Знаєш про факти корупції - телефонуй (0432) 69-49-81

Спорт

Вінницька «Нива-В» розбила запорізький «Металург» завдяки голам новачків

"Нива-В" реабілітувалася за болючу домашню поразку від "Балкан" з Одеської області
П'ятниця, 24 березня 2017

Вінницька жіноча волейбольна команда вперше побореться за медалі

19 березня увійде в історію вінницького волейболу
Понеділок, 20 березня 2017

Демобілізований розвідник організовує у Вінниці чемпіонат із таїландського боксу

Вперше у Вінниці відбудеться Чемпіонат області із таїландського боксу муей-тай

Незіграність вінничан та «погані понти» суперника: «Нива-В» поступилася одеситам

«Оновлена» вінницька Нива-В зазнала поразки від одеситів
Неділя, 19 березня 2017

Вихователь вінницьких олімпійців вимушений доводити свою профпридатність

Спортивний функціонер, вихованці якого минулого року завоювали 10 золотих, 40 срібних та 31 бронзову медаль на всеукраїнських змаганнях, впав у немилість
П'ятниця, 17 березня 2017

Вінницького футболіста запрошують зіграти за українську збірну проти Хорватії

Вінничанина Андрія Борячука запросили зіграти у відборі на чемпіонат світу з футболу

Вінничани «настріляли» у Словенії дев’ять медалей

Вінницькі стрільці завоювали дев'ять медалей різного ґатунку на чемпіонаті Європи зі стрільби кульової

Вінницькі футболістки привезли з чемпіонату України «срібло»

Збірна команда Вінницької області завоювала срібну медаль на чемпіонаті України з футболу серед юніорок Першої дівочої ліги
Четвер, 16 березня 2017

Вінницький футбольний клуб змагатиметься з одеськими «Балканами»

В суботу, 18 березня, вінницький клуб другої ліги «Нива-В» проведе перший офіційний матч цієї весни
Вівторок, 14 березня 2017

Вінничани здобули путівку на фінал України з флорболу «Схід – Захід»

Вінницька команда «Маяк» на чемпіонаті України з флорболу по «Східній Конференції» спромоглася пробитися в абсолютний фінал «Схід – Захід»
Понеділок, 13 березня 2017

Під дощем та на очах у нового тренера вінничани розгромили суперника в контрольному матчі

Вінницька "Нива-В" зіграла з "Агро-Астра" з Немирівщини
Неділя, 12 березня 2017

Вінницьку «Ниву-В» тренуватиме наставник юнацької збірної України

Головним тренером вінницької "Ниви-В" став 51-річний спеціаліст Володимир Горілий
Субота, 11 березня 2017

Вінницькі пауерліфтери «віджали» на чемпіонаті України три медалі

Вінницькі спортсмени на чемпіонаті України з жиму штанги лежачи серед дорослих та юніорів/юнаків виграли одну золоту та дві срібні
Вівторок, 07 березня 2017

Вінницька команда перемогла у Всеукраїнському турнірі з футболу (ФОТО)

Вінницька юнацька команда «Прем'єр-Нива – 2008» виграла Всеукраїнський турнір з мініфутболу у приміщенні (футзалу) серед 9-річних футболістів
Понеділок, 06 березня 2017

Дев'ятеро новачків та пияки на трибунах — вінницька «Нива-В» зіграла із вболівальниками (ФОТО)

У перший день весни футболісти вінницької "Ниви-В" на рідному стадіоні провели товариський матч із вболівальниками
Четвер, 02 березня 2017

«Зірки над Бугом» принесли вінницьким акробатам вісім медалей

Вінницькі акробати на Міжнародному турнірі «Зірки над Бугом» зі спортивної акробатики завоювали у різних категоріях і вправах вісім медалей