Вінницькі СБУшники перемогли та взяли призові місця на всеукраїнських змаганнях

Переможців та призерів нагородили медалями та кубками
Субота, 29 квітня 2017

Вінницькі волейболісти завоювали «бронзу» в суперлізі України

Вінницька професійна волейбольна команда ВК «Вінниця» завоювала бронзову медаль чемпіонату України у Суперлізі сезону 2016/2017 років (за принципом осінь – зима – весна)

Вперше в історії професійного волейболу вінничанки завоювали «срібло» в суперлізі України

Вінницька жіноча команда «Білозгар–Медуніверситет» повернулася до Вінниці зі срібними медалями чемпіонату України 2016/2017 років у суперлізі
П'ятниця, 28 квітня 2017

Вінницькі спортсмени з обмеженими можливостями захищатимуть честь регіону на всеукраїнському чемпіонаті

У Вінниці відбулась п'ята щорічна обласна Спартакіада спортсменів з обмеженими можливостями
Четвер, 27 квітня 2017

Вінницькі футболістки формують команди до гри у Першій лізі

Вінницька команда ДЮСШ Блохіна-Бєланова перемогла у Контрольному матчі з жіночого футболу проти «Колосу» із села Махнівки Козятинського району з рахунком 2:1
Понеділок, 24 квітня 2017

Збірна вінницьких шахістів взяла третє місце на Всеукраїнському турнірі Ольховського

На Всеукраїнському турнірі з шахів пам'яті Анатолія Ольховського збірна Вінниці в командному заліку розділила друге-третє місця – присудили третє місце
Вівторок, 18 квітня 2017

Вінницькі футболісти намагатимуться «затьмарити» приморську «Жемчужину»

Вінницька футбольна команда "Нива-В" зійдеться у двобої з одеською "Жемчужиною"
Понеділок, 17 квітня 2017

Двоє вінницьких «січовиків» здобули перемогу на Всеукраїнському турнірі з фрі-файту

Вінничани – фрі-файтери переможно виступили на професійному Всеукраїнському турнірі зі змішаних бойових мистецтв (ММА) "Road to WWFC2"
П'ятниця, 14 квітня 2017

Голова капітана та дубль Маляренка принесли вінницькій «Ниві-В» чергову перемогу

Вінницька "Нива-В" зіграла перенесений матч з маріупольським "Іллічівцем-2"
Середа, 12 квітня 2017

Вінницька волейбольна команда «ЕкоДім» стала чемпіоном України у вищій лізі

Вінницька чоловіча волейбольна команда «ЕкоДім» здобула «золото» на чемпіонаті України в вищій професійній лізі
Понеділок, 10 квітня 2017

Вінницькі футболісти поборються з приморською командою

Вінницька футбольна команда «Нива-В» зіграє матч з маріупольським «Іллічівцем-2»

Вінничани носили мішки з піском на швидкість

Вчора вінничани мірялись силою та витривалістю на змаганнях
Неділя, 09 квітня 2017

Танці черлідерок та Аллегрова у виконанні ультрас: вінницька «Нива» продовжує перемагати

Вінницька «Нива-В» на домашньому полі впевнено здолала ФК «Нікополь-НПГУ
Неділя, 02 квітня 2017

«Вінницьких Вовків» підсилять тренери-гравці із США

У квітні до складу команди з американського футболу "Вінницькі Вовки" приєднається двоє гравців із Сполучених Штатів
Четвер, 30 березня 2017

Вінницькі юнаки виграли Всеукраїнський турнір з футболу

Вінницька футбольна команда «ДЮСШ Блохіна-Бєланова» перемогла у Всеукраїнському турнірі серед юнаків пам'яті Олександра Грушанського
Вівторок, 28 березня 2017

У День сміху вінницькі футболісти змагатимуться з нікопольцями

Наступний поєдинок в рамках чемпіонату України з футболу (друга ліга) «Нива-В» проведе у День сміху – в суботу, першого квітня