Знаєш про факти корупції - телефонуй (0432) 69-49-81

Як сімейні клани «обсіли» владні кабінети Вінниччини

Сімейні клани поширене явище серед українських чиновників. Вони продовжують забезпечувати свій фінансовий спокій, отримуючи родинне представництво у владі. Не пасуть задніх і вінницькі родини можновладців. Скандальним через продаж ковбаси у центральній районній лікарні стало і подружжя Кривов᾿яз-Бабій.
Віталій Логвиненко фото

— Олександр Кривов᾿яз — головний лікар ВЦРКЛ є чоловіком Тетяни Бабій — директора Департаменту охорони здоров'я та курортів Вінницької ОДА, ‒ зазначає вінничанин Віталій Логвиненко.

Вінничани подейкують і про захоплення медичної ніші сімейством Лєт. Батько Іван Лєта — голова Вінницької обласної організації профспілки медичних працівників, депутат обласної ради. Його дружина, Вєра Лєта, працює в обласній психоневрологічній лікарні ім. Ющенка. Два сини: Іван та Олексій. Зокрема, Олекій — завідувач відділення в обласній дитячій лікарні. А його дружина Анна Лєта — голова профкому Вінницького медичного коледжу ім. Заболотного.
Андрій Вигонюк

— Формуються окремі сімейні клани, які думають що вони є найрозумнішими і окуповують практично всі посади. Це є величезною проблемою сучасного суспільства, — розповідає громадський активіст Андрій Вигонюк.

В медичних колах вже давно ходить жарт про те, що у Вінницькому обласному госпіталі ветеранів війни працює кожен п'ятий лікар із прізвищем головного лікаря Валерія Бабійчука. Ми вирішили перевірити цю інформацію, надіславши запит головному лікарю Валерію Бабійчуку. Відповідь отримали таку: "передбачено Конституцією України, що ніхто не може зазнавати втручання в його особисте і сімейне життя. Не допускається збирання, зберігання, використання та поширення конфіденційної інформації про особу без її згоди, крім випадків, визначених законом, і лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини".

Відео Дмитра Тищенка


    28 вер. 2015 Print


Розкажи друзям:

Коментарі  

Anton Semkov
0 # Anton Semkov 02.10.2015, 22:57
Схоже на те, що журналісти та автори сюжету в Поплавського навчались! Бо "професіоналізм" просто зашкалює)))
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Irina Ivanova
0 # Irina Ivanova 30.09.2015, 23:23
Бред! Чем неугодил именно Летта и Бабийчук! Таких династий полно.. А у ректора медунирерситета - тоже две дочки медики - ужас! А у главврача Пироговки - тоже сын медик. Ужас! И т.д., и т.п. Очень плохо , что родители так воспитывают своих детей, что они идут по их стопам... Лучше как в 17 прошлого века - все разрушим до основания... Вы напишите - какие претензии к упомянутым врачам ?! в их профессиональном плане ?!
Что претенденты на место Леты и Бабийчука уже готовы ?!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Lana Chubach
0 # Lana Chubach 30.09.2015, 21:33
Непрофесійно, коли обіцяють тему сімейних кланів, а розповідають... То про що хотіли сказати? Фото Калетніків "для разогрева"? Так от. Погоджуюся з Іваном Лета, що варто відрізняти поняття династії і клани. Лікар - це професія, до якої готуються в одині, а потім вчаться протягом 6 років. А в сімейному клані треба народитися. І ті, кому пощастило. сьогодні стали нардепами.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Дмитрий Минько
0 # Дмитрий Минько 30.09.2015, 02:25
PS: Поднимайте политические темы. Про семью Януковича не одну передачу сняли, только опоздали, раньше надо было. Начните с политиков, чтоб финансирование доходило по назначению, тогда и кабинеты будут лучше и аппаратура в поликлиниках современнее. А реформа с семейными врачами - это вообще бред
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Дмитрий Минько
+2 # Дмитрий Минько 30.09.2015, 02:18
Инфа не правдивая и выборочная. То что несколько поколений занимаются одним делом - это ценится из покон веков. Когда знания, секреты и навыки передаются от деда к отцу, от отца к сыну и т.д. так это наоборот только плюс. Автору "незачёт"! Надо было сделать материал, а то з/п не дадут, вот и получилось, что сделано "задней левой ногой".
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Ангелана Вітюк
+1 # Ангелана Вітюк 28.09.2015, 21:57
Так у чому суть репортажу? У тому, що був скандальний продаж ковбаси у центральну лікарню, чи показали родину Калетніків, щоб завуальовано зосередити увагу на родині Порошенків?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Олексій Галактіонов
+3 # Олексій Галактіонов 28.09.2015, 21:14
люди лікарів то хоч в спокої залиште. на сході майже не стріляють то щоб на політиків не заглядались давайте знов лікарів пообливаємо. до вашого відома середня зарплата лікаря-початківця - менше 2000 грн. деякі санітарки отримують більше. і є ті хто змушений на цю сумму виживати - після 10 років навчання (6 універ+ 3 інтернатури+ спеціалізація). а в верховній раді депутати тихенько з подачі нашого екс-мера знову собі зарплату підвищують. може хоч трохи згадаєте тих кому ви дзвонете о 9 годині вечора та 7 годині ранку.... я теж лікар. і теж з ВОДКЛ !
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Grigory Stavinsky
+2 # Grigory Stavinsky 28.09.2015, 18:51
підтримую Ольгу Сулімову на 100%. вибіркова інформація, дуже вибіркова. Але, що - цікаво, що і до врачів приплели Калетника... до чого тут він????
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Марічка Сафіуліна
+1 # Марічка Сафіуліна 28.09.2015, 16:58
Автору для замітки, а то нуль фантазії:
СІМ’Ї

Сімейство Порошенків
1. Петро Порошенко, президент України
2. Олексій Порошенко, батько Петра Олексійовича, депутат Вінницької облради
3. Олексій Порошенко, син Петра Олексійовича, народний депутат України, член президії партії “Солідарність”

Сімейство Матвієнків
1. Анатолій Матвієнко, народний депутат України
2. Сергій Березенко, племінник А. Матвієнка, народний депутат України, екс-голова ДУСі

КУМИ
Порошенко Петро, президент України
Куми
Віктор Ющенко, екс-президент України
Оксана Білозір, співачка
Юрій Стець, міністр інформаційної політики
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Vanya Leta
+6 # Vanya Leta 28.09.2015, 16:09
Вита и Андрей, можете взять интервью у меня если есть сомнения в профессионализме. Но с одним условием - проф. пригодность Андрея тоже проведем. Так сказать независимый блиц. Идет?
А то кланы, кланы... Хотя правильнее говорить - династии врачей. Кланы как то к Сицилии ближе.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Игорь Василевский
+2 # Игорь Василевский 28.09.2015, 14:46
Гройсман Вова- Голова ВРУ, кум Порошенка; Гройсмана батько - міська рада Вінниці. Порошенко - президент, син Порошенка - депутат ВРУ. Куми Порошенка Домбровський і Заболотний - рулять Вінниччиною. Такачук Геннадій - нардеп, його брат очолює укрпошту, його дружина - фонд і теж депутат. А за клан Гройсмана можна говорити годинами - прочитайте краще статтю Україна була донецька, а стала занадто вінницька, де починаючи від Кістірнів, Слишинських, Моргунових, коровіїв, Гижків і закінчуючи держземагенствами і КВНщиками Борзовими ;) Оце реальні клани, а не та туфта, що у сюжеті
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Богдан Товбух
+1 # Богдан Товбух 28.09.2015, 14:22
Автор підтримую Ольгу 100%!!!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Ольга Сулимова
+2 # Ольга Сулимова 28.09.2015, 14:05
Я більш тупішого сюжету не бачила. Тільки до чого тут Кадетнік?! Хто з них зараз десь працює?! Брєд! Краще б написали про клан Порошенка, Гройсмана, Ткачуків - ото клани, які реально крутять всіма і розставляють смотрящих!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга