачок
-2 # Ліза Рибачок 20.04.2017, 16:15
Журналістка не розуміє суті питання і не бажає розібратися з проблемою, що виникла.Тому, що заказуха проплачена.А проблема в тому, що голова сільської ради Шулікін із групою шахраїв таких як він сам вирішили "нагріти" свої руки на державній землі, шляхом її деребану та продажу під будівництво. Тому, що ця земля тут не погано вартує. А господарювати вони на ній не будуть, де були скільки років ? Доки не забудували поряд та дочекалися попиту на землю. Зроблена схема відкату за якої кошти за продаж кожного з участку мають підставні особи "шахраї" та їх господар - пан Шулікін на чолі.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
alla
-2 # alla 20.04.2017, 15:27
Поєднали несумісне... До чого тут великодні крашанки? Задум незрозумілий, і до того ж не має ніякого сенсу. А щодо битви за землю - то її взагалі не треба було: і так ясно, чия земля. Не дамо Шулікіну привласнити державні землі. А що він ошукав селян - то його провина, хай сам і "віддувається" за свої брехні! Джерело: vlasno[цензура]
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Катеринка Іваненко
-2 # Катеринка Іваненко 20.04.2017, 11:56
Дивлячись сюжет явно зрозуміло, журналістка не орієнтується в інформації, що відбувається навколо. І не намагається зрозуміти правди. Просто їй добре заплатили за висвітлення спаплюжених фактів. Шкода, що страждають тільки безневинні студенти, які відстоюють своє.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
alla
-2 # alla 20.04.2017, 15:26
Поєднали несумісне... До чого тут великодні крашанки? Задум незрозумілий, і до того ж не має ніякого сенсу. А щодо битви за землю - то її взагалі не треба було: і так ясно, чия земля. Не дамо Шулікіну привласнити державні землі. А що він ошукав селян - то його провина, хай сам і "віддувається" за свої брехні!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Аничка
-2 # Аничка 20.04.2017, 10:24
Ну такої заказухи ще світ не бачив!!!Журналістка просто "шик"...наверзти такої дурні...це просто нонсенс!!!Теж мені баба Ванга!!!!Мала б совість!!!Не знаєш, що відбувається, то не треба все писати на свій проплачений лад, але видно ж, що на лапу взяла нормально, геть не лінувалась корзинку з яйцями притарабанити!!!Гарно розказала.....про бідних псевдо селян....а про студентів хто буде думати?!!!!Про те, як їм далі навчатись, закладати досліди....хіба не зрозуміло, що ці землі мають використовуватись за цільовим призначенням студентами, а не Шулікіним і його хапугами!!!!!Ганьба громаді агрономічного!!!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Студентка
-2 # Студентка 20.04.2017, 09:56
Продажна газета і продажні журналісти! Чому ви висвітлюєте сторону лише найманих по 400грн. "тітушок" Шулікіна. Ганьба вам! А про ці яйця - це взагалі "оскар", ще такої дурні не бачила!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Студентка
-2 # Студентка 20.04.2017, 09:52
Продажна газета і продажні журналісти. Чому висвітлюєте лише сторону найманих по 400 грн. "тітушок" Шулікіна? Ганьба ВАМ! А ці яйця, то це взагалі "оскар", ще такої дурні не бачила.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Аля Солнечная
-2 # Аля Солнечная 20.04.2017, 09:39
Журналістка ще б на карти кинула! Сміх та й годі! Об'єктивності ніякої! Як можна робити такий репортаж не розібравшись у ситуації. Цікаво, а скільки журналістам землі пообіцяли за однобічне висвітлення??
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Людмила
-2 # Людмила 20.04.2017, 09:25
Черговий відео репортаж на замовлення Шулікіна. Знову висвітлили тільки інтереси так званих сільських жителів с. Агрономічне. Чому журналістка не розповіла, що Вінницький національний аграрний університет має належний пакет документів на право користування державною землею? І з яких це пір сільська рада в праві оголошувати державні землі комунальною власністю? Земля ніколи не належала селу, і розкрадати та деребанити землі для своїх власних потреб - це кримінальний злочин. Шулікін, досить обманювати та зомбувати народ!!! Ми не дозволимо варварськи захопити науково-дослідні землі, що по праву належать Вінницькому національному аграрному університету!!!!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Grigory Stavinsky
-2 # Grigory Stavinsky 19.04.2017, 23:52
Хто ще не зрозумів, молодь, як не поважали, та і ще більше не поважають. невже, не зрозуміло, шо студентам треба допомогти? за ними майбутнє,а не за тими продажними сільськими головами, як Шулікін
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Владимир
-2 # Владимир 19.04.2017, 23:48
Баришня на яйцях кидає ситуацію)))) смішно. Я так само можу розкинути на яйцях, скільки і хто плотить за подібну херню, яку вони називають сюжетом, "власно інфо". абсурд
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Марія Дудник
-1 # Марія Дудник 19.04.2017, 22:40
Яка може бути результативність праці Вінницької обласної Ради, якщо свободівець Тарас Фурман ніяк не визначиться, за кого він. Пан Тарас проти регіоналів, що вже понад три роки не при владі. Щось схоже на "привид бродить по Європі...". Водночас депутат проти нинішньої влади, ввжаючи, що "відбувається геноцид українського народу" (відео 2.25 хв.) Варто щось самому робити, а не жити старими гаслами, бо саме обласна Рада має допомогти студентам законно вирішити конфлікт.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Марія Дудник
+1 # Марія Дудник 19.04.2017, 21:50
Ганьба державі, в якій до цього часу селяни зі стажем у 30-40 років не отримали земельних паїв. Та у цьому точно не винен Вінницький аграрний університет. Страшно, що селяни сподіваються поліпшити своє матеріальне становище за рахунок землі, яку хочуть відібрати у студентів. Афористичним став вислів "продалися за кіло гречки". Хіба селяни не розуміють, що ціна цієї землі - це майбутнє їхніх дітей? Нові палаци виростуть на тих землях, а діти мешканців Агрономічного будуть шукати заробітків на чужині.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Студент
-3 # Студент 19.04.2017, 21:39
Останні слова репортажу взагалі вбили наповал. А хто тоді зверне увагу на студентів? Хлопці створили навчальні фермерскі господарства а vlasno[цензура] зразу підписалося за жителями с.Агрономічне. Я розумію що люди хочуть отримати певні ділянки, але ж ВНАУ та міністерство науки та освіти України погодилися виділити 100га землі для пільговиками, селянам і АТО для забудови, але селяни гуртом викрикували "нам мало"! Тобто навіть преса підтримує факт " що сільска рада в праві ОГОЛОСИТИ державні землі комунальною власністю та дерибанити їх на власний розсуд?" Я впевнений що через 3 роки громадяни не побачать на тих землях жодного з людей які стояли біля обл. ради, натомість на тих землях будуть майоріти котеджі та елітні будинки. Як ми можемо називатись Європейською країною якщо в країні царить беззаконня, де сільська рада з підтримкою людей може робити все що завгодно. Майбутнє нашої країни за кваліфікованою молоддю. Ми, студенти аграрії, приведемо нашу країну до успіху та процвітання.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Оксана
-3 # Оксана 19.04.2017, 21:16
Що будуть робити селяни з частинами земель , що їм пообіцяв Шулікін? На мою думку НІЧОГО!!! Вони просто їх продадуть і будуть мати гроші, а студентам потрібно десь проходит практику і набувати практичних навичок!!!!!!!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Студент
0 # Студент 19.04.2017, 20:39
І знову дезінформація, черговий сюжет на замовлення чи просто репортери тупо не розбирається в проблемі і роблять абищо для того аби тільки загострити конфлікт! Ганьба журналістам! Показали тільки сторону сільських жителів, а чому не висвітлили документи які надавали студенти, землі є державною власністю! Непрофесіоналізм журналістів не може не обурювати, робите репортаж то робіть на совість, оперуйте фактами, документами і розглядайте обидві сторони!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Оксана Загрій
-3 # Оксана Загрій 19.04.2017, 20:34
Ця журналістка брала у мене інтерв'ю. Я всі документи їй показувала на право землекористування аграрного університету. А вона щось таке ліпить. З 2012 року університет обробляє ці землі, студенти там прозодять практику, втілюють свої проекти, аспіранти проводять досліди. До чого тут сільська рада. Вони по суті дерибанить державні землі. А тітушки Шулікіна ходять і погрожують студентам.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Арсен
-1 # Арсен 19.04.2017, 20:21
Коли журналісти навчаться хоч трошки розбиратися у питаннях, які висвітлюють. До чого тут міська чи обласна рада. Земля, про яку йде мова, державна. Вона ніколи не належала селу. І роздерибанювати державні землі - це найбільший злочин. Шайка маніпуляторів на чолі із Шулікіном намагаються її захопити і віддати нужним людям, і отримати в кишеню чималий прибуток. Студенти ж на цій землі проходять практику. ВНАУ має всі необхідні документи. До речі , журналістка їх бачила, та ні словом не обмовилась.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга