скарга районних депутатів щодо Агрономічного фото

Агрономічне та аграрний університет: Вінницька райрада стала на бік громади

26 квітня 2018, 16:16

Вінницька районна рада подала скаргу до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України

Новини Вінниці | Новости Винницы | ВЛАСНО.info

Агрономічне та аграрний університет: Вінницька райрада стала на бік громади

    Коментарі (28)


Вінницька районна рада подала скаргу до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України на суддю, яка 29 січня 2016 року винесла рішення не на користь села Агрономічне. За це проголосували районні обранці сьогодні. Таким чином, депутати залишили в силі своє ж рішення про розширення меж села Агрономічне. Із зали засідання повідомляє кореспондент Vlasno.info.

скарга районних депутатів щодо Агрономічного фото

Два роки тому райрада, вивчивши ситуацію, прослухавши велику кількість комісій, експертів та представників Держгеокадастру, прийняла рішення про розширення меж села Агрономічне. Вінницький національний аграрний університет подав до суду і його скасував. На поточній сесії з цього приводу депутати звернулись до Вищої кваліфікаційної колегії суддів про скасування рішення судді Вінницького окружного адміністративного суду Руслани Дмитришиної та перевірку її професійної діяльності на предмет злочинної складової в прийнятті рішення на користь університету. «За» проголосували 25 депутатів.

скарга районних депутатів щодо Агрономічного фото

На даний час, поки проходять судові тяжби з цього питання, представники Вінницького аграрного університету використовують «спірні» землі. Обурення з цього приводу від імені громади села висловила його жителька пані Наталя, яка була присутня на сесії:

– Поки йде апеляція на це судове рішення, воно ще не вступило в силу. Тому в громади виникає питання: що на цих полях робить сільськогосподарська техніка Вінницького національного агрономічного університету?

скарга районних депутатів щодо Агрономічного фото

Представників Вінницького національного агарного університету на сесії не було.

Нагадуємо, мешканці Агрономічного пікетували управління Нацполіції.

скарга районних депутатів щодо Агрономічного фото

Фото: Андрій Оленін

Коментарі    Оновити список коментарів

Світлана
+1 # Світлана 28.04.2018, 17:33
Всі коментарі 'майбутніх Агрономічному як під копірку. І приблизно в один час. І так під кожною статтею...
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Світлана
0 # Світлана 28.04.2018, 17:34
'майбутніх агрогномів'
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Мирослава
-2 # Мирослава 27.04.2018, 15:19
Місцева влада усі зусилля прикладає для того ,щоб відібрати землі у ВНАУ заради власної наживи !!! За законом ,земля належить аграрному університету ,і те що відбувається ставить під сумнів порядність і чесність дії тих посадовців ,які заінтересовані, щоб відібрати землю університета !Ця земля спрямована на використання для розвитку науки ,а не для збагачення конкретних слуг народу!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Валя
-2 # Валя 27.04.2018, 11:00
Чому розширення меж села має бути лише за рахунок земель ВНАУ? Бо це ще шматок не проданої землі, на якій можна нажитись?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Микола
-2 # Микола 27.04.2018, 10:36
Землі в с. Агрономічному за правом належать ВНАУ закон на їх стороні.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Альона
-4 # Альона 27.04.2018, 08:50
Судячи з обставин, що складаються, зрозуміло лише те, що жителі Агрономічного так і нічого не зрозуміли. Шулікін з поплічниками, методом маніпуляції, лише використовує людей. А на питання автора, що робить на цій землі сільськогосподарська техніка ВНАУ? Відповідь очевидна. Працює. Це земля державна, яка знаходиться в користуванні університету для проведення наукових досліджень, і саме головне - на законних підставах!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Агроном
+4 # Агроном 27.04.2018, 05:22
При чому тут Щулікін, як генплан розробили ще при Постовому? ЗЕМЛЮ СЕЛЯНАМ! Студентам науку!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Сергій Чумак
+1 # Сергій Чумак 26.04.2018, 23:29
То що це, пане Андрій Гижко?
1. Тиск на суд?
2. Маніпулювання громадською думкою, щоб збити накал і протиставити одних АТОвців проти інших АТОвців?
3. Чи Вас просто підставили ваші косультанти, чи інші посадові особи?

Ми звернулися до Вас з інформаційним запитом, так як вважаємо, що ділити землі у Вас немає законних підстав. Надайте відповідь?Фото документів в мене на сторінці у фейсбук @sergiy.chumak
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Сергій Чумак
+1 # Сергій Чумак 26.04.2018, 23:29
А що ж тоді є насправді?
1. Триває судове засідання. Минулого тижня, Адміністративний суд зачитав резолютативну частину, в якій відмінив рішення Вінницької районної ради. Станом на сьогодні, мотивувальної частини ще не написано і Вінницька районна рада Рішення суду не отримала. А ось коли отримає, то матиме право на протязі 30 днів подати апеляцію. Отже СУД ЩЕ НЕ ЗАКІНЧЕНО!
2. Сьогодні внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань кримінальне провадження (фото викладаю). Простими словами: порушено кримінальну справу проти посадових осіб Держкадастру за звинуваченням "у підробці наказів".
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Сергій Чумак
-1 # Сергій Чумак 26.04.2018, 23:28
Андрій Гижко проводить нараду, на якій дає доручення розподілити землі в с. Агрономічне між АТОвцями, мотивуючи тим, що "є рішення суду". За його словами, рішенням суд скасував генплан села в нових межах.

«У зв’язку із цим закликаємо всі сторони до зняття соціальної напруги, деескалації конфлікту та прозорого і чесного формування списків отримувачів земельних наділів», - наголосив Андрій Гижко.

«Нагадую, що повноваження органів місцевого самоврядування поширюються виключно в межах населеного пункту. Все що стосується земель за межами населених пунктів – це повноваження Держгеокадастру України." - Андрій Гижко

Все це доводиться на нараді, викладається в інформаційний простір.

Це слова посадової особи, на які починають орієнтуватися всі: чиновники, поліція, АТОвці, громадяни, ЗМІ.
Але ж це, мяко кажучи, НЕ ПРАВДА.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Ліля
-8 # Ліля 26.04.2018, 22:37
Ну тут все зрозуміло. Шулікін вже понаобіцяв землю частині своїх поплічників, от вони і відробляють за землю. Правда все одно на боці студентів.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Ірина
-7 # Ірина 26.04.2018, 20:26
От вкотре стала пряснятись картина злочинних дій Шулікіна і його спільників. А от громада вкотре зарекомендувала себе, як сліпі вівці, невже не зрозуміло між ким мала роздер...итись земля.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Олександр
-6 # Олександр 26.04.2018, 20:21
Що взагалі коїться, рішення суду на користь ВНАУ, і скільки апеляцій не подавай це не зміниться. І чому представників ВНАУ, тобто другу сторону не повідомили, що відбудеться засідання стосовно земель, які їм належать законно??? Не творіть безлад та беззаконня!!!!!!!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Ірина
-5 # Ірина 26.04.2018, 19:19
А як це так, що засідання було без представників ВНАУ! Що це за самодіяльність ВЛАДИ! А ще в Європу йдете! Ганьба Вам ВСІМ!! І скажіть будь ласка про яку тоді "прозорість" ВИ говорите!! І потім розказувати будите що студенти купують дипломи!! Якщо ВИ Вельмешановно ВЛАДО не даєте студентам навіть досліди проводити!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Татьяна Гончарук
-7 # Татьяна Гончарук 26.04.2018, 19:09
Набридли вже ці таємні ігри Шулікіна з Сітарським, досить прикриватись громадами! Це земля ВНАУ, була є і буде, на якій студенти, аспіранти та науковці університету проводять досліди, завжди ця земля оброблялась ВНАУ, аж поки не з’явився Шулікін із своїми прихильниками щодо дерибану державної землі. Досить, схаменіться, ви вже всі суди програли, вам цих рішень ще мало?!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Людмила
-5 # Людмила 26.04.2018, 19:01
Це державні землі, які законно наділені у користування ВНАУ і рішенням суду це доведено. Про яку апеляцію може іти мова, якщо всі дії університету є правомірними?Студенти, аспіранти та молоді науковці ВНАУ не дозволять Сітарському і Шулікіну продати державні землі.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Євгенія
-6 # Євгенія 26.04.2018, 18:50
Дуже шкода що жителі Агрономічного не до кінця мають можливість розібратись в ситуації. Адже зрозуміло, що ці землі не будуть використовуватись ними. На ділянки вже давно "поклали око", ті хто немає ніякого відношення ні до села, ні тим більше до сільського господарства. А Аграрний університет має право і можливості використовувати ці землі на користь держави. Майбутнє держави за молоддю і наукою.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Олег
-7 # Олег 26.04.2018, 18:26
Закон на боці університету, студентів і аспірантів і цим все сказано! Тому немає сенсу розводити пусті балачки, поливати брудом університет і дезінформувати простих людей.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Natalia
-7 # Natalia 26.04.2018, 18:11
Рішення суду на стороні Вінницького національного аграрного університету, тому яка може бути апеляція, нам ці землі потрібні для проведення науково-дослідної роботи, закон на нашій стороні.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Олeна
+8 # Олeна 26.04.2018, 23:08
Шановна! Про які науково-дослідної роботи ви говорити. Кілька років тому дані поля надавались в субарeнду Калeтником. Ні одного студeнта аграрного унівeрситeта нe було ні на 1га поля.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Андрій Смірнов
-5 # Андрій Смірнов 26.04.2018, 18:04
Про які спірні землі взагалі іде мова?! Це державні землі! І перешкоджати університету здійснювати дослідження на цій землі - незаконно!!! Якщо не дивує, що сільська рада не може цього ніяк зрозуміти, то рівень районної ради вражає!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Людмила Алексєєва
-7 # Людмила Алексєєва 26.04.2018, 18:02
Рішення судді є правочинним! Скільки б апеляцій не подавали, закон на стороні ВНАУ! Тому збагачуватись Вам, очільники Агрономічного, доведеться на чомусь іншому! Руки геть від державних земель, нема чого їх дер...ити. В них призначення зовсім інше!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Galina Ovodska
-7 # Galina Ovodska 26.04.2018, 17:24
Сітарського потрібно притягти до відповідальності! Земель немає щоб далі жеребам влаштовувати, то взялися за дослідницькі землі! Де закон!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Олег Петрович
-7 # Олег Петрович 26.04.2018, 17:21
Ну, це взагалі нонсенс! Як можна роздати громаді державні землі? Оце злочин, який чинить Шулікік і ще з ним заодно і 25 депутатів райради. Не дарма , суддя, яка прийняла правомірне рішення викликає в них підозри, вони ж хочуть ці землі банально роздер...ити.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Ника Zorjana333
-8 # Ника Zorjana333 26.04.2018, 17:13
Як же тут обійшлося б без Власно! Сітарський дуже добре знає, кому насправді хоче виділити землі Шулікін і видно, що зацікавлений не менше, щоб студентам для науково-дослідних робіт не залишилось нічого.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Eleonora Pechenyuk
-8 # Eleonora Pechenyuk 26.04.2018, 17:07
Такий собі трикутник: Власно, Сітарський, Шулікін - для них закони не писані. Вони ж уже руки потирали від прибутків за продаж земель, а суд їхню аферу не затвердив. Комусь ще й треба буде відповісти за незаконний генплан!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Володимир Іващенко
+7 # Володимир Іващенко 26.04.2018, 21:46
В 2003 р. УААН видає наказ про реорганізацію Вінницької державної сільськогосподарської дослідної станції Інституту кормів (код ЄДРПОУ 00729267) шляхом виділення з неї Державного підприємства "Дослідне господарство Вінницької державної сільськогосподарської дослідної станції" (код ЄДРПОУ 00724749). При цьому по сьогоднішній день відсутні будь-які документи про передання в користування новоствореному підприємству земельних ділянок в межах с.Агрономічне. Нема документів. І не може бути. Тому що новостворене державне підприємство, отримавши статус юридичної особи, не було наділене окремим правом на використання земельної ділянки, а продовжувало використовувати землі Дослідної станції фактично незаконно.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Alina
-6 # Alina 26.04.2018, 17:05
Ну звісно ж Сітарський був зацікавлений у поділі цих земель, адже саме він зетвердив генеральний план Шулікіна. Іншого не слід було й очікувати!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга