Знаєш про факти корупції - телефонуй (0432) 69-49-81

Спорт

«Зірки над Бугом» принесли вінницьким акробатам вісім медалей

Вінницькі акробати на Міжнародному турнірі «Зірки над Бугом» зі спортивної акробатики завоювали у різних категоріях і вправах вісім медалей
Понеділок, 27 лютого 2017

Вінницький стрілець зробив «золотий дубль» на Кубку світу

Вінницький паралімпієць Олексій Денисюк здобув для України дві золоті медалі на Кубку світу з кульової стрільби серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату
П'ятниця, 24 лютого 2017

Восьмеро вінницьких стрільців захищатимуть честь України в Словенії

На зимовому чемпіонаті України у приміщенні зі стрільби кульової з пневматичної зброї серед дорослих вінницькі спортсмени здобули 24 медалі, в тому числі 14 срібних та 10 бронзових
Середа, 22 лютого 2017

Бронзова медаль вінницького дзюдоїста стала перепусткою до збірної України

На чемпіонаті України з дзюдо 16-річний Марат Крижанський у ваговій категорії 81 кг завоював бронзову медаль
Понеділок, 20 лютого 2017

Олександр Шовковський може розпочати тренерську кар'єру у вінницькій «Ниві-В»

Вінницька "Нива-В" може отримати в якості нового головного тренера доволі неочікувану кандидатуру
П'ятниця, 17 лютого 2017

Вінничани здобули «бронзу» на Клубному чемпіонаті Європи з індорхокею

Вінницька команда «ОКС- ШВСМ» здобула бронзові медалі на Клубному чемпіонаті Європи з індорхокею
Вівторок, 14 лютого 2017

Переможці чемпіонату Вінниччини з жіночого футболу знаходяться за крок до Першої професійної ліги

Вінницька команда ДЮСШ «Блохіна-Бєланова-1» стала переможцем зимового чемпіонату області з жіночого футболу
Понеділок, 13 лютого 2017

Вінницькі шашкісти завоювали на чемпіонаті України 10 медалей

На чемпіонаті України зі складних 100-клітинкових шашок Вінницькі шашкісти завоювали медалі різного ґатунку
П'ятниця, 10 лютого 2017

Про велоподії вінничани дізнаються зі спеціального календаря

Вінницькі велоактивісти створили унікальний велокалендар. Презентація спеціального календаря для велолюбителів пройшла у Вінниці
Понеділок, 06 лютого 2017

На чемпіонаті області з шахів серед малюків майже всі медалі забрали вінницькі спортсмени

На чемпіонаті області з шахів з 12 медальних номінацій вінницькі вихованці спеціалізованої спортивної школи №6 здобули 11 нагород різного ґатунку

Півтисячі гривень за волю до перемоги – дзюдоїсти з Вінниці тріумфували на чемпіонаті області

Дзюдоїсти Вінниччини відкрили лік цьогорічним змаганням
Неділя, 05 лютого 2017

Вінницький легкоатлет Андрій Краковецький став чемпіоном України

На зимовому чемпіонаті України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2000 років народження та молодші спортсмени Вінниччини завоювали п'ять медалей різного ґатунку
П'ятниця, 03 лютого 2017

Українська збірна отримає олімпійську медаль через допінг росіянки

Українським бігункам віддадуть «бронзову» медаль естафети Олімпіади-2012
Середа, 01 лютого 2017

Вінницькі індорхокеїсти виграли чемпіонат України – 2017

Хокеїсти Вінницької команди ШВСМ – «Олімпія» завоювали золоті медалі чемпіонів України з індорхокею
Вівторок, 31 січня 2017

Вінницька «Нива-В» провела двосторонній матч (ФОТО)

«Зелені» грали проти «білих»
Неділя, 29 січня 2017

Унікальні зимові змагання для любителів помандрувати вже вдруге відбудуться на Вінниччині

На території області 18 лютого 2017 року відбудуться зимові змагання з мандрівництва «Снігохід»