Знаєш про факти корупції - телефонуй (0432) 69-49-81

Громади вимагають позачергової сесії обласної ради

Під Вінницькою обласною радою одразу два пікети

16 січня 2018, 11:02

Громади вимагають позачергової сесії обласної ради

Під Вінницькою обласною радою одразу два пікети

    Коментарі (64)

 

ЗАПИС ЕФІРУ від 15.01.2018

Сьогодні, 16 січня, об 11 годині під стінами Вінницької облдержадміністрації жителі Жмеринського району розпочали мітинг, - передає Vlasno.info. Пікетувальники вимагають скликання позачергової сесії Вінницької обласної ради. Пікет складається із представників Чернятинського та Брацлавського коледжів, які, за їх словами, піддалися репресіями зі сторони керівництва Вінницького національного аграрного університету за спробу вийти зі складу ВНАУ, та людей, які проти побудови сміттєзвалища біля села Людавка.

Люди підготували звернення до керівництва Вінницької області, яке сподіваються вручити голові обласної ради:

«Будівництво полігону по знищенню твердих побутових відходів – це екологічна катастрофа не лише для Жмеринського але і Вінницького районів. Процедура вилучення земельної ділянки вчинена зі значними порушеннями норм земельного та екологічного законодавства, проект будови не пройшов державної екологічної експертизи, є висновки комісій Вінницької обласної ради та припис природоохоронної прокуратури про недопустимість будівництва, але Вінницькій міській раді порушення нідочого. В той час як вирізано майже 7 гектарів лісу державна екологічна інспекція цинічно заявляє, що будівництва там не відбувається. Влада йде на змову з владою, а тому іншого виходу аніж протест в громади немає», - сказано у зверненні громади до керівництва Вінницької області.

Фото, відео: Vlasno.info


    16 січ. 2018 Print


Розкажи друзям:

Коментарі  

Іван Петрович
-6 # Іван Петрович 17.01.2018, 15:01
Шейко, тепер зрозуміло до чого ти нас зганяла на мітинг і погрожувала, що з роботи звільниш. Голова профкому в Чернятинському коледжі треба лиш для того, щоб зібрати гроші з людей, ніби для липового юриста Мусіровського чи Мусоровського, а потім їх по ресторанах разом бачимо. Ганьба! Віддайте людям гроші, скотиняки!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Валентина Іванівна
+5 # Валентина Іванівна 17.01.2018, 15:52
З яких це пір Шейко у нас звільняє з роботи? Іван Петрович,ти пяний чи й з головою проблеми?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Працівник ЧК
+5 # Працівник ЧК 17.01.2018, 16:20
Після цих слів ще більше хочеться не змиритися з ситуацією, а протестувати до переможного кінця. Дякую за натхнення! І Шейко, і Мусіровський чесні люди, на відміну від тих псевдопрацівників, що пишуть такі коментарі.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Людина
0 # Людина 19.01.2018, 08:32
Шановні Іване Петровичу і Андрію! Це ви у 2004 казали, що Спендовський і Ковальчук О.Г. пропили гроші, зібрані на проведення газу?! Не вистачає фантазії придумати щось новеньке? Співчуваю, що не вдалося погуляти у ресторані на шару! Напишіть адресу ,вишлю вам гроші.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Андрій
-4 # Андрій 17.01.2018, 14:50
Шо ви тут пишете мнімі працівники коледжів. Я тоже працюю в Чернятині і хочу вам сказати правду, відкрити всім очі. За той сраний мітинг під облрадою наша голова профкому Шейко зібрала з усіх гроші для цього лжеюриста Мусіровського для організації цього позорища під облрадою. Він набрав грошей з нас, з тих людей з Людавки, змішав коней і людей в непонятно шо. А в добавок у 15-ти градусний мороз нас позривали з роботи під обласну раду. І шо в результаті? Не понятно за шо ми боремося? Але точно знаємо за шо боряться скотиняка Мусіровський, наша Шейко і Тетеріна, бо бачили як вони потім в ресторані пропивали наші грошики! Отака гірка правда!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Валентина Іванівна
+4 # Валентина Іванівна 17.01.2018, 15:39
О, вже про Огородніка забули, перейшли на Шейко. Кого далі будем брудом поливати? Я так зрозуміла, що всі учасники мітингу по черзі? На всіх вже досьє склепали? Не дарма сьогодні 10 чоловік з ВНАУ приперлися в Чернятин, і сиділи весь день в коледжі. А про ресторан ви погано роздивились, там були не тільки Шейко і Тетеріна, там же всі 40 учасників мітингу гуляли, ми ж і вас запрошували до компанії, даремно відмовились :lol:
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Працівник ЧК
+1 # Працівник ЧК 17.01.2018, 16:31
З роботи ніхто нікого не звільняв. Страйкуватий йшли тільки ті люди, що на даний час знаходяться у відпустках. Всі йшли добровільно, не рівняйте всіх пособі, що за підвищення зарплати, чи посаду рідну маму продасте. Уe нас в селі в переважні більшості порядні люди.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Олег
-3 # Олег 17.01.2018, 08:54
Шановні працівники коледжів яке ви майбутнє для себе там відстоювати прийшли? Що Вам наобіцяли Ваші керівники. Пару гектарів? Сумніваюся що вони вам перепадуть. Думайте краще про підвищення рівня викладання і будуть у вас тоді і студенти і зарплата.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Анти Сергій
+1 # Анти Сергій 17.01.2018, 11:36
Випускники Брацлавського коледу - професори ВНАУ
Правдюк, Подолянчук, Колесов, Гудзенко та ін.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Аня
-1 # Аня 17.01.2018, 14:57
Сміх і гріх - всі професори і коли це вони ними стали?! Ви хоч їм скажіть, бо вони самі не знають
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Сергій
-1 # Сергій 16.01.2018, 22:16
ВНАУ - безперечний лідер. І це не пусті слова, а праця злагодженого колективу, де кожен на своєму місці. А найголовніше - це стратегія розвитку університету, а у коледжа, напевно, нова стратегія-"швидкий дєрєбан".Колектив коледжу трохи шкода, тому як банально скористались їх необізнаністю.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Анти Сергій
+2 # Анти Сергій 17.01.2018, 11:34
ВНАУ - безперечний лідер ДЕ ?????????????
128 місце серед 200 внз по якості освіти
якщо в коледжах все так погано нехай їх відпустить
як цн зробив Львівський аграрний (67 місце в рейтингу )
та Миколаївський аграрний 84 місце в рейтингу ВНЗ
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Сергей
0 # Сергей 17.01.2018, 15:27
"праця злагодженого колективу, де кожен на своєму місці Джерело"
ха-ха-ха.
Действительно каждый на своем месте и исполняет указания "хозяина": кто пишет комменты, кто прославляет чудо-универ ВНАУ, кто троллит людей, кто запугивает, кто пишет доносы и складывает досье на неугодных, кто собирает дань со студентов и работников. Учились у вас, проходили все это. Теперь десятому заказываю, чтоб обходили ваш "безперечний лідер" десятой стороной.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Oleg
-2 # Oleg 16.01.2018, 22:16
Скільки часу триватиме вже ця дурня?Про які репресії йде мова?
Мусіровський як клоун під облрадою, і думає, що розумнішого ніж він не має!
А колектив коледжу теж далеко не вірвався, ведуться не зрозуміло на що, де ваша голова?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Петро
+3 # Петро 16.01.2018, 22:09
Дуже прикро, що люди які не знають директорів цих коледжів хочуть дати їм оцінку. Шановні діти, я так вас назву, на відміну від вас усі керівники будь яких підприємств, організацій чи установ знають директорів Чернятина та Брацлава, тому що коледжами було випущено тисячі фахівців, які працюють у різних структурних ланках не тільки Вінницької області , а й за її межами, навчаються у Вінницькому НАУ та інших ВНЗ ІІІ - ІУ рівня акредитації і про підготовку випускників неодноразово було отримано найкращі слова вдячності.
Тому хочу сказати про коментарі, які висловлюють прихвостні славнозвісного Консорціуму... " свиня болото і в піску знайде"
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Працівники коледжу
+7 # Працівники коледжу 16.01.2018, 21:00
Нам пропонують бути факультетом ВНАУ, але набирати абітурієнтів тільки на основі повної загальної середньої освіти. Сьогодні діти, які залишилися навчатися у школах в 11 класі уже визначилися і їх плани далеко не навчання у селі, всі вони хочуть у місто, тому Чернятинський і Брацлавський коледжі налаштовані на залучення до навчання абітурієнтів, які здобувають базову загальну середню освіту і можуть здобувати передвищу фахову освіту, відповідно до нового ЗУ "Про освіту". Тому звертаємось до представників влади нашої області за підтримкою, розумінням та сприянням виходу Чернятинського та Брацлавського коледжів із структури ВНАУ.
Дякуємо за розуміння з надією на мудре фільтрування вищеподаних коментарів.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Працівники коледжу
+2 # Працівники коледжу 16.01.2018, 20:59
Тому представники навчальних закладів Чернятина і Брацлава мають чітку позицію, щодо самореалзації своїх навчальних закладів, бачать себе та свої навчальні заклади , як самостійні з правом юридичної особи. Наші заклади існують уже більше 75 років і за цей період часу уже навчилися самостійно давати собі раду - набирати студентів, давати роботу працівникам, а студентам - знання та кваліфікації. Ми хочемо бути самостійними і мотивуємо це те, що ми зможемо набирати абітурієнтів на основі базової та повної загальної середньої освіти, ми зможемо зберегти свої педагогічні колективи, у нас збережеться обслуговуючий персонал.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Працівники коледжу
+3 # Працівники коледжу 16.01.2018, 20:58
Шановні керівники обласної Ради. Сьогодні до вас звернулися громадяни с.Людівка, представники навчальних закладів Чернятинського та Брацлавського коледжів. Звернення відбулося для того, щоб достукатися до ваших сердець, до вашого здорового глузду та поміркованості. Сьогодні працівники на селі не мають сил боротися з можновладцями, які захватили, і продовжують захвачувати земельні ділянки, державні підприємства, навчальні заклади, лікарні та інші організації і підприємства. Усі жити в місті не можуть , є велика кількість людей, які проживають у районних центрах, сільських місцевостях, є малозабезпечені верстви населення та люди з низьким рівнем заробітку, які не зможуть навчати своїх дітей у місті, на контрактній формі навчання, є діти які не можуть подолати рівень знань при здачі ЗНО у 100 балів. Куди ідти таким дітям? Де їм навчатися? Чи їм не потрібна освіта, бо вони не мають грошей, і не мають достатнього рівня знань?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Иван
+1 # Иван 20.01.2018, 07:25
полностью на стороне работников колледжей,учебные заведения сельхоз профиля должны находиться в селах
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Володимир Іващенко
+3 # Володимир Іващенко 16.01.2018, 20:12
Особа Григорія Михайловича знана на особистісному, тіньовому, політико-адміністративному й (слів з пісні не викинеш) міжнародному рівнях. Останнє особливо важливе в умовах війни з Росією. Насамперед, новоявлений земельний барон - з кінця 90-х років минулого століття - агент впливу транс-національної групи (ТНГ) під вивісками СДПУ(о), «Український вибір», на чолі з кумом Путіна Віктором Медведчуком, партій регіонів, опоблоків тощо. https://www.facebook[цензура]groups/1763597987201419/permalink/2142300 725997808/
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Наталя Попко
-1 # Наталя Попко 16.01.2018, 20:06
Що за бред!? Вийшов клоун який нічого не розуміється ні у питаннях коледжу ні сміттєзвалища. Скільки йому заплатили щоб ніс цю нісенітницю про коледжі!?Краще б почитав закон і зрозумів що наплів цим людям які і так обмануті цими аферистами Рижманем і Огородніком і не розуміють що ті все роблять, щоб не зберегти коледж, а шукають легкої наживи. Скільки може це продовжуватися?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Андрій Смірнов
-2 # Андрій Смірнов 16.01.2018, 20:05
шановні працівники коледжів. не пишіть всякі дурниці. ви ж прекрасно знаєте, що вийти зараз зі структури університету - це ж глупость. перейти на обл бюджет, бути не конкурентоспроможним і перестати існувати як коледж, ви цього хочете? ви стільки років працюєте в системі освіти і хочете розвалити свій заклад? як ми можемо будувати правову державу якщо вчителі, викладачі закони не читають. не ведіться на поводку інших. думайте своєю головою, про майбутнє своє думайте. хіба ви мрієте про ПТУ?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Пересічений громадян
-1 # Пересічений громадян 16.01.2018, 19:24
Стільки сторонніх розумних, досвідчених людей прагне допомогти тим "тупим освітянам та працівникам" Чернятина та Брацлава, а ті тільки "мітингують і хочуть відхапати по куску Калетникової землі"
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
антитроль
+2 # антитроль 16.01.2018, 20:00
Шановний "пересічЕний" громадянин, вас Калетнік видно добре "пересік", що пишете дурню і обливаєте людей брудом. І з яких то пір земля коледжів стала Калетніковою. Не була і ніколи не буде! Та земля завжди була для навчання студентів і так і залишиться! .
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Людина
+1 # Людина 17.01.2018, 06:17
шавки калетніковськи гавкайте, а караван буде йти!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Людмила
+4 # Людмила 16.01.2018, 19:04
Ото ВНАУ наполохався, Калетник активував всіх своїх прихвостнів на написання коментарів. Що шановні, боїтеся втратити статус національного, якщо коледжі відєднаються? А так воно буде! Навіть не сумніваєтесь! Треба було цінувати те , що мали, а тепер пізно чухатись
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Працівник ЧК
+3 # Працівник ЧК 16.01.2018, 20:29
Вони бояться "ефекту доміно". Якщо Чернятину і Брацлаву получиться вийти зі складу університету, то вони будуть не останніми.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Андрій Смірнов
-2 # Андрій Смірнов 16.01.2018, 20:40
І університет, і коледжі - це державні заклади освіти! Яке доміно? про що ви?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Руслан Івченко
-6 # Руслан Івченко 16.01.2018, 17:45
Не знаю, що ще має трапитись у нашій країні - щоб оюди все таки почали читати закони та керуватись їх нормами. Про яку самостійність коледжів може іти мова та про збереження навчальних місць для 9-ти класників!? Якщо у новому ЗУ "Про освіту" не прописано взагалі такий освітньо-кваліфікаційний рівень як "молодший спеціаліст"! На разі відбувається реформування вищої освіти в Україні. А жодне реформування не проходить без змін і не завжди всі йому радіють. Але все ж таки усі ми дорослі люди і маємо розуміти, що потрібно змінюватись до нових вимог законодавста. Інакше такі навчальні заклади просто зникнуть.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Інформ служба
0 # Інформ служба 16.01.2018, 18:49
а Прописано молодший бакалавр
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Працівник ЧК
0 # Працівник ЧК 16.01.2018, 20:35
І фахова передвища освіта.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
ВАСИЛЬ
+3 # ВАСИЛЬ 16.01.2018, 18:53
Нерозумію
Якщо в коледжах все так погано то нехай ВНАУ їх відпустить
Чого ВНАУ за них тримається
ЦІКАВО ВАШІ КОМЕНТАРІ
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Олег
+4 # Олег 16.01.2018, 18:55
Для чого "потужному внз - ВНАУ" такі "погані" коледжі з "поганими директорами"
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Жанна
0 # Жанна 16.01.2018, 18:59
Відповідь
створюється окрема господарська одиниця (для управління майном) типу центр матеріального управління ресурсами ВНАУ - доводиться до збитків - визнається банкрутом - підлягає ПРИВАТИЗАЦІї за залишковою вартістю

Хто за дану схему ставте хороший коментар
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Людмила
0 # Людмила 16.01.2018, 19:20
От і я думаю, коли люди почнуть читати закони, а не писати дурню. Фахова передвища освіта - от про що йде мова! Звідси і самостійність і освіта для девятикласників.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Освiтянин
+2 # Освiтянин 18.01.2018, 07:55
Отож, що до "читання законiв"! Вт також читайте, адже саме закон задначив таке поняття як "передфахова освiта", а це за ЗАКОНОМ вiдповiдно I -II рiвень акредитацii. А що стосовно назви "Коледж", то це примха була ВНАУ, адже мати у структурi коледжi -це престиж, Але жоден коледж за роки "спiвпрацi" бакалаврату не мав i дипломiв бакалаврiв не видавав ( теж як мало б Бути за ЗАКОНОМ), тепер виникло запитання: Про якi "перспективи" може йти мова?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Тетяна
+7 # Тетяна 16.01.2018, 16:13
Всі коментарі як під копірку написані, люди добросовісно відпрацьовують гонорари, а на кого лити бруд їм всерівно, головне щоб поступила команда.А те що трудові колективи мають право відстоювати свої інтереси їм не зрозуміти. Тому, що у ВНАУ демократії немає. Є одна думка і одна позиція. Можна просто поспівчувати заручникам обставин.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Огороднік Саша
-7 # Огороднік Саша 16.01.2018, 17:20
Не судіть всіх по собі!!! Якщо ви приїхали на мітинг, з надією, що вам перепаде пару гектарів державної землі - це безпосередньо, ваші проблеми!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Петро
-2 # Петро 16.01.2018, 19:01
або цю землю ефективно використає ВНАУ
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Інформ служба
0 # Інформ служба 16.01.2018, 16:10
КОМЕНТАРІ ДУРНЯ ДАЖЕ НЕЧИТАЙТЕ
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Galina Ovodska
+1 # Galina Ovodska 16.01.2018, 18:18
Коли купуєте якісь товари чи послуги, читаєте коментарі! Тому читачі самі вирішать, що правда.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Олег
-4 # Олег 16.01.2018, 16:09
Скільки можна вже пікетувати: то дорогу переркрили, то до облради прийшли. Все потрібно вирішувати в рамках чинного законодавства, а не махати плакатами. Якщо нема в законі написано про вихід із структурних підрозділів університету, то для чого це придумувати. Спочатку читайте закони, але проекти неухвалених законів, а тоді вже галасуйте за це з плакатами.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Арсен
-8 # Арсен 16.01.2018, 15:25
Та ясно як білий день - козел Мусіровський заробляє банально бабки. Це ж додуматись поєднати таке - ні розуму, ні совісті.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Марічка Лучко
-8 # Марічка Лучко 16.01.2018, 15:22
До якого часу триватиме вже ця дурня?!!!Про які репресії йде мова???!Мусіровський розвів цирк під облрадою, і думає, що розумнішого ніж він не має!!!!А колектив коледжу теж далеко не вірвався, ведуться не зрозуміло на що, люди цікаво де ваша голова?!!!О це так вмієте самі ж своїми руками себе так кинути під ноги "супер директорам" Огородніку та Рижманю та ще цій шавці - Мусіровському !!!Просто слів бракує спостерігати за такими безглуздими діями...ліпше про наслідки б подумали, до чого ви докотитесь, вийшовши зі структури....цікаво, як довго триватиме цей "зірковий час" і чи дійде до вас на кінець, що Рижмань і Огороднік явно не про ваш розвиток дбають???
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Олексій
-6 # Олексій 16.01.2018, 15:16
Про яку перспективу розвитку для коледжів говорить цей клоун. Без ВНАУ Чернятинський та Брацлавський коледжі проіснують ще максимум 2 роки, а далі все..., і люди які мають хоч трохи здорового глузду повинні це розуміти!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Карина Запаринюк
-4 # Карина Запаринюк 16.01.2018, 15:11
Мусіровський - прізвище говорить саме за себе. МУСОР - він і в Африці МУСОР!!! Такий "крутий" спеціаліст - і фотограф, і журналіст, і юрист, і громадський діяч і так, вибачте за слово, принижує студентів Вінницького національного аграрного універсиртету. Виникає питання - ти хто такий?! Ти хоч раз з цими студентами зустрічався?! Ти був в університеті?! А вбиває просто інше - сам він випускник такого ж аграрного вишу, тільки Білоцерківського. Аграрні ж виші, за його словами, погано навчають, а тоді хто він такий?! Недоспеціаліст-писака!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Anna
-2 # Anna 16.01.2018, 15:01
Що за ЦИРК??? Якийсь хлопець говорить нісенітниці, при цьому сам толком Незнає що відбувається!!! Невже не видно що Брацлавський та Чернятинський коледжі в особі директорів зовсім втратили здоровий глузд і вже зібрали пару чоловік, може то взагалі не працівники коледжу! Краще б Рижмань та Огороднік сіли і подумали про розвиток та як підвищити науковий потенціал коледжів, а не думати тільки про свої кармани та як їх наповнити за рахунок коледжу! Ганьба!!!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Ілона
-1 # Ілона 16.01.2018, 14:32
Рижмань і Огородніков думають за свої особисті інтереси, а не за колектив коледжів. А цьому клоуну заплатили і він влаштував цирк, щоб привернути увагу.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Микола
-1 # Микола 16.01.2018, 14:22
Як можна так не поважати своїх же працівників коледжу і вводити їх в оману!?Адже відєднавшись від ВНАУ коледжі взагалі перестануть існувати..це ж ліквідація такої сильної ланки освіти.Схаменіться,і будьте в структурі університету
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Михайло
-1 # Михайло 16.01.2018, 14:22
Які репресії, що ви тут пишите!? І взагалі при чому тут сміттєзвалище? Розпочали однією перекрученою інформацією, а закінчили іншою!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Соня
-4 # Соня 16.01.2018, 13:51
Клоун, яке відношення він має до коледжів і сміттєзвалище? Таку нісенітницю говорить, жах! Досить вводити людей в оману, схаменіться!!!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Nina
-3 # Nina 16.01.2018, 13:48
Університет може надати можливості захистити дисертацію, пройти стажування, тому потрібно об’єднуватися! А такого як Рижмань не допускати до студентів.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Олександр Смірнов
-5 # Олександр Смірнов 16.01.2018, 13:39
МАРАЗАМ!!! ДИБІЛІЗМ!!! ПРОВОКАЦІЯ!!!
Журналіст Власно організував мітинг (два в одному), так більше людей для масовки зібралось. А говорив тільки він, пан Мусіровський! І, о диво, першою новина на Власно інфо. СОВПАДЄНІЄ??? Кінчійте цей цирк, де ваші амбіції, втілюються простими робітниками! Людям потрібен діалог, а не мітинг в мороз під пустою ОДА!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Арсен
0 # Арсен 16.01.2018, 13:10
Брєд, скільки років співпраці і підтримки на всіх рівнях, про які репресії йде мова. Брєд Рижманя, який думає лише про власні інтереси
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Людмила
+3 # Людмила 16.01.2018, 19:09
Про яку співпспівпрацю та підтримку пишете? Що ви дали коледжу за весь час існування? Яку допомогу ми від вас отримали? Тільки брали, а віддачі ніякої.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Natali
-3 # Natali 16.01.2018, 13:08
Що за клоун хоче піару, хто такий? Вже збирали депутатів і все вирішили. Вже всі все зрозуміли крім нього. Коледж МОН закриє чере 2 роки, той звертатися треба туди.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Каріна
+3 # Каріна 16.01.2018, 12:51
Два директора своїми руками намагаються знищити коледжі, щоб розікрасти землю. Рижманя і Огородніка треба гнати в три шиї.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
небайдужий
-3 # небайдужий 16.01.2018, 13:14
дівчата ви хто такі.скільки вам платять. чі ви працівники, то чії
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Natali
+1 # Natali 16.01.2018, 13:42
Якщо викладачі коледжу не бажають залишитись без роботи то краще б думали про підвищення кваліфікації, зараз потрібна тільки праця адже йде відбір кращих педагогів. А говорити про нижчий рівень ПТУ це ганьба. Тільки в університеті це можливо!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Працівник ЧК
0 # Працівник ЧК 16.01.2018, 17:12
А про ПТУ вже мова не йде. У вас застаріла інформація. Що, вас ваші "хазяї" не проінформували? Про фахову передвищу освіту не чули?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Natali
-2 # Natali 16.01.2018, 18:36
А що вже минулі статті не пам’ятаєте, чи нова фішка, дайте особливий держ бюджет для нас, хоча вже все затверджено, начхати на закони та реформування освіти. А потім ще щось придумаєте, музеєм с-г техніки
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Працівник
+1 # Працівник 16.01.2018, 17:21
Зараз ще Марічка Сафіуліна і Оленка Попова підтягнуться. Але можливо це та ж Марічка Лучко, Каріна, чи Наталі. Яки у фільмі "Москва слезам не верит" "он же Жора, он же Гоша".
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Інформ служба
+4 # Інформ служба 16.01.2018, 18:51
щось мовчить BoB Grafitti GHJCGFD
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга