Знаєш про факти корупції - телефонуй (0432) 69-49-81

Селяни Агрономічного принесли під Держгеокадастр шини і контейнер для сміття  


Більше сотні селян із села Агрономічне прийшли сьогодні, 19 травня, під стіни головного управління держгеокадастру у Вінницькій області з пікетом.

На акцію протесту селяни прийшли, оскільки протягом місяця не отримали відповіді на інформаційний запит стосовно виготовлення технічної документації протягом 2016—2017 років на спірні землі, які з грудня минулого року рішенням сільради внесли у межі села.

На право розпоряджатися ними претендує національний аграрний університет, який користувався ними з 2012 року.

— У нас є неофіційна інформація, що пан Калєтнік (Григорій Калетник — почесний президент університету) виготовляє документи на землю заднім числом, – каже депутат Агрономічної сільради Інна Гуцол.
пікет мешканців Аграрного під Держгеокадастром фото
пікет мешканців Аграрного під Держгеокадастром фото
пікет мешканців Аграрного під Держгеокадастром фото
пікет мешканців Аграрного під Держгеокадастром фото

Селяни збираються під стінами держустанови о 10 ранку. Розгортають плакати з написами: "Ні свавіллю", "За будь-яке зло людям треба платити, а не з Калетніком землю і гроші ділити", "Калетнік+Козак=саркома нашого суспільства" тощо.
протест мешканців Агрономічного фото
протест мешканців Агрономічного фото
протест мешканців Агрономічного фото

— Ми хочемо знати, чому нам не надали відповідь на інформаційний запит, який ми подавали ще 26 квітня. Це порушення закону Про доступ до публічної інформації. Також хай скажуть, виготовлялися документи чи ні, – каже Гуцол.

Один з активістів зачитує вимоги пікетувальників через гучномовець. Після чого селяни підписуються під зверненням до очільника обласного держгеокадастру Юрія Козака.
протест мешканців Агрономічного фото

Навпроти входу до установи селяни кладуть шину. За кілька хвилин приносять ще кілька і складають їх на купу. Ще згодом прикочують контейнер для сміття. Вимагають, щоб Козак вийшов до них та особисто дав відповіді на їхні питання.
протест мешканців Агрономічного фото

За півгодини з ініціативною групою зустрічається у кімнаті для прийому громадян заступник начальника Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Сергій Рябцун. На запитання, чому до людей не вийшов його начальник, пояснює, що сьогодні — його прийомний день.
Сергій Рябцун фото
Сергій Рябцун


— Ми просимо вас про одне: не вчиняти будь-яких дій щодо цих ділянок, а зайняли нейтральну позицію, — просять активісти.

Посадовець пояснює, що вони наразі розбираються у питанні.

— У нас є заяви і від університету, і від сільської ради. Вони один на одного скаржаться. Ми зараз вивчаємо ситуацію. Щодо запиту не готовий наразі дати відповідь. До управління їх надходить чимало, потрібно уточнити, — каже Рябцун.
протест мешканців Агрономічного фото

Селяни просять посадовця вийти до людей та поспілкуватися з ними. Рябцун спочатку відмовляється, мовляв немає гарантії, що його не вкинуть у сміттєвий бак. Активісти запевняють, що цього не буде. Мовляв, посадовець погодився спілкуватися з ними, тому вони гарантують йому безпеку.

За кілька хвилин Сергій Рябцун дійсно виходить на вулицю до селян та відповідає на їх питання. Активісти йому дякують за це, однак вимагають, щоб до них вийшов ще і його начальник Юрій Козак. Кажуть, будуть чекати під стінами управління, доки він не з'явиться.

Фото Тамари Тисячної


    19 трав. 2017 Print


Розкажи друзям:

Коментарі  

Оксана
0 # Оксана 20.05.2017, 08:57
Оксана Загрій ви настояща ДУРА , ви даже нерозумієте що пишите, Інна Гуцол з ????? статками , у Віки Мазур тоже????? статки.Ви за ними слідкуєте ? Чи може вони вам про статки розповідали? А за гроші читайте пані Оксана уважніше, а не обмовляйте чесну людину, до якоі вам ще дуже далеко. Угомоніться Оксана Загрій і будьте ЛЮДИНОЮ
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Оксана
0 # Оксана 19.05.2017, 20:51
Ви знаєте , хто так говорить той сам платить гроші ( студентам), а люди вийшли за своє не за гроші, які землі належать аграрному ?Тут пишуть ті які разом з Паном Калетником? А порядні люди це ті що беруть гроші ( студенти)?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Оксана Загрій
-2 # Оксана Загрій 19.05.2017, 23:33
Віка, ти сама поняла шо написала. Десять раз подумай, раз напиши. Певно в школі цього не навчили. Крім тебе про гроші ніхто не писав, а ти сама спалилася госпожа Вікторія Мазур.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Оксана Загрій
-7 # Оксана Загрій 19.05.2017, 17:56
Пані Інна Гуцол зі своїми мільйонними статусами та земельними ділянками розказує про справедливість, аж смішно. Шулікін вже спить і бачить як буде ділити землю і йому дуже заважає те, що студенти мають власну позицію і відстоюють правду. А Тисячній дала команду Ствніславенко от вона і строчить заказуху для голови.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Ната
+7 # Ната 19.05.2017, 16:54
Агрономічне дуже добре знає як студенти приходили на практику на поле на каблуках і не розрізняти ячмінь і жито, знають як аспіранти досліди закладали і скільки разів за 3-4 роки на полі були. А сьогодні ті "спеціалісти" вчать нових "спеціалістів". На практику в господарства та дослідні станції треба їхати, у ВНАУ викладачі самі поля не бачили, що ж вони можуть напрактикувати? Спитайте декана аграрного факультету Дідура Ігора де і як він свої аспірантські досліди проводив, куди дітей в садочок і школу возить? Відповідь - Агрономічне. І ще совісті вистачає людям в очі дивитись після того, як студентів приганяли в село.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Мері
+6 # Мері 19.05.2017, 13:29
Селяни хочуть лише мати відповідь згідно до закону про доступ до публічної інформації, кожний громадянин України може звернутися до влади із запитом і отримати необхідну йому інформацію.
Розпорядник інформації має надати відповідь на запит на інформацію не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання запиту.
Право на доступ до публічної інформації гарантується юридичною відповідальністю за порушення законодавства про доступ до публічної інформації. Рішення, дії чи бездіяльність розпорядників інформації можуть бути оскаржені до керівника розпорядника, вищого органу або суду. За порушення Закону “Про доступ до публічної інформації” передбачено адміністративну відповідальність у вигляді штрафу у розмірі від 425 до 850 грн (25-50 НМДГ).
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Михайло
+5 # Михайло 19.05.2017, 13:22
Самі ви тітушки. Всі хто сьогодні стояв - усі мешканці села. А ви, як ті попугаї, тітушки-досліди, і більш нічого не знаєте. Ви ледацюги лінуєтесь обробити свої дослідні ділянки, що біля ботсаду, в житті ніколи не були на тому полі і лише розпинаєтесь - це для науки. Шановний пане Василю, а людям сказали, що Козак на ліканряному, то хто каже правду?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Василь
-8 # Василь 19.05.2017, 13:06
Шулікін позвозив своїх тітушок, які позують тільки Власно.інфо, бо пообіцяли їм земельні ділянки журналістам. Совість у вас є, щоб людей собаками називати. От мені цікаво чому Шулікін ні на один запит сам відповідь не дає, а влаштовує провокацію, коли знає, що Козак виступає на конференції. Годі проплаченого шоу, змініть хоча б машину, якою підвозите людей
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Лариса
-11 # Лариса 19.05.2017, 13:00
Ці замовні статті Шулікіна вже набридло читати. Вкотре переконуюсь, які продажні у нас журналісти.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Андрій
+3 # Андрій 19.05.2017, 15:40
А ці коментарі продажної студентської шкіри, які не компетентні в цих питаннях, до чого вони?! Вчіть пари, дорогенькі, сесія не за горами, курсові та дипламні... Але у вас і так все куплене там! До чого ці ваші Калетніковські коментарі????
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Ирина
+5 # Ирина 19.05.2017, 17:07
Мадам, читайте замовні статті" Ріа 20 хв" та тіштеся ними. Геть звідси !!! Геть свій мерзений гавкіт від нашого найкращого голови с/ради!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Юля
-9 # Юля 19.05.2017, 12:50
Що не можете змеритись, що закон на стороні студентів аграрного університету!?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Соня
-9 # Соня 19.05.2017, 12:34
Шановні жителі с. Агрономічне, досить чинити тиск на суд та державних службовців, які діють в межах чинного законодавства, якщо правда за ВНАУ, визнайте це і нехай Шулікін прекоротить рейдерське захоплення державних земель.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
МАРИНА
-8 # МАРИНА 19.05.2017, 12:29
Що за дурня!? Невже Шулікіну не набридло наймати цих пенсіонерів, які не уміють себе адекватно поводити. "Корінні" жителі с. Агрономічного почетайте краще закон. І досить обливати брудом порядних людей!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
ваня
+2 # ваня 19.05.2017, 14:24
ти придурок навіть писати правильно не умієш, який з тебе студент?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Андрій
+6 # Андрій 19.05.2017, 15:46
Це хто тут порядні люди?? Може продажні студентські шкірки, які не компетентні в даному питанні і обмануті "баріном"??? Вчіть пари, дорогенькі, сесія не за горами, курсові, дипломні... Але у вас і так все куплене!!! Користуйтеся землями в Павлівці...і не тільки, а не кладіть око на наші землі!!!!!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Тетяна
-9 # Тетяна 19.05.2017, 12:25
При чому тут Калетнік? Землі в користуванні Аграрного університету, там проводять досліди і проходять практику студенти. Землі Міністерство передало в користування університету. Селяни всі ці роки чомусь не претендували на них, а тут Шулікін зібрав шайку мітингувальників і вирішив продати ці землі?! Нічого не вийде!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга