Знаєш про факти корупції - телефонуй (0432) 69-49-81

Новини політичного майданчика

 

(0432) 69-49-81
(097) 76-98-568
(093) 83-70-115

 

Запрошуємо представників усіх політичних сил Вінниччини та України для відкритого діалогу щодо впровадження реформ у країні, поліпшення соціальних гарантів та вирішення інших суспільно важливих питань.

Як боротися з корупцією та долати бідність − вінничанка вчилася в професорів Стендфордського університету

Повчитися в іноземців, як вирішувати проблеми, що накопичилися в нашій державі, мали змогу 25 українських громадських, бізнес- та політичних діячів. 15 січня в Харкові стартувала програма «Академія лідерства для розвитку». Програму організували Стенфордський університет із США, Центр міжнародного приватного підприємництва (CIPE) та Український католицький університет. На прикладах кейсів окремих країн слухачам розповідали, як вирішуються ті чи інші проблеми, які є чи не в кожній державі.

Як змусити банківську систему зіграти на подолання бідності − ось вам кейс Китаю.

Як зробити, щоб розвивався не тільки центр, а й провінція, як зробити децентралізацію успішною − Перу має відповідь.

Як побороти корупцію й посадити топ-корупціонерів − Індонезії вдалося.

Виявляється, ті труднощі й муки, в яких народжує свої реформи Україна, аж ніяк не унікальні. Інші країни свого часу вже стикалися й боролися з подібним.

Кейс-навчання − інноваційний метод, що поєднує лекції від професорів Стенфордського університету та активне обговорення яскравих прикладів зі світової економіки та політики. Усі кейси є реальними прикладами подій, зразками вже втілених реформ інших держав, які сьогодні в Україні тільки починаються.

− Ми часто можемо навчитися з досвіду інших країн, користуючись кейсовим методом навчання, − говорить професор Стенфордського центру розвитку демократії Роджер Лідз.

− Ми аналізуємо проблеми, з якими стикалися інші країни на шляху розвитку, і які схожі на нинішні проблеми в Україні. Нетотожні, але схожі. Розуміючи це, майбутні лідери отримують новий потужний інструмент для вирішення цих проблем і прийняття рішень. Такий нестандартний підхід допоможе створити власну платформу для змін, на які ми всі так довго чекаємо, − переконані організатори.

В академію з'їхались повчитися 25 молодих лідерів, урядовців, топ-менеджерів бізнес-проектів, громадських активістів. Це майбутні реформатори з України, Азербайджану та Йорданії, що вже зробили свій перший крок на шляху до змін та нових знань. Державні службовці, представники органів місцевого самоврядування та підприємці. Єдиною вінничанкою та депутаткою з України, яка виграла право бути учасницею цієї програми, є Ганна Давиденко, докторка педагогічних наук, професорка, директорка Вінницького інституту університету «Україна», депутатка Вінницької міської ради від ВО «Батьківщина».

− Сьогодні відчувається брак професіоналів у багатьох сферах, і в тому числі в політиці. Особливо серед людей, які втілюють реформи в Україні, − ділиться враженнями та отриманим досвідом Ганна Давиденко. − Вивчаючи успіхи інших країн у реформуванні їхніх економік у запропонованих кейсах, я зрозуміла, як багато часу Україна витрачає на створення власного «колеса». Усі невирішені проблеми України, економічні труднощі, невдалі реформи − тягар, що є сумною новизною для наших держслужбовців – шлях, уже давно пройдений і осмислений в інших країнах. Китай, Перу, Індонезія, Шрі-Ланка уже знайшли відповіді на ці питання, і, як результат – їм вдалося змінитись. Наша країна приречена на успіх і процвітання за умови, що реформами будуть займатися освічені професіонали. Вірю, що час колись настане.

 


    26 січ. 2018 Print


Розкажи друзям:

Додати коментар

Для того щоб залишити коментар використовуючи акаунт вашої соціальної мережі, клікніть по потрібній вам соціальній мережі.

             

Захисний код
Оновити

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

ОСТАННІ НОВИНИ

 

Читай нас

 

Підписатися на Vlasno.info

 

Отримайте безкоштовні поради!

  • Головні новини Вінниці
  • Бізнес новини регіону
  • Афіши, оголошення та ін.

Наші контакти

  

Театральна 14, Вінниця
T: (0432) 69-49-81
Т: (093) 83-70-115
Т: (097) 76-98-568