протест під Вінницькою облрадою жителів Агрономічного та студентів аграрного фото

У Вінниці студенти і селяни «б'ються» за землю під облрадою

18 квітня 2017, 10:20

Жителі села Агрономічне та студенти Національного аграрного університету влаштували мітинги під стінами обдержадміністрації

Новини Вінниці | Новости Винницы | ВЛАСНО.info

У Вінниці студенти і селяни «б'ються» за землю під облрадою

    Коментарі (77)


Жителі села Агрономічне та студенти Національного аграрного університету влаштували мітинги під стінами обдержадміністрації, повідомляє кореспондентка Vlasno.info з місця події.

Селяни заявляють своє право на спірні 500 га землі на території сільради і кажуть, що мають на неї всі документи. А університет наполягає, що ці землі законно Міністерство освіти і науки передало їм у користування ще у 2012 році, і також хочуть залишити їх за собою.

Студенти ж наполягають, що земля потрібна уеіверситету, оскільки вони там проводять досліди.

І селяни, і студенти стоять поруч. Селяни тримають плакати з написами: «Земля селянам», «Ні свавілю» тощо. У студентів на плакатах написано: «Землі аграрного завжди були державними для науки і освіти».

Селяни скандують: «Студенти на пари!» На що ті відповідають: «На роботу!»

З гурту селян також чути: «Калетника на нари!» та «Продажні студенти!». Студенти ж скандують: «Конституція на боці студентів!», «Шулікіна за грати!» (Олег Шулікін — сільсьський голова Агрономічного – прим. авт.).
мітинг під Вінницькою ОДА з приводу земель в Агрономічному фото

Через годину мітингу делегація селян зайшли у сесійну залу, де сьогодні проходить позачергове пленарне засідання сесії. У рубриці «Різне» вони мають розповісти про ситуацію в Агрономічному та звернутись до депутатів за допомогою.

Наразі натовп мітингувальників поменшав. Частина і студентів, і селян розійшлася. Хто залишився, чекає закінчення сесії та реакції депутатів.

На сесії депутати проголосували надати слово кільком представникам села Агрономічного та аграрного університету.

– Наша громада обурена ситуацією, яка утворилась навколо нашої землі, – першою виступила місцева мешканка Вікторія Мазур. – Кажуть, що студенти на цій землі проводять досліди. Які досліди? Це не так, землю здають в оренду літинському аграрію, там сіється ріпак і кукурудза. А ми 80 гектарів цієї території хочемо віддати нашим атовцям. В університету є 132 гектара вільної землі, то, будь ласка, її й обробляйте. Крім того, 40 гектарів піде Донецькому університету, вже й договір з ними є. Значить, доведеться людям у наданні землі відмовляти.

Натомість Іван Бондарчук наголосив на тому, що студентам потрібно весь час практикуватися, інакше вони не зможуть набути досвіду:

– З-закордону не повертаються додому 86 відсотків наших студентів. Адже тут їм немає можливості конкурувати на ринку праці.

Спікеру не дають закінчити виступ, з балкону селяни вигукують: "Ганьба!"

Депутати беруть інформацію до відома та обіцяють допомогти розібратись у ситуації, створивши робочу групу з цього питання.

Після сесії мітингувальники зустрічають своїх опонентів вигуками "Ганьба!". Мешканці Агрономічного стають у велику чергу, щоб підписати звернення до обласних депутатів. В ньому селяни вимагають розслідувати ситуацію з самовільним захопленням земель громади.








Фото Тамари Тисячної

Коментарі    Оновити список коментарів

Ірина
0 # Ірина 19.04.2017, 15:39
Скільки можна сваритись! Як люди могли розсваритися через цю підлу брехню нашого сільського голови?! Нас змушують писати коментарі по всім сайтам, де висвітлюються події, стосовно нашого села. Але, я вимушена писати від чужого імені правду. дожилася. Шулікін, його команда ведуть дуже не чесну гру. маніпулюють простими жителями нашого села. Ми ж не дурні! Деякі з нас добре розуміють, що нікому ці землі не передадуть, ми розуміємо, що Шулікін продасть ці землі своїм покровителям, а про людей знову забудуть. В селі відкрито говорити не можливо, бо люди дуже озлоблені. Але, можливо, зберу однодумців, і наступного разу обовязково вискажусь
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
alla
+1 # alla 19.04.2017, 17:11
Чекаємо на Вас! Люди повинні знати правду. Не дайте їх обдурити
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
володимир к
+1 # володимир к 19.04.2017, 14:22
Шановне студенство, мені вас щиро шкода. Ви і Ваша вища освіта навіть не можете збагнути, що вами красиво маніпулюють. І постійне питання до чого тут пан Калетник, вибачте це вже смішно. Невже ви настільки недалекі люди, знаючи автобіографію Калетника та його сім"ї самостійно не можете зробити висновки. Невже ви щиро вірите, що ця "порядна людина" турбується про ваші інтереси? Ви дуже помиляєтесь? Буде дуже прикро, якщо ви допоможете цій людині-рейдеру, ще на декілька міліонів розбагатіти.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Аля Солнечная
0 # Аля Солнечная 19.04.2017, 15:30
Ця порядна людина насамперед турбується про інтереси студентів! Збагнути не можете ВИ! Сільський голова прикривається селянами. Про яке виділення земель може йти мова якщо вони не належать сільській раді? Земля державна!!! І в користуванні Вінницького національного аграрного університету!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Лотос
0 # Лотос 28.04.2017, 09:46
Ця "порядна людина" - колишній регіонал" – робить все задля власної наживи, ще більше бабла в свої кармани-торби!!!!! А студенти - проплочені зомбі.......
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
alla
0 # alla 19.04.2017, 17:10
Маніпулюють насправді не студентами, а селянами. Як і завжди ними маніпулювали. Їх і справді шкода, бо Шулікін хоче продати ці землі, а громаді дасть те, що й раніше давали...
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
володимир к
0 # володимир к 19.04.2017, 12:35
А з приводу "загальної студентської мобілізації", такий непотріб як ви не потрібні зоні АТО, такі розумні як ви потрібні тільки пану Калетнику, за яким давно вже тюрма плаче.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
alla
-2 # alla 19.04.2017, 15:42
Не ображайте студентів - вони не непотріб. Насправді непотріб - це ті алкаші, які кидали грудки землі по головах студенток і аспіранток ВНАУ. Та дай Боже їм сторицею того, що вони іншим дають!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
володимир к
+2 # володимир к 19.04.2017, 12:22
Шановні студенти ви багато знань здобули на землях с. Петрик? Таких самих знань ви здобудете на землях с. Агрономічне. Будь ласка, предявіть звіти про проведену роботу на землях відведених на практику.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Victoria Sovinska
-3 # Victoria Sovinska 19.04.2017, 13:39
Можливо досить приплітати до цього конфлікту Г.Калетніка, я так зрозуміла більше у Вас немає що сказати, тому й чіпляєтесь за це!Якщо ви нічого не розумієте ні в дослідній роботі ні в законодавсті України, прошу не публікувати витяжки з незрозумілих статтей!На рахунок досліджень в Петрику всі звіти по дослідах подані до Міносвіти!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Студент ВНАУ
-1 # Студент ВНАУ 19.04.2017, 15:22
КОМУ? ТОБІ?! Ти ж там не розбереш нічого зі своїм рівнем знань))))
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
володимир к
+2 # володимир к 19.04.2017, 12:16
Вінницькому університету ці землі не належать, так як пан Калентик не предявив жодних документів. А у громади села є всі документи згідно чинного законодавства.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Студент ВНАУ
-2 # Студент ВНАУ 19.04.2017, 15:27
У громади немає жодного дійсного документу. У громади є сільський голова- БРЕХУН і пару його прихвостнів, які і підбурили нормальних селян. Нічого людям не роздадут
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Студент ВНАУ
-4 # Студент ВНАУ 19.04.2017, 12:00
Ваше щастя, шо в університеті не оголосили "загальну студентську мобілізацію". Тоді би замерзли всі!!! Ми би повиносили всю Облраду і жителів села. Не провокуйте на конфлікт! давайте вирішувати все в ПРАВОВОМУ ПОЛІ. Бо ви нас допечете!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
селянин
+2 # селянин 19.04.2017, 16:14
не погрожуй, ато пук в тебе вискоче :lol:
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Алла
-3 # Алла 19.04.2017, 11:37
Стаття гарна, об'єктивна - лише факти. Дякую журналістам, я Вам повірила. А ось що стосується земельного питання, яке закрутило голову громаді с. Агрономічне, то тут бруду і брехні - хоч греблю гати. Мені лише цікаво, які вони мають документи і де вони їх узяли. Адже на спеціальній зустрічі в університеті вони лише скромно промовчали на прохання показати бодай один документ, який зазначає їхнє право на цю землю. Натомість, керівництво ВНАУ показало делегації Наказ Міністерства агрополітики і продовольства України від 28 лютого 2012 року, де чорним по білому написано, що ця земля надається Вінницькому національному аграрному університету на постійне користування з метою поглиблення знань, набуття умінь і закріплення навичок студентами ВНАУ.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Аля Солнечная
-3 # Аля Солнечная 19.04.2017, 11:26
А до чого тут Калетнік??? Мова йде про землі, які належать Вінницькому національному аграрному університету!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
капец
+2 # капец 19.04.2017, 15:47
ты не солнечная, :-) ты темная. хочеться подивитись тобі в очі і запитати як ти взагалі живеш без мозгів?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Аля Солнечная
-2 # Аля Солнечная 19.04.2017, 16:20
Дякую за критику! Не судіть усіх по собі!!!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Лотос
0 # Лотос 28.04.2017, 09:51
)))) Насмішила...... Калетник при всьому!!!!!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
володимир к
+1 # володимир к 19.04.2017, 10:48
Шановні читачі та представники органів державної влади, то за ким правда???
За регіоналом Калетником, який погрозами вигнав судентів на мітинг, чи за простими трудящими селянами????
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Алла
-3 # Алла 19.04.2017, 11:27
А хто це, вибачте, прості трудящі селяни? Хіба не вони все роблять для того, аби "заграбастити" ласий шматок державної земельки?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Владимир
+1 # Владимир 19.04.2017, 11:39
Правда - за законом!!! Люди повинні поважати один одного і закон. Не дивлячись на те, чи працюють закони, чи не працюють. Нехай все вирішується в правовому полі.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
alla
0 # alla 19.04.2017, 17:04
Повністю з Вами згодна!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Алла
0 # Алла 19.04.2017, 11:58
Цікаво, а хто вам сказав про погрози? Можливо, ви чули, чи може й докази маєте?.. Це справа серйозна... Перед тим, як таке писати, треба точно знати, що це правда.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
володимир к
+4 # володимир к 19.04.2017, 10:43
Журналісти спростували версію Калетніків щодо законності отримання 70 мільйонів і виведення їх за кордон
Батько екс-голови Державної митної служби Ігоря Калєтніка колишній народний депутат Партії Регіонів Григорій Калетнік стверджує, що його син задекларував подаровану ним квартиру, яка у подальшому була продана, тому звинувачення у незаконному отриманні майже 70 млн грн. є безпідставними. Та журналіст програми «Схеми» Олена Логінова слова Калетніка не підтверджує.
Ігор Калєтнік у 2013 році задекларував подарунки на 68,81 млн грн. Вже після Майдану прокуратура почала розслідування за фактом незаконного збагачення Калєтніком. Прокурори перевіряють законність отримання ним вказаної суми, яку Калєтнік особисто вніс на свій рахунок, а потім перерахував на закордонний рахунок своєї дочки.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Владимир
-3 # Владимир 19.04.2017, 11:41
Наша пісня - гарна, нова.
До чого ту ця "заказуха" проплачених ЗМІ. Я впевнений, що це - не ваше "розслідування"
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
alla
-1 # alla 19.04.2017, 16:41
Як і державні землі аграрного університету - не ваша справа!

А щодо куплених журналістів, то не переймайтеся так! Ви ж "не купляли"!...
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
володимир к
+3 # володимир к 19.04.2017, 10:39
Син Каленника, Ігор як і його батько прихильник Комуністичної партії та партії регіонів. Його послужний список: Регионы Украины (2005-2006). 2006-2007 гг. - народный депутат Украины V созыва от Партии регионов (№142 в избирательном списке). С марта 2010-го - народный депутат Украины VІ созыва от Партии регионов (№190 в списке). Глава Комитета ВР по вопросам аграрной политики и земельных отношений. Член Партии регионов. Калетником за время его руководства ВНАУ были допущены грубейшие нарушения закона, проводились многочисленные коррупционные схемы и многократные сопровождающиеся угрозами случаи давления на сотрудников вуза, недовольных криминальными действиями Калетника - старшего. Григорий Калетник ввел в руководящий состав ВНАУ своих людей, многие годы занимающихся коррупционными схемами и дающими откаты самому Григорию Калетнику.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
alla
-2 # alla 19.04.2017, 17:02
А ви - прихильник якої партії?
Я вас прошу... Університет - установа не політична, а освітня. До чого тут партії?
Приналежність до політичної партії - особиста справа кожного і вибір кожного громадського діяча. Будь-хто може стати членом будь-якої партії - має на це право. А за партії регіонів не гірше жилося, і стабільність була, і мир в країні, поки провокатори не підставили народ...
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
володимир к
+3 # володимир к 19.04.2017, 10:31
Син Калетника. Ігор Калєтнік у 2010-2012 роках був головою Державної митної служби, а з кінця 2012-го – першим віце-спікером Верховної Ради від Компартії. Його батько Григорій Калетнік і двоюрідна сестра Оксана Калетник були народними депутатами від Партії регіонів та Компартії відповідно.
Суд арестовал квартиру Калетника
Наприкінці лютого цього року Ігор Калєтнік виїхав з України. На початку грудня він був оголошений у розшук. Проти нього проводиться розслідування за фактом фальсифікації підрахунку голосів при ухваленні так званих «диктаторських законів» 16 січня, а також незаконного збачагення на суму майже 70 млн грн.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
володимир к
+2 # володимир к 19.04.2017, 10:27
Плимінниця Калетника. Калетник Оксана Николаевна
• 29 июня 2010 года вошла в состав Нацсовета по вопросам телевидения и радиовещания (постановление ВРУ № 2365 – VI).
• 2010 год - с состоянием в 30 миллионов заняла сотое место в рейтинге самых богатых украинцев по версии журнала Корреспондент Золотая сотня.
• С ноября 2012 года народный депутат Верховной Рады Украины VII созыва, избран по избирательному округу №16. Член фракции КПУ.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
володимир к
+3 # володимир к 19.04.2017, 10:25
Не будьте посміховиськом, подивіться хто такий Калетник. Його давно потрібно було люструвати, це прибічник Януковича В.Ф. За що загинули люди на Майдані? Але завдяки хабарям та корупції він й досі тримається на плаву. Давайте подивимось біографію Калетника Григорія і його сім"ї, вона говорить сама за себе: Калетник Григорий Николаевич
• 05.2006-11.2007 - народный депутат Верховной Рады Украины V созыва от Партии регионов, № 142 в списке. Председатель подкомитета контроля за использованием бюджетных средств Комитета по вопросам бюджета (с 07.2006).
• С 30.03.2010 - народный депутат Украины VI созыва. Избран по многомандатному общегосударственному округу от Партии регионов, № 190 в списке.[2]
• С ноября 2012 года народный депутат Верховной Рады Украины VII созыва, избран по избирательному округу №18. Член фракции ПР.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
alla
-1 # alla 19.04.2017, 16:55
І що?
І взагалі, до чого тут він?
Ви крадете державні землі, бо Калетнік Вам не вгодив?
А ви хто?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
володимир к
+3 # володимир к 19.04.2017, 10:19
Шановні читачі, з огляду на побачене, що ми маємо: під Вінницькою обласною адміністрацією зібрались, щоб відстояти свої законні права на Землю громадяни с. Агрономічне та громадяни с. Петрик в яких попри всі їхні законні права на Землю громадянин Калетник Григорій через незаконні рішення та хабарі, рейдерським шляхом відібрав Землю... Зібрались також студенти під наглядом викладачів, яких гр. Калетник примусово вигнав на мітинг, які не розуміють що відбувається і чому вони там знаходяться. Це видно з відео журналіста Тамари Тисячної, ні один студент не розуміє суті питання, за що він стоїть, чому їх пригнали під адміністрацію. На Землі яку незаконним шляхом забрав Калетник у людей с. Петрик, ця земля з 2010 по 2015 р. здається в оренду для отримання власного збагачення під засів ріпаком, який виснажує землю, ні разу не проводилась практика студентами. Студенти, чому ви не звертаєтесь якщо хочете навчатись, з цього приводу до Калетника???
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
alla
-1 # alla 19.04.2017, 16:54
А ви завітайте до ВНАУ! Запрошуємо всіх охочих! Зайдіть до Калетніка, привітайтеся, попросіть показати документи на землю - і побачите! З 2012 року земля законно перебуває у використанні ВНАУ, а право власності у неї - державне. Та що ж це таке?! Невже Ви хлухі чи сліпі? Вже майже місяць про це говоримо, пояснюємо, доводимо... А навіщо?! Є рішення суду - і до побачення! Земельне питання закрите
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
селянин
+4 # селянин 19.04.2017, 08:20
господи, які тупі студенти.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Аля Солнечная
-3 # Аля Солнечная 19.04.2017, 10:07
Вибачте, але яке ви маєте право ображати студентів?? Перш ніж когось обзивати, подивіться на себе!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
селянин
+1 # селянин 19.04.2017, 11:44
це не образа, це, нажаль, константація факту. Студенти, аграрного, як ніхто повинні знати земельне законодавство, містобудівне законодавство. Нажаль це для них щось недосяжне і далеке.Мабудь, "чесний" калетник ,щось друге вкладає в їх голови.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
alla
-2 # alla 19.04.2017, 16:47
До чого тут це? "Слуги народу" з Агрономічного не володіють навіть елементарними правилами етики спілкування, зате присікуватись до студентів - так тут вони перші. Законодавство студенти знають, як і знають, що закон на їхньому боці. А ті не можуть дати сіна одному відомому місцю, бо хтось їм щось обіцяв. Не вірте, люди! Ви ж не вчорашні! Ще ніхто й ніколи передвиборчих обіцянок не дотримав!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Владимир
+1 # Владимир 19.04.2017, 11:57
Це ви про своїх дітей?)))
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
селянин
+3 # селянин 19.04.2017, 15:49
ні, про ваших
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Victoria Sovinska
-1 # Victoria Sovinska 19.04.2017, 12:29
Вибачте, але з Вашої поведінки було видно, хто є хто!Тому говорити таке про студентів - не маєте права!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Студент ВНАУ
-3 # Студент ВНАУ 19.04.2017, 15:31
Судячи з того, що відбувалося під Обласною радою, то деякі "особистості", які представляли громаду с.Агрономічне, проявили себе, виключно, як бидло. При тому, що переважна більшість - адекватні люди і готові були нормально спілкуватися.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Аля
-4 # Аля 18.04.2017, 22:30
Шкода наївних, сліпих жителів села. Шкода, що продались за якусь сотню-другу! Невже ви так і не зрозуміли, що студенти сьогодні, не такі, як ВИ! Вони готові відстоювати своє законне право до останнього! Земля була, є та залишиться в користуванні студентів!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
селянин
+2 # селянин 19.04.2017, 11:53
жителі села завжди були і будуть наївними і сліпими, тому,що такі як ви виростають, і стають очень "городскими" з пустими головами займають високі посади і яке їм діло до робочих, селянських рук.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Lana Chubach
-1 # Lana Chubach 18.04.2017, 21:30
Попы в креслах поменялись, а порядки остались старые. всё думают. как бы до последнего государственную землю раздерибанить. Мало нас с ваучерами надули? Вот и за этим конфликтом не простой сельский голова стоит.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Марія Дудник
0 # Марія Дудник 18.04.2017, 20:32
Ми знаємо, що право на отримання земельних паїв мали селяни згідно вимог закону. Проте відомі й факти порушень, коли аферисти отримували паї, пропрацювавши в селі до року. Ці паї ними попродані, і ніхто вже кінців не знайде. Хіба було порушено законодавство, коли відбувалося розпаювання земель в Агрономічному? Чи є новий закон, який дозволяє перерозпаювання земель у громадах? Тоді у кожному селі зараз почнуться бунти за право отримати належний пай. Що відбувається в Україні?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Тетяна
+3 # Тетяна 18.04.2017, 17:33
Таке враження, що світ перевернувся, на чорне кажуть біле і навпаки. Навіть моя дев"ятирічна дитина все одразу зрозуміла на чиєму боці правда. Калєтник ще не наівся ні землями, ні грошима, ні огороженими і забраними в людей навіть лісами та полями ! В селі Степашки огородив собі гектари лісу. І ще замало. На той світ це не хабереш, а життя, насправді, коротке.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Eleonora Pechenyuk
-4 # Eleonora Pechenyuk 18.04.2017, 18:12
А до чого тут Калетнік? Земля належить університету на правах постійного землекористувача, земля - державна, і сільський голова не має права перевести її в статус приватної. На відміну від сільського голови ми не дерибанимо землі, а обробляємо їх, проводимо досліди, студенти проходять практику. А голова хоче все забудувати котеджами, бо це ляже йому в карман! А ваша дитина всього лиш повторює те, що їй каже мамця, а мамці Шулікін - от і весь ланцюжок. Краще читайте документи, бо ваш голова заведе вас в болото.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
селянин
+2 # селянин 19.04.2017, 08:15
елеонора, ви мабудь, тільки на плантації калетника і працюєте, якби ви ходили на пари то знали б земельне законодавство, повноваження сільського голови в сфері використання земель, повноваження держгеокадастру та інших державних структур. Тому просто займайтеся своїми прямими обов'язками - навчайтеся.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Алла
-1 # Алла 19.04.2017, 12:03
Що-що? повноваження сільського голови? щодо земель, які не належать йому і його громаді? а які в нього можуть бути повноваження щодо чужої землі? розділяй і владарюй?! то ми не в античному суспільстві живемо! хай краще ваш голова покаже папірець, який дає йому право так огидно поводитись. а до держгеокадастру хай звертається, звичайно) було б добре, щоб він вивчив закони
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
селянин
+2 # селянин 19.04.2017, 15:41
важко дискутувати з неуками :cry:
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Катеринка Іваненко
-6 # Катеринка Іваненко 18.04.2017, 16:27
Однозначно, правда на боці студентів. Не можуть землі, що належать Державній установі передаватись самовільно в руки шахраїв. Все повинно бути законно.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Наташа
-10 # Наташа 18.04.2017, 15:47
Правда на боці університету. І все буде так, як і було раніше. Земля для дослідів буде належати студентам та аспірантам ВНАУ.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Владимир
-10 # Владимир 18.04.2017, 14:08
Я проходив і бачив цей кіпіш зі сторони, селян розводять, як дітей. Зрозуміло було одразу, що цих земель їм не бачити, тим більше не мати. На них будуть проводити забудови і наживуться, як завжди ті, кому служить Шулікін, їх сільський голова.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Емілія Войтович
-9 # Емілія Войтович 18.04.2017, 12:53
У 2015 році університет надав 1 гектар учасникам АТО і зараз готовий відмовитись від частини земель для АТОвців Агрономічної с/р і Вінницької міської ради (близько 1000 ділянок). То про яких АТОвців тут йдеться. Одразу Видно, що Шулікін проплатив та переодягнув свої прихвостней та й прикривається ними.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
правда
+1 # правда 19.04.2017, 16:43
Звертаюсь до Емілії обізнаної, якщо ваш університет має землю, щоб роздавати атовцям , тоді чому вам потрібні землі с. Агрономічне та Петрик, виводьте на них свої досліди. Не захвачуйте чуже.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Студент
-6 # Студент 18.04.2017, 12:34
Серед зазначених ділянoк бути передані бійцям АТO та членам їхніх сімей. Університет виділив 1000 ділянок. Тоді кому ще потрібна земля? Шулікіну та його поплічникам. Багато хто в с.Агрономічне не знає що земля ділиться.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Аллочка
+1 # Аллочка 19.04.2017, 11:55
Так. І дуже прикро, бо герої АТО тут - просто піар. Шулікін не надасть землі воїнам. Продасть?.. Можливо, але не дешево. А ось щодо Донецького національного університету, то це точно не їхня територія! Не ми винні, що в них так склались обставини. Але достатньо того, що Вінниця надала їм корпуси, деякі університети (зокрема педагогічний) надали навіть свої гуртожитки, скоротивши місця для своїх студентів, а ще вони отримують кошти з вінницького бюджету... Цього достатньо для Донецького університету у Вінниці. Хай спочатку за це навчаться казати "дякую"
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Анна
-6 # Анна 18.04.2017, 12:05
Писати образи на людину селяни не здатні. Вони завжди були моральними. Ті хто заправляють, нібито вони селяни з Агрономічного - насправді спецнайманці, та парикмахери, які професійно займаються збуренням, щоб поживитися особисто. І наплювати їм на селян.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Руслан
+11 # Руслан 18.04.2017, 16:47
Я "спецнайманець", який проживає в с. Агрономічне з 1978 року мені 40 років. Маю двоє дітей. У власності не маю земельної ділянки, яка надається безкоштовно за законом. Насправді мітинг збирався з людей які живуть в селі Агрономічне, бо приходячи на площу вони здоровалися один з одним так як давно знають один одного, живучи в одному селі. Студентів які відробляють ( саме відробляють а не проходять ) цікавить лише щоб була відмітка про проходження практики.
Їх сьогодні зняли з екзаменів щоб зробити масовку під радою. Реально пятеро студентів кричали і пріли а інші всі стояли і гадали коли вже все скінчиться бо піти просто не могли, так як були присутні їх викладачаті та й декан. Тобто їх пригнали як "бидло" на майдан.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Аллочка
0 # Аллочка 19.04.2017, 11:42
Шановний, Ви добре подумали, називаючи майбутнє України "бидлом"? Я теж не маю земельної ділянки, але це не означає, що я зараз піду й виберу собі землю якогось університету щоб на ній господарювати. Ваші люди проти свавілля? То нехай не роблять його!
А те, що вони вітаються один з одним - похвально, однак честі нікому не робить. Бо наші студенти теж вітаються один з одним.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Аллочка
0 # Аллочка 19.04.2017, 11:48
Можливо, Ви маєте рацію. Однак, навіть самі селяни нічого не намагаються зробити для того, щоб зберегти своє Ім'я. Чому вони не приходять на мітинг, не заявляють про себе як про людей, чому вони не висувають претензії своєму "царьку" (хто проживає в Агрономічному, той знає, про кого ці слова)... Якщо бути такими пасивними, то місцеві царьки, крадії і можновладці ще довго топтатимуть народ у болото.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Татьяна
-10 # Татьяна 18.04.2017, 11:45
Хіба селяни не розуміють, не їм ці землі роздадуть, їх Шулікін уже давно розділив між продажними суддями!!! Послухайте студентів, молодь!!! Це землі ВНАУ, які незаконно ділять всі, кому вони не належать!!! Шулікіну ганьба!!!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Марія Кравчук
-8 # Марія Кравчук 18.04.2017, 11:38
Студенти – рушійна сила в усьому!!! Студенти не будуть стояти осторонь!!! Не віддамо землю нікому. Земля - університету, земля - студентам!!! Руки геть від нашої землі. У себе в агрономічному і тільки з тим, що належить вам, порядки наводьте!!!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Игорь Василевский
-8 # Игорь Василевский 18.04.2017, 12:36
Що означає "колись були у користуванні ВНАУ"?! Ці науково-дослідні землі є державними і власником їх є Міністерство освіти і науки України, а Вінницький національний аграрний університет є постійним користувачем. Журналістка некомпетентна і висвітлила замовно цю ситуацію уже вдруге. Цитую Марія Кравчук:
Студенти – рушійна сила в усьому!!! Студенти не будуть стояти осторонь!!! Не віддамо землю нікому. Земля - університету, земля - студентам!!! Руки геть від нашої землі. У себе в агрономічному і тільки з тим, що належить вам, порядки наводьте!!!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Я
+12 # Я 18.04.2017, 15:23
Ганьба Калєтніку, на нари регіонала!!!!! Бандит!!! Вводить в оману студентів, обіцяє "золоті гори",які врешті нічого не отримають!!! В Україні не залишилося жодного регіонала, всі потікали, лише Калєтнік сидить, барін, який відрікається від рідного синочка, свого наслідника.. "Яблучко від яблуні..." Студенти продажна шкура, яка стоїть за 100 грн. на мітингах та здають екзамени на мітингах!!!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Владимир
+1 # Владимир 19.04.2017, 11:54
"Студенти продажна шкура, яка стоїть за 100 грн. на мітингах та здають екзамени на мітингах" це Ви про тих, шо на майдані стояли?!
Бо студенти ВНАУ стоять, ВИКЛЮЧНО, за ідею!!!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
селянин
0 # селянин 19.04.2017, 16:10
Нажаль студенти пока розрушійна сила. Щоб бути рушійною силою потрібно мати мізки. А мізків пока вистачає тільки на мамині голубці та на батькові гроші.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Софія Назарук
-9 # Софія Назарук 18.04.2017, 11:34
Тут не студенти Аграрного прийшли по землю, а саме громада села прийшла рейдерськи захопити землі, на яких студенти і аспіранти робили свої досліди. Ганьба жителям с. Агрономічне та його сільському голові. Не можна забирати землі просто за те, що нема де будувати свої котеджі!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Валентина
-10 # Валентина 18.04.2017, 11:29
Молодці студенти, що не опускають руки! Саме таким чином потрібно відстоювати свої права, адже посадовці ігнорують всі письмові звернення студенства та колективу! Шулікін прийшов для тебе вже час розплати!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Марина
-12 # Марина 18.04.2017, 11:25
Наобіцяв Шулікін своїм "вірним собакам", що дасть їм по 2-3 земельних ділянки. От і поприходили всі нечисті на руку. Ганьба продажним селянам!!!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Соня
-10 # Соня 18.04.2017, 11:15
Шулікіна на нари! Молодці студенти, тільки так ми зможемо подолати свавілля чиновників!!! Шулікін і його проплачена шайка - руки геть від університетської землі!!!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Інна
+6 # Інна 18.04.2017, 18:47
Ці "вірні собаки"- мої батьки,які пропрацювали і працюють в с. Агрон. уже понад 30 років. А для вирощування городини їздять за 80 км. тому що землі їм нема.... Я закінчила ВНАУ і добре знаю
хто і де проходив практику. Тим хто дійсно хоче стати гарним професіоналом свого діла той і стане не дивлячись ні на що!!!І не потрібно ображати один одного!!! Світ і так котиться в прірву((
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Оксана Загрій
-2 # Оксана Загрій 18.04.2017, 20:52
Ображали всіх якраз ви. І до чого тут аграрний, що ви їздила за 80 км. Питання до ваших голів, яких ви обирали Постового, Шулікіна, які ваші землі роздали під котеджі.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Владимир
0 # Владимир 19.04.2017, 11:46
Де Ви конкретно проходили практику?)))
Мені казав один чоловік з Агрономічного, що його дочка закінчила аграрний і не може навіть продавцем в магазині влаштуватися. Я йому сказав, що це не від аграрного залежить, а від здібностей його дочки. Ви не знаєте про кого це мені казали?)))
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга