Знаєш про факти корупції - телефонуй (0432) 69-49-81

«Розборки» між університетом та коледжами слухали вінницькі депутати


Суперечки між Вінницьким аграрним університетом та його коледжами довелось розглядати й вінницьким депутатам. Обидві сторони конфлікту вчора заслухали на комісії з питань освіти, культури, сім'ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Вінницької обласної ради, повідомляє Vlasno.info.

– До нас звернулись представники Брацлавського агроекономічного коледжу та Чернятинського коледжу. Мовляв, вони хочуть вийти зі складу Вінницького національного агарного університету і стати самостійними підрозділами, – сказав заступник директора Департаменту освіти та науки Вінницької облдержадміністрації Валерій Бачинський. – Проте, такі рішення виходять за рамки наших повноважень. Це має вирішуватись на рівні Міністерства освіти.

Представники коледжів наголошували, що їх самостійність дасть більше шансів для сільської молоді отримати професію, з якою буде легко влаштуватись на роботу.

комісія облради з освіти розглядала питання аграрних вузів фото

– Є діти, що не можуть платити за навчання у вузі. Або ті, що не здали ЗНО. І їм не треба з цього приводу занадто хвилюватись, тому що вони можуть отримати у нас робітничу спеціальність. І після навчання мати безліч пропозицій від роботодавців , – зауважив директор Брацлавського агроекономічного коледжу Дмитро Рижмань. – Цікаво, що випускник вузу може розповісти все про різновид ґрунтів в Африці, але під'єднати сівалку до трактора не може. А випускник ПТУ може швидко це зробити, але коли в кабіну сідає, і бачить там комп'ютер, губиться. Між тим, наші діти завдяки практиці вміють усе. Сьогодні потрібні висококваліфіковані працівники, і ми якраз таких і готуємо.

Дмитро Рижмань запропонував винести це питання на сесію обласної ради, щоб відправити звернення на Міністерство освіти ще й від депутатського корпусу. Мовляв, тоді їх звернення набуде більшої ваги.

комісія облради з освіти розглядала питання аграрних вузів фото

Натомість юристка Вінницького національного аграрного університету Таїсія Томлюк зауважує, що підстав для виходу коледжів із структури аграрного університету немає:

– Нам не зрозуміла їх позиція, оскільки в статті 24 Закону України "Про державний бюджет" не передбачено, що коледжі мають виходити зі складу університетів. Навпаки, вони зобов'язані розглянути питання щодо входження їх, як вищих навчальних закладів 1-2 рівня акредитації, в структуру закладів 3-4 рівня акредитації. Крім того, на законодавчому рівні немає механізмів виходу коледжів із підпорядкування університету. До того ж, на жаль, у нас відсутній діалог. Вчена рада університету створила спеціальну комісію для вирішення проблемних питань. Натомість комісію не допустили працювати в коледжі.

Поки Таїсія Томлюк озвучували юридичні аспекти ситуації, що склалась, Дмитро Рижмань передав депутатам папери, де йдеться про зворотнє.

комісія облради з освіти розглядала питання аграрних вузів фото

– В статті 24-тій "Про державний бюджет", зокрема, зазначається: "вжити заходів для виведення вищих навчальних закладів 1-2 рівня акредитації без статусу окремих юридичних осіб, стосовно яких не прийняте рішення, зі складу вищих навчальних закладів 3-4 рівня акредитації для створення окремих юридичних осіб", – зачитав документ депутат Володимир Барцьось.

Проте, і Таїсія Томлюк, і директор Департаменту освіти та науки Ігор Івасюк наголосили, що це не чинний закон, а проект, і юридичної сили він немає. Від Чернятинського аграрного коледжу слово взяв юрист Олексій Мусіровський. Він досить емоційно, як і Дмитро Рижмань, розповів про те, що довелось пережити працівникам коледжу протягом останніх двох місяців:

комісія облради з освіти розглядала питання аграрних вузів фото

– На зборах трудового колективу одностайно вирішили, що коледжу потрібно ставати окремою юридичною особою. Але університет відмовився від цього. Натомість звільняють директора буцім-то через загибель 51(якщо не помиляюсь) поросяти та 16 дипломних робіт з плагіатом. Одразу ж не продовжують контракт із заступником директора та відсторонюють від роботи головного бухгалтера. І це в той час, коли на рахунках коледжу є три мільйони гривень за реалізацію сільськогосподарської продукції. Крім того, все відбувається напередодні акредитації. Просто обезголовлюють коледж перед важливою подією. Цікаво також, що заступник міністра в особистій розмові зазначив про існування механізму виведення юридичної особи.

Однак, юристка університету наполягла на тому, що керівник несе персональну відповідальність й за господарську діяльність коледжу. І говорити про неправильне звільнення — некоректно. Тоді на захист колег з Чернятинського коледжу став Дмитро Рижмань:

– Якщо коледж йде на акредитацію чотирьох спеціальностей, і в цей час звільняють усіх — директора, заступника, то чим це грозить? Це початок кінця. Ви були на виробництві? Знаєте, що це таке — 50 поросят загинуло? Я був 7 років головою колгоспу, в мене було поголів'я 2 тисячі свиней, і якщо загинуло 50 поросят — це нічого, це часом трапляється на виробництві. І це не привід звільняти директора коледжу. В документах чітко написано, чому загинули ці поросята. Схаменіться!

комісія облради з освіти розглядала питання аграрних вузів фото

Підсумував дискусії на комісії облради Ігор Івасюк, який нагадав про закон, згідно із яким вищих навчальних закладів 1-2 рівня акредитації не буде існувати. Мовляв, цей закон відтерміновується з року в рік.

– Але згодом він таки вступить в дію, – припустив він. – Втім, наразі немає другого закону — про професійно-технічну освіту. Якщо цей закон не буде прийнятий, тоді незрозуміло, до яких професій відносити випускників училища культури і педагогічного коледжу — до робітничих професій? Питань значно більше, ніж відповідей. Що стосується сьогоднішнього питання: у законопроекті було зазначено, що можна вийти. А зараз йдеться про те, що потрібно визначитись щодо входження і набуття відповідного статусу, і нічого щодо виходу. У грудні ми написали лист міністру освіти, щоб прискорили розгляд цього питання, і воно не набуло політичного окрасу. Цим питанням починають займатися ті, хто немає відношення до цього: облдержадміністрація, облрада тощо. Тому міністерство має зібрати за одним столом представників коледжу та університету, і прийняти рішення в інтересах колективу та студентів.

комісія облради з освіти розглядала питання аграрних вузів фото

Нагадаємо, працівники Чернятинського коледжу на знак протесту проти звільнення директора перекрили міжнародну трасу

комісія облради з освіти розглядала питання аграрних вузів фото

комісія облради з освіти розглядала питання аграрних вузів фото

комісія облради з освіти розглядала питання аграрних вузів фото

Фото: Тетяна Щербатюк


Розкажи друзям:

Коментарі  

Ганна.
+3 # Ганна. 14.01.2018, 18:35
Якщо коледж, такий тупий... Відмовся від нього. Його все рівно скоро закриють.
Ха Ха Ха.

" Підсумував дискусії на комісії облради Ігор Івасюк, який нагадав про закон, згідно із яким вищих навчальних закладів 1-2 рівня акредитації не буде існувати. Мовляв, цей закон відтерміновується з року в рік"
Джерело: vlasno[цензура]

А ви такі Ґґґґґґґарні та красиві залишиться.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Інформ служба
+2 # Інформ служба 13.01.2018, 18:22
А Тетеріна фальсифікувала історію в дипломних

І це їх як напивав один із авторів ЗЛОДІЯННЯ
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Інформ служба
+3 # Інформ служба 13.01.2018, 18:20
Прочитавши коментарі складається думка, що Огородник займався геноцидом свиней в Чернятині
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
антитроль
+9 # антитроль 13.01.2018, 16:56
Люди, не ведіться на дурні коментарі калєтніковських тролів. Всі знають, що в нього є парочка дєвочок, які спеціально утримуються для того, щоб займатись грязними справами. Тролять людей, студентів, співробітників університету і т.п. Ви подивіться в Інтернеті як тільки зявляються якісь викривальні статті про Калетніка і його банду, зразу налітає табун університетьських тролів і пише коменти як під копірку. Яку б статтю не відкрили, всі коментарі написані одними і тими ж словами. Ну їх тоже можна поняти, це їх робота, вони отримують за це гроші, посади, вчені звання, хтось заробляє руками, головою а хтось нажиманням на клавіші. Не вступайте з ними в суперечку, хай собі тролять, спілкуються самі з собою. Дєвочки-тролі, а вам удачі в нелегкій справі, гарно працюєте, думаю Гріша оцінить вашу роботу по заслугам :lol:
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
«Реал»
-1 # «Реал» 13.01.2018, 15:06
В інтерв'ю «Реал» голова Вінницької ОДА Валерій Коровій пояснив свою особисту точку зору з цього конфлікту. «Я б не хотів політизувати цю ситуацію. На мою думку, базове питання в Чернятинському коледжі зводиться до того, що люди хочуть мати у своєму розпорядженні землю, щоб в подальшому її розпаювати. Подібні прецеденти вже були в Іллінцях. Все зводиться до землі і власних амбіцій, а інтереси студентів йдуть на другий план », - зазначив Валерій Вікторович. ВІДПОВІСТИ | ВІДПОВІСТИ ЦИТУЮЧИ | ЦИТАТА | СКАРГА Джерело: vlasno[цензура]
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Журнал ФОКУС
+4 # Журнал ФОКУС 13.01.2018, 15:03
РЕЙТИНГ ВНЗ



Название учебного заведения Топ 200 Украина
Донецький національний університет імені Василя Стуса 18
Вiнницький нацiональний технiчний унiверситет 23
Вінницький національний медичний університет ім. М. І. Пирогова 56
Вінницький національний аграрний університет 129


Із 200 ВНЗ в Україні
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Dasha Kalyna
0 # Dasha Kalyna 13.01.2018, 08:39
Страшно жити в країні, де не відрізняють проект закону і закон, де педагоги не читають закон про освіту, не думають за перспективу існуванння свого навчального закладу, а вірять якимось примарним обіцянкам. Де наше громадянське обізнане суспільство?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Педагог
+1 # Педагог 17.01.2018, 12:43
Стосовно "тупостi" педагогiв, то даже помилкова позицiя, якраз ми й ознайомилися iз Законом " Про освiту" i Чудово бачимо всi реалii сьогодення й майбутнього
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Житель ЧЕРНЯТИНА
+6 # Житель ЧЕРНЯТИНА 13.01.2018, 01:21
Як страшно жити в цій країні. Люди які не мають жодного відношення до коледжу і в селі нашому ні разу не були пишуть якісь страшні замовні коментарі. Не бояться бога. Екс-регіонали почувають себе краще,ніж до майдану. За що загинула небесне сотня?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Наталя Попко
-1 # Наталя Попко 13.01.2018, 00:33
От Рижмань і Огороднік показали всю свою суть. Думають лише про себе а коледж їм по барабану. І вони прекрасно розуміють що знищують коледж своїми руками і складають басні для колективу що так буде краще. Просто дезінформують працівників і складається таке враження що вони їх загіпнотизували. Но жаль працівників що залишаться просто на вулиці без роботи. Моя порада працівникам коледжу не йдіть на поводу у цих аферистів почитайте усі нормативні документи про фінансування навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації. Подивіться правді в очі і не дозволяйте таким аферюгам як Огороднік і Рижмань вами маніпулювати.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Борис
+1 # Борис 14.01.2018, 10:41
[quote name="Наталя Попко"]
1)виходячи з вашого коментаря ніхто не збирається фінансувати коледжі.
2)робітники даних установ будуть без роботи (якщо ці заклади відійдуть від університету)
3) керівництво даних закладів грабіжники і брехуни.
Тоді скажіть будь ласка
1) буде фінансувати коледжі якщо вони залишаться у складі університетів?
2)що буде з робітниками коледжу?.
3) якщо хтось когось в чомусь звинувачує тоді де докази?
Мало не забув
Якщо про злочини керівників відомо давно то чому таку інформацію почали розповсюджувати саме зараз, а може і не має цих злочинів взагалі?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Юлія Барна
+8 # Юлія Барна 12.01.2018, 23:11
Та всі розуміють, що всі ці "за аграрний" відпрацьовують гроші від Калетника. І всі знають який він ласий до чужих земель, чого тільки коштує ситуація з віджимом земель в Ямпільському районі.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Марічка Лучко
0 # Марічка Лучко 12.01.2018, 23:47
Перечитайте, будь ласка, ще раз свій коментар і скажіть, що ви ліпите?!!!Дивіться правді у вічі!!! А також не забувайте й про закон....А якщо не зрозуміли про, що стаття, то перечитайте і будьте уважнішими....ви вже путаєте все в одне, до чого тут якісь землі?!!!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Марічка Лучко
-1 # Марічка Лучко 12.01.2018, 21:27
Люди добрі, та тут же ж все ясно як "білий день", як же ж Рижмань відпустить тепле містечко, яке не рік під себе пхав, от і заметушився, і колектив підбурив!!!Він , що про розвиток думає?!!!Як сказати, що ПТУ, то сила науки, то вже вибачте, це курам на сміх!!!!Бідні діти й колективу шкода!!!!Аналогічна ситуація й в Чернятині, директор нищить, а колектив горою стоїть не знати за чим, точніше за ким!!!Люди пропадете, через своє ж недбальство та байдужість!!!!Подумайте шановні колективи, що буде з вами, скільки робочих місць залишиться...і хто з дітей ітиме до вас на навчання в статусі ПТУ!!!!Хочете чи не хочете, але попри ваші видумки є ще закон, то почитайте і не будуйте собі примарних перспектив!!!За такі вибрики і Рижманя і Огородніка треба в три шиї гнати....такі "реформатори" тільки біди нароблять людям....і навіть не подумають про наслідки....
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Юлія Барна
-3 # Юлія Барна 12.01.2018, 22:36
Я дивлюсь ти усюди встигаєш. Ти своєму хазяїну просто підлизуєш чи гроші відпрацьовуєш? В тому і проблема в нашій країні, що поки одні за неї помирають інші продаються бандитам і екс-регіоналам, які нашу країну загнали в цю страшну ситуацію, ніяк не можуть нажертися і ПОКИ не покарані.
P.S. Проституція в нашій країні ще не легалізована тому, ти типу поза законом :D Задумайся
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Марічка Лучко
0 # Марічка Лучко 12.01.2018, 23:31
Шановна Юліє, бачу ви комусь гарно "підлизали"!!!Ви вдало в своєму коментарі описали чим займаєтесь і яким чином!!!Шкода Вас!!! Почнемо з того, що мова зараз іде про інше і не потрібно ображати тих кому дійсно не байдуже майбунє свого навчального закладу та країни зокрема!!!!З Вашого боку низько писати такі речі!!!Ви ще мозоля не натерли на язикові (за відтверте лизання чийогось заду)?!!!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
студєнтка
-3 # студєнтка 12.01.2018, 21:24
Достали вже калєтнікоботи. Чи ви думаєте нікому не понятно, що всі коменти про те, яке погане керівництво коледжів написані одною людиною. Найміть ще когось, хай заробить бабла на коментарях. Особливо "сподобались" коменти від імені студентів)))))))) ржу)))) Театр Садовського відпочиває)))) Поспілкуйтесь більше з студентами, щоб навчитись писати коменти від їх імені.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Марічка Лучко
+3 # Марічка Лучко 12.01.2018, 21:33
А що Вам правда очі коле????Аргументів бракує, що вже таку ліпанину пишете???А ви то чого ніком "студєнтка" прикриваєтесь?????Ви що думаєте, що ми студенти нічого не бачимо і не розуміємо, до чого нас хочуть привести????Шановна не той час, коли ми будемо мовчати!!!Ми хочемо гідно жити в умовах на які заслуговуємо!!!!Тому ви більше спілкуйтесь зі студентами і не пишіть коментарі під такими ніками!!!!Соромно за Вас!!!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
BoB Graffitti
+5 # BoB Graffitti 12.01.2018, 21:13
Іллінецький коледж існує без ВНАУ вже 5 років і що ?????????????
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Bob Graffiti
+2 # Bob Graffiti 12.01.2018, 21:20
Нічого кращого пан плагіат ви не придумали чим вкрасти мій нік ?І якщо через 20 хвилин ви його не змінете, я оприлюдню ваш ip.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
BoB Graffitti
-1 # BoB Graffitti 12.01.2018, 21:09
В інтерв'ю «Реал» голова Вінницької ОДА Валерій Коровій пояснив свою особисту точку зору з цього конфлікту.

«Я б не хотів політизувати цю ситуацію. На мою думку, базове питання в Чернятинському коледжі зводиться до того, що люди хочуть мати у своєму розпорядженні землю, щоб в подальшому її розпаювати. Подібні прецеденти вже були в Іллінцях. Все зводиться до землі і власних амбіцій, а інтереси студентів йдуть на другий план », - зазначив Валерій Вікторович.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Bob Graffiti
+1 # Bob Graffiti 12.01.2018, 21:15
Нічого кращого пан плагіат ви не придумали чим вкрасти мій нік ?І якщо через 20 хвилин ви його не змінете, я оприлюдню ваш ip.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
РУслан
+2 # РУслан 12.01.2018, 21:06
ЯК ЖЕ ІЛЛІНЦІ без ВНАУ

ПРОПАЛИ
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
ПРАВДА
0 # ПРАВДА 12.01.2018, 21:02
[цензура]www.habaram.net/index.php?option[цензура] _k2&view=item&id=26930:%D0%B2%D1%96%D0%BD%D0%BD%D0 %B8%D1%86%D1%8F-%D0%BC%D1%96%D1%81%D1%82%D0%BE
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
ПРАВДА
0 # ПРАВДА 12.01.2018, 21:01
ДІЙСНО ПРАВДА

ХАБАРАМ НІ

[цензура]www.habaram.net/index.php?option[цензура]_k2&view=item&id=26930:%D0%B2%D1%96%D0%BD%D0%BD%D0%B8%D1%86%D1%8F-%D0%BC%D1%96%D1%81%D1%82%D0%BE
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Викс
-1 # Викс 12.01.2018, 20:56
Дуже прикро, що директори коледжів думають виключно про особисті втіхи. На балансі коледжів є багато землі та великий дохід від неї. І там вже створені ціли клани на державне майно. Безумовно, Рижманю шкода віддавати ласомий шматок. Він нажився на простому народові. І закон для нічого ніпочому
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Наталія
+2 # Наталія 14.01.2018, 11:43
Шановний, не паплюжте Рижманя!!!! Рижмань хазяїн, він навіть якщо й бере то він і віддає нужденним. Дмитро Іванович Бога боїться, А ви бачу з коментарів ні одне Бога не боїться!!! Дивіться за своїми грішками, а тоді судіть когось.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Педагог
0 # Педагог 17.01.2018, 12:52
Перш нiж таке писати, доречно знати, що на балансi Брацлавського коледжу "ласомого шматка, на якому наживаеться Рижмань" не мае
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
student
0 # student 12.01.2018, 20:50
Я студентка Чернятинського коледжу ВНАУ читаю цю статтю і просто в шоці. А ще в більшому щоці від що відбувається в нашому навчальному закладі. Виходить що поступила я в коледж і планувала по його завершенню далі здобувати вищу освіту в аграрному університету, то тепер не зрозуміло що через рік закінчу - можливу ПТУ, а може й взагалі нічого. І це того, що наш пан директор відстоює якісь свої бажання. АфігЄть перспектива! Нічого не скажеш! Це так наш директор про своїх студентів переживає - що в погоні за директорським кріслом про нас і не згадує!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Руслан
-1 # Руслан 12.01.2018, 20:30
Як на мене, то найбільша проблема вданій ситуації полягає в наступному - директори Чернятинського та Брацлавського коледжів насамперед відстоюють свої особисті інтереси, а не інтереси педагогічного колективу та студентів!. Саме це випливає з їхніх дій. Адже жоден не говорить про те, якщо коледжі не пристосуються до нових трансформацій у системі вищої освіти (відповідно до законодавства) - скільки їхніх викладачів втратять роботу. Думаю, що на разі питання для людей полягає не в тому - працювати у відокремленому коледжі чи на факультеті університету чи де інде. А питання в тому - щоб люди взагалі мали можливість і надалі працювати та навчати студентів. Та про це директори даних коледжів чомусь не говорять!? Мабуть тому, що вони переживають - що не зможуть відповідати новим вимогам до керівника ВНЗ 3-4 рівня акредетації. А відповідь проста - якщо замість того аби вдосконолюватись та йти вперед, вони страйкують аби втриматись на пригрітому місці та при цьому не дуже "напрягатись".
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
BoB Graffitti
+4 # BoB Graffitti 12.01.2018, 21:14
Іллінецький коледж існує без ВНАУ вже 5 років і що ?????????????
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Віталій
+6 # Віталій 12.01.2018, 17:41
У мене двоє синів вчились в Чернятині. Старший закінчив і вступив у ВНАУ, а менший ще вчиться в Чернятині. То що я хочу сказати поки дитина вчилась в коледжі ото було навчаня, а як пішов в ВНАУ то почалась душогубка, дай,дай,дай, за екзамен дай, за залік дай, за курсову дай, і ше не понятно за шо но дай. Сил вже не має. 100 разів пожалів що відправив туди дитину. Менший на все це дивиться і каже що в Вінницю поступати не буде, може в Київ і так думають багато його одногрупників. А ви кажете що діти хочуть бути в складі ВНАУ. Наведіт там порядок в себе з взятками і давайте нормальну освіту тоді до вас підут діти. А в Чернятині коледж дуже хороший, і викладачі там хороші, гарні знаня дают.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Марічка Лучко
-3 # Марічка Лучко 12.01.2018, 21:08
Шановний, про які як ви кажете "взятки" йде мова????!!!!Я за весь період навчання жодної копійки не заплатила нікому, бо ходила на пари, вчилась і не байдикувала!!!!А якщо ваш син десь профітькував гроші прикриваючись ВНАУ, то це впершу чергу Ваша проблема, що не виховали гідно!!!!ВНАУ це те місце , де примножують знання, а найголовніше дають дорогу в життя - першокласний висококваліфікований професорсько-викладацький склад, найкраща матеріальнотехнічна база....вчись і хочеться!!!!ВНЗ в якому все зроблено для студентів!!!Ви ліпше б дивились краще, що в Чернятині робиться і хто, які взятки бере, а найголовніше нищить все те, що так важко дається.....таке майбутнє вас влаштовує????Директор брехун і колектив, який іде в нього на поводу?????!Ницо писати такаі речі, які пишете ви....!!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Роман
-3 # Роман 12.01.2018, 21:59
Правда чистої води !!!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Роман
-2 # Роман 12.01.2018, 22:34
Маю на увазі ПРАВДУ із слів Віталія !
І аж ніяк із Марічки Лучко ...
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Марічка Лучко
0 # Марічка Лучко 12.01.2018, 23:42
Романе, чим ви підкріплюєте свою відповідь???Ви б совість мали таке писати!!!Вам не соромно?!!!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Еля
-2 # Еля 12.01.2018, 17:18
Дожились... директор коледжу тягне свій коледж вниз! Та що ж Ви за люди такі! Нашому динамічному суспільству необхідні висококласні спеціалісти: ініціативні, цілеспрямовані, здатні орієнтуватися у світі, який постійно змінюється. А своїми амбіціями директор тільки того й хоче, щоб молоді люди деградували! Це смішно і недалекоглядно!!! От про власний розвиток звісно ж він не забув! Та от тут вже питання в іншому: чи має право така людина обіймати посаду директора! Я вважаю _ НІ!!!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Умань
-2 # Умань 12.01.2018, 21:15
Спеціалістів ВНАУ на роботу не беруть
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Каріна
0 # Каріна 12.01.2018, 16:23
Директора, який заявляє відкрито, що добре коли коледж стане ПТУ треба зразу гнати в три шиї. Про який розвиток він думає крім свого?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Михайленко
+1 # Михайленко 12.01.2018, 15:29
Хочу вам розказати, що Рижмань так дурить студентів. Ми в нього в колгоспі працювали, то він така барига - ні з ким не розрахувався, такий керівник класний, чого не розказує, що студентів як рабсилу використовує. Ще совіть має щось говорити, защітнік мені найшовся. Гроші нам віддай!!!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Дмитро Іванович
+2 # Дмитро Іванович 12.01.2018, 15:26
А Рижмань так обгаджує студентів університету, а його дочка де навчалась?! Чому не розкаже як дякувати має за те, що його тупущу дочку Калетнік захистив. Та вона два слова зліпити не могла. Стенограму по сто раз зупиняли, бо мовчала як теля, то вже забув?! Нічого, прийде коза до воза. Я б відпустив цей безперспективний коледж і потім нехай назад не просяться, не візьмемо. Триста років нам такий коледж треба, що приносить одні борги і університет зі своїх прибутків їх гасить. Ви спочатку навчіться заробляти, а потім пишіть хто і куди вийде і для чого.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Олена
+8 # Олена 12.01.2018, 16:23
О, вже пішли коментарі в стилі калетніковських "дівчаток". Гарно вас там вишкалювали в сільхозі, тільки й вмієте, що бруд лити. Це все, на що ви здатні. Шановні, відпустіть ці "безперспективні коледжі" і не душіть їх своєю опікою. Повірте, не пропадуть вони без вас. І не треба тут писати коментарі від імені студентів коледжів, не маніпулюйте дітьми. Хоча, про що мова? Це ж все ваші брудні методи. Розумні люди на це не поведуться.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Bob Graffiti
0 # Bob Graffiti 12.01.2018, 16:43
О пані Олено , я думаю всім теж стало зрозуміло ,яку позицію підтримуєте ви ;-)
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Bob Graffiti
-3 # Bob Graffiti 12.01.2018, 14:17
Звіт ВНАУ чому Вчена рада звільнила Огородніка О.В https://goo.gl/nfndpz
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Bob Graffiti
+2 # Bob Graffiti 12.01.2018, 12:16
Шановно редакціє "власно" ,я вже говорив, давайте не будемо жовтою пресою.Не перекручуйте факти . Пан Місуровський не верзіть фігні . Ви не знаєте ,що насправді відбувалось в Чернятинському коледжі.Чому Тетеріна Г.М так плідно відстоює права коледжу . Саме тому ,що хоче "царювати"та не вносити нічого в розвиток закладу.Хто не знає, Тетеріна Г.М є екс-заступником директора з навчальної роботи . Вона робила багаточисленні утиски людей , а зараз стверджує ,що її утискали ,я такої аморальної особи ще не бачив.Яка перспектива світить навчальним закладам ..... ніяка саме тому,що заклади стануть ПТУ . Пане Рижмань схаменіться і не приймайте рішеннь на "скору" руку.Бо з попередніх коментарів я теж зрозумів ,що ваші педагоги теж не всі прагнуть до таких дій ,які ви пропонуєте.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Валентина
0 # Валентина 12.01.2018, 13:19
Пан Місуровський якраз дуже добре поінформований про те, що відбувається в Чернятинському коледжі. А от ви, шановний Bob Graffiti, пишете дурниці. Тетеріна дуже багато чого зробила на благо коледжу, і саме тому колектив Чернятинського коледжу вболіває за те, щоб повернути її на посаду заступника. А щодо перспективи, яка світить коледжам - про фахову передвищу освіту нічого не чули?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Bob Graffiti
+2 # Bob Graffiti 12.01.2018, 13:47
Назвіть мені ,що саме зробила пані Тетеріна для Чернятинського коледжу окрім бунту і забастовки, щоб повернути себе на посаду.Хотілося б щоб справжній аудит Міністерства освіти перевірив навчальні комплекси не лише її , а й тих педпрацівників , які блокували роботу комісії. Дуже хотілося б почути про її досягнення.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Іван
0 # Іван 12.01.2018, 15:18
Я назву - звільняла неугодних і прикривалась, що це їй Вінниця сказала, хоча Вінниця не призначає і не звільняє працівників, окрім керівників, а ставила за гроші своїх людей, які їй служили вірою і правдою, хоча в ліцензуванні нічого не знають. От як вона могла допустити того, що найзатребуваніша спеціальність садово-паркове господарство навіть у буклеті не була вказана, хоча є ліцензія і набір не здійснювали?! Студентів жодного разу не запрошували на стипендіальну комісію, постійно нам затикають роти куратори по вказівці Тетеріної. А чи знає Мусіровський чи той Мусор, що навіть на загальних зборах трудового колективу ми, студенти, маємо бути присутні у складі не менше 15 %, не було жодного студента на зборах ні в Чернятині, ні Брацлаві. Ви нас запитали чи хочемо ми бути в структурі ВНАУ?! Я скажу, що хочемо, бо я не хочу диплому ПТУ, а хочу вступити до університету за скороченим терміном і на пільгових умовах та мати диплом магістра.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Арсен
+2 # Арсен 12.01.2018, 16:19
Це ті однакові дипломи ви називаєте її заслугами. Ну да по 500 баксів брати і всім тулити один диплом - велика заслуга.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Слава
0 # Слава 12.01.2018, 11:55
Дуже прикро, що директори коледжів відстоюють для своїх структур бути ПТУ. Тим самим забираючи у дітей можливість отримувати вищу освіту. Наразі майбутнє коледжу цікавить тільки університет.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Арсен
+1 # Арсен 12.01.2018, 11:40
Цікаво, що скажуть Рижманю студенти, якщо їм замість коледжу доведеться закінчувати ПТУ і йти на ЗНО, щоб вступати до вишу. Зараз ці студенти вступають в університет на 3 курс, і для тих, хто мріє про вищу освіту це велика перевага. А після ПТУ вони можуть йти лише на 1 курс із робітничою спеціальністю, яку можна отримати на курсах. Про який розвиток ви говорите? У Рижманя рік за роком спад у наборі, це говорить лише про те, що директор займається власними справами, а не коледжем.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Василь Гетьман
-3 # Василь Гетьман 12.01.2018, 10:37
Я думаю трудові колективи розуміють всю критичність ситуації, яка склалася, але бояться піти проти директорів, щоб не втратити роботу. А так буде, якщо коледжі перетворять у ПТУ. Яка основна думка??? Рижмань - депутат, в нього можливості. Тому і бояться виступити проти. Щодо Чернятинського коледжу, там така ж ситуація.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Назарій
-3 # Назарій 12.01.2018, 10:21
Про який розвиток йде мова?? ПТУ це розвиток? Для чого?? Коледжі ВНАУ дають прекрасну практичну базу студентам, які одразу можуть йти і працювати, застосовуючи свою практичні навики. Але при цьому ще й заочно (при бажанні працювати) здобувати вищу освіту у ВНАУ за скороченим терміном навчання. Ось це розвиток! Бо, як ми знаємо, сьогодні важко реалізуватись в нашій країні без повної вищої освіти!
Шановні, дискутувати можна довго, але зрозуміло одне - коледжі без ВНАУ проіснують недовго!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Nata
0 # Nata 12.01.2018, 09:17
Директори коледжів як посміховиська! Депутати їм тлумачать закон,а їм начхати. Всі розуміють, що чере 3 роки коледжу не буде, а їм би правда тільки землю поділити.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Ілона
-5 # Ілона 12.01.2018, 08:52
Чому ,ви-коледжі, не ціните те що є будучу в складі такого прекрасного університету- ВНАУ? Сьогодні ви коледжі, а завтра без університету ви ПТУ.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Таїса Томляк
+1 # Таїса Томляк 12.01.2018, 07:16
Учасники даного засідання постійнодіючої комісії підтвердили, що чинне законодавство на стороні ВНАУ, а керівництво коледжу, не рахуючись із можливими негативними наслідками для Брацлавського агроекономічного коледжу і Чернятинського коледжу ВНАУ та перекручуючи норми закону підбурює трудові колективи коледжів.Вважаю, що трудові колективи через донесену до них перекручену інформацію не до кігця розуміють наслідків, які можуть настати для них у результаті будь-яких необачних дій щодо зміни підпорядкованості.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Вікторія
+5 # Вікторія 12.01.2018, 06:31
Одне питання: якшо ви кажете, що без СІЛЬХОЗУ ніяк, то як ці коледжі, будучи технікумами самостійно проіснували більше ніж по 60 років, при тому випустивши тисячі дипломованих молодших спеціалістів? Складається враження, що інтереси студентів тут ні до чого, землі - ось що є спотиканням. Калетнік ніяк не нажереться...
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Ігор
0 # Ігор 12.01.2018, 07:56
Ау, ці коледжі ніколи не були самостійні. Вони в структурі ВНАУ як філії, без створення юридичної особовий! Це Рижмань 35 років директор і ніяк не нажереться. За копійки викупив під коледжем сільхозьехніку, зробив там баню і заставляє мзду студентам платити, а назва мене вбила - АМІД, а якщо прочитати в іншу сторону, то ДІМА. От для чого йому вийти зі структури - розпродати коледж.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Руслан
+7 # Руслан 12.01.2018, 06:25
Всі коментарі від студентів аграрного....
напиши коментар на захист пана катлєтліка і отримай залік в подарунок!!!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Аня
+3 # Аня 12.01.2018, 07:58
Рижмань створив диктатуру в коледжі. Я дала документи представникам комісії, а він налетів на мене і почав кричати - ти на кого працюєш, забрала все і не висовуйся. Я боюсь навіть прізвище писати, бо звільнить, залякування і тиск на нас повсюди
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Педагог
0 # Педагог 17.01.2018, 13:12
Це хто в нас такий"наляканий" та "затероризрваний"?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Андрій Смірнов
-2 # Андрій Смірнов 12.01.2018, 08:53
Пане Руслане, не рівняйте всіх по собі. Можливо Вам і обіцяли якусь вигоду від таких бридких і ницих коментарів, але ви повинні розуміти - те, що зараз відбувається, аж ніяк не на користь коледжам. Їх існування під загрозою. Якщо не знаєте чому - ознайомтесь з законами. І прості сплєтні можуть і бабусі на базарі складати, а ви, якщо розумна і порядна людина, повинні орієнтуватися в інформації і відрязняти де правда, а де чиїсь інтереси втриматись на посаді чи то коледжу, чи то ПТУ.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Bob Graffiti
0 # Bob Graffiti 12.01.2018, 12:22
А ви вже на свому досвіді перевірили ? Звідки такі ствердження ? Ви це на власні вуха чули?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Соня
-3 # Соня 12.01.2018, 00:38
Не можу читати цю брехню, автор статті, що не був на засіданні? Неправильно написані прізвища людей, які виступали, а про текст який озвучували я взагалі мовчу. Коледж без університету - це шлях в нікуди. Про яке проходження акредитації ви говорите, коли там жодної людини немає кандидата наук, вони не пишуть наукових статей, лише думають про власне збагачення. 23 дипломи з 36 випускників написані під копірку, і ви говорите, що немає підстав звільняти Огородніка, ЖАХ! І чому взагалі люди, які не працюють в коледжі представляють його інтереси? Вони, що там були? Чи працівники коледжу й не в курсі, що їхнім іменем прикриваються.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Олександр
0 # Олександр 11.01.2018, 23:14
Які можливості та пріорітети будуть вийшовши зі складу університету?
А ніяких відповім я вам!Адже молодших спеціалістів чи ПТУшників,як зазначив Рижмань"з руками і ногами"на робоче місце не візьмуть,а пріоритет буде за тим в кого є вища освіта,та належна практика(яку гідно надає університет!На дослідному господарстві на Вінничині,абож на полях США,Голландії і т.д)
Тому,не потрібно голосити про те,що студент не вміє поводитися з технікою!
Далі шановне панство мова піде про поросяток,а скажіть таке,якщо правильно доглядати, годувати,вчасно колоти Суіферон"залізо"вони помруть,аж пів-сотні? Правильно мої дорогеньки читачі,через халатність працівників свинки пішли з життя!
Я вважаю,що без університету коледж,а у випадку Дмитра Рижманя ПТУ не взмозі процвітати та розвиватися!
Дякую за увагу!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Tetiana Kolomiiets
+2 # Tetiana Kolomiiets 11.01.2018, 23:00
Цікаво було слухати пана Рижманя з третьої, незалежної сторони, особливо його "перли": ми не боїмося вийти на рівень ПТУ, адже ПТУ є тоже вищі ПТУ. А які це "вищі ПТУ"? А перелічити з яких країн ви привозите гібриди для свого господарства - це було доцільно в рамках даної комісії? А про "венгерську" мову - до чого це було? Виникає питання чи розумієте взагалі куди прийшли і що говорили...
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Anna
-2 # Anna 11.01.2018, 22:51
Яка може бути перспектива у коледжа та Рижманя, а особливо коли вони нічого не роблять для розвитку? Ви подивіться на цього нахабного Рижманя, він думав що всі будуть його підтримувати та аплодувати йому?! Переслідуючи свої корисні цілі Рижмань забуває про колектив та студентів, які вже починають розуміти що насправді відбувається! Він не розуміє що коледж без ВНАУ не зможе існувати! ВНАУ робить все можливе щоб зберегти пед колектив, а Рижмань навпаки все для того щоб його залишити без роботи та взагалі вони просто будуть покинути!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Женя Дикий
-2 # Женя Дикий 11.01.2018, 22:44
Сторонам важко порозумітися, адже кожна з них переслідує різні цілі - псевдо директора коледжів намагаються пришвидшити їх ліквідацію, мабуть на чиєсь замовлення, в той час як керівництво ВНАУ - зберегти і коледжі і робочі місця. Однак закон на стороні ВНАУ - це зрозуміло усім присутнім.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Руслан Кабак
-2 # Руслан Кабак 12.01.2018, 06:20
Шановний, "псевдодиректор" Рижмань працює директором із 2000 років (може і раніше). Добирайте слова! Дмитро Іванович дуже багато зробив для технікуму і студентів з-за самостійності.
А от те що ви, Дмитре, псевдокоментатор, то 100%. Аграрний запустив в діло своїх ботів...
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Андрій Смірнов
0 # Андрій Смірнов 12.01.2018, 09:00
Якби Дмитро Іванович думав на перспективу, про розвиток свого рідного навчального закладу, то не робив би зараз таких необдуманих кроків. Бути коледжем і мріяти стати ПТУ - це розвиток??? Про що ви говорите? Ви не бачите, що це прірва? Треба прагнути кращого, щось для свого розвитку, а не занехати те, що так довго будувалося, розвивалося...
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Марія
0 # Марія 11.01.2018, 22:42
Давно уже зрозуміло, що Рижмань хоче розвалити Брацлавський коледж, тільки не зрозуміло для чого?! Інші коледжі тільки і мріяли б бути в складі ВНАУ, а тут такий явний протест. Сорі, звичайно, але який з нього директор, як він сам збирається підтримувати коледж, якщо зовсім не розбирається в діючих Законах і посилається на Проекти. Я в шоці.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Tetiana Kolomiiets
+1 # Tetiana Kolomiiets 11.01.2018, 22:31
Ще до початку даного обговорення було зрозуміло, що дане питання поза межами компетенції Департаменту освіти та науки Вінницької облдержадміністрації. Однак зустріч дала можливість почути обидві сторони. І в черговий раз вияснилось - хто керується нормативно-правовою базою, а хто проектами і положеннями, що втратили чинність. І комісія, і Департамент теж це чітко побачили і неодноразово наголошували, що спиратись на документи, які не мають юридичної сили, це аж ніяк не розумно. А журналістам слід напевно нагадати, що такий заголовок аж ніяк не відображає ситуацію, оскільки засідання комісії ОДА "розборками" не називають. Це ганьбить вашу професію і ваше видання.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Олег
-3 # Олег 11.01.2018, 22:29
Шановні які у Вас перспективи окремо. Розвалити коледжі а на їх базі зробити ПТУ і розтягнути землі і матеріальну базу? Оце розвиток від коледжу до ПТУ для чого? Щоб бути царем у своїх ПТУ? Схаменіться які у вас перспективи в такому випадку? Ще й не соромляться про це говорити таке депутатам
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Микола
-2 # Микола 11.01.2018, 22:29
Закон на стороні ВНАУ і всі учасники цього зібрання це підтвердили, а те, що директорам Брацлава та Чернятина захотілось підзаробити на робочих місцях власних працівників, то це прикро.Тому що із за їх амбіцій праціаники коледжів залишаться без робочих місць
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Ігор
-3 # Ігор 11.01.2018, 22:22
От Рижмань і спалився - перетворити коледж у ПТУ це ж яка перспектива, може запропонує «перспективу» ліцейних класів?! І це він називає перспективою?! Бо він знає що ніколи не буде кандидатом наук, щоб вивести колектив на новий рівень, а царювати хоче і бути незмінним директором
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Аня
-1 # Аня 11.01.2018, 22:17
І хто думає про майбутнє коледжів, то це університет. Є в.о.заступника директора по навчальній роботі, яка працює на відповідній посаді у коледжі, який у 6 разів більший за контингентом, тому й покликана навести лад. Тетеріна нічого не робила для акркдитації і з Огородніком хотіли просто розвалити коледж. Нічого не робили для акредитації, натомість нове керівництво в першу чергу взялось за цю роботу. Тетеріна звільнила фахівців, призначила некомпетентних свої людей на ці посади, які взагалі не знали що таке ліцензування і акредитація. ВНАУ про акредитує коледж, тому не треба писати брехню!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Андрій Миколайович
+2 # Андрій Миколайович 12.01.2018, 10:33
Жах, прихвостні калетніка вийшли на арену!!! Навіть не сумніваюсь, що всі коментарі на захист ВНАУ написані однією людиною, хоч би стиль написання змінили для годиться. Лижіть зад і далі. А стосовно Чернятинського коледжу і того, що Тетеріна і Огороднік нічого не робили для проходження акредитації: 73 роки коледж готує аграріїв, як думаєте скільки разів за цей час пройшов акредитацію? І на цей раз пройшли б, якби не ваші підставні особи, так звані "директор", "заступник" і т.п. І дурню зрозуміло, що прислали ви їх для того, щоб завалити акредитацію коледжу і показати всім що ні на що коледж не здатний, навіть акредитацію пройти. Всім зрозуміла ваша "турбота про коледжі" і те,що ваше нове керівництво отримало "ФАС" на те, щоб розвалити коледж.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Андрій Смірнов
-3 # Андрій Смірнов 12.01.2018, 10:52
Перечитайте, будь ласка, ще раз свій коментар і оцініть рівень вашої культури! І після цього запитайте себе: чому я такий грамотний чи грамотна, не розбираючись у елементарних правилах етичної поведінки, не знаючи закони, пишу всякі нерозумні речі на сайті, що читать багато людей. Не стає соромно??? А дарма. Мало б бути дуже соромно. І навіть промінь логіки у ваших коментарях не проглядається... Сумно, і дуже прикро
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Nata
-3 # Nata 12.01.2018, 12:16
Тоді всі питання до МОН.Тож пояснюють, що завдяки новим законам можна забути про існування коледжу. Тому яке майбутнє?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Bob Graffiti
-1 # Bob Graffiti 12.01.2018, 12:29
Я не думаю , що 73 роки проходили акредитацію Тетеріна і Огороднік.Один з екс-директорів коледжу і по сьгодні працює в ВНАУ.Саме ця людина внесла великі здобутки в розвиток . І я не думаю , що його серце не болить за навчальний заклад.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Андрій Миколайович
+1 # Андрій Миколайович 12.01.2018, 12:53
Цитую Bob Graffiti:
Я не думаю , що 73 роки проходили акредитацію Тетеріна і Огороднік.Один з екс-директорів коледжу і по сьгодні працює в ВНАУ.Саме ця людина внесла великі здобутки в розвиток . І я не думаю , що його серце не болить за навчальний заклад.

Якщо не Огороднік, то інший директор, який був перед ним, і якого до речі теж усунув з посади університет в 2016 за тим же сценарієм, що і Огородніка, бо чимось не догодив ВНАУ, мабуть не хотів прогинатися під вас. Хоч ця людина пропрацювала директором коледжу майже 40 років і все було добре,поки не втрутився зі своєю "турботою" університет. Ваші методи всім зрозумілі, і не треба тут розливатися про те, як ви вболіваєте за коледжі. Може скажете, що Іллінці від вас втекли через те, що їм дуже добре було під вашим крилом? А Верхівка? Теж не може натішитись вашою "турботою". За одну ніч вивезли все майно, порізали, потрощило всю матеріальну базу коледжу. Отака турбота університету про коледжі!!!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Bob Graffiti
+2 # Bob Graffiti 12.01.2018, 13:51
Звідки ви так проінформовані про стани в названих вами навчальних закладах, ви працівник одного з них?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Іван
-2 # Іван 12.01.2018, 15:23
Ви на Мог-Под, Ладижин, Немирів подивіться. Там з новими директорами життя в коледжі повернулась - їдальні поробили, компютерні класи, гуртожиток відремонтували, теплотраси зробили, а цих старих пердунів як Рижмань треба гнати, підбурив Огородніка, і два сапога пара - царювати не будете, думайте про колективи і дітей, а не про свої вигоди!!!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Анна П.
0 # Анна П. 12.01.2018, 15:52
Доводимо до Вашого відома, шановна, що "та" якоби яку прислали "навести лад" не є в. о. заступником директора з навчальної роботи в Чернятинському коледжі, згідно з наказом ВНАУ на цю посаду призначено Первачука М.В., а Ваша Семчук І. А. ходить по коледжу і бомки б'є, бо вона в коледжі знаходиться на громадських засадах, знову ж таки згідно з наказом ВНАУ так само як і Первачук М. В., вся їхня "робота" зводиться до того, що вони здійснюють психологічний вплив на працівників коледжу погрожуючи, звільненням!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Bob Graffiti
+1 # Bob Graffiti 12.01.2018, 16:18
А ви є працівником коледжу?На вас здійснюється психологічний тиск?Є відповідні органи зверніться туди.Семчук І.А не "Б'є бомки",як ви висловились на сільскому жаргоні ,а справді разом з новим в.о заступника працюють над тим ,щоб не дати загинути навчальному закладу.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
BoB Graffitti
-3 # BoB Graffitti 12.01.2018, 21:10
В інтерв'ю «Реал» голова Вінницької ОДА Валерій Коровій пояснив свою особисту точку зору з цього конфлікту.

«Я б не хотів політизувати цю ситуацію. На мою думку, базове питання в Чернятинському коледжі зводиться до того, що люди хочуть мати у своєму розпорядженні землю, щоб в подальшому її розпаювати. Подібні прецеденти вже були в Іллінцях. Все зводиться до землі і власних амбіцій, а інтереси студентів йдуть на другий план », - зазначив Валерій Вікторович.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Bob Graffiti
-1 # Bob Graffiti 12.01.2018, 21:24
Нічого кращого пан плагіат ви не придумали чим вкрасти мій нік ?І якщо через 20 хвилин ви його не змінете, я оприлюдню ваш ip. Джерело.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Роман
+2 # Роман 12.01.2018, 23:00
Дурня. Не думаю що губернатор міг би таке ляпнути (або можливо він у долі - дерибану) ?????
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Роман 2
0 # Роман 2 13.01.2018, 15:08
губернатор міг би таке ляпнути ДУРНЮ ??????????
Роман Ви певні ??????
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга