сесія Вінницької облради фото

Топ-8 депутатів, яким найбільше повірили вінничани

24 листопада 2015, 13:10

Депутатами Вінницької обласної ради стали представники 8 партій

Топ-8 депутатів, яким найбільше повірили вінничани

    Додати коментар


Депутатами Вінницької обласної ради стали представники 8 партій. Не дивлячись на кадрові ротації, до яких вдався "Опозиційний блок", коли депутати написали більше 50 заяв на відмову від своїх повноважень заради певних партійців, та судові позови, прізвища найрейтинговіших депутатів не змінились.

Vlasno.info опитав найрейтинговіших депутатів в кожній партії. На відміну від ситуації у Вінницькій міській раді, відсотковий рейтинг депутатів та кількість голосів майже у всіх депутатів співпадають. Лише в Аграрної партії депутат з найбільшою кількістю голосів стоїть на третій позиції за відсотковим рейтингом .

Абсолютним рекордсменом, який набрав 5496 голосів виборців, є представник партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність" Віталій Бень. Його результат має великий відрив у 1705 голосів від однопартійця Павла Каленича, що має друге місце за кількістю голосів виборців по всій області.

Віталій Бень, 44 роки, освіта вища, безпартійний, директор ТОВ "Комінтерн-ВВ":
Віталій Бень фото

– Вдруге балотуюсь на своєму окрузі в облраду. Першу каденцію висувався від Народної партії. А перед цим був депутатом райради. Мене люди добре знають. Але на даний момент у них було тільки одне прохання: "Врятуйте наш район від територіальної реформи". З Чернівецького району згідно із Перспективним планом зробили 3 громади. Частина населених пунктів піде до Шаргородського або Томашпольського району, частина — до Ямпільського та Могилів-Подільського районів. Спочатку казали, що наш район буде однією об'єднаною громадою. А потім просто знищили його. Люди шоковані. Медичну реформу вже зробили, тепер за територіальну взялись. Решту проблем ми потихеньку самі вирішимо, якщо тільки нас залишать одним районом. Головне — не заважати трудящим людям.
Сільськогосподарське товариство очолюю 15 років. Працюємо потихеньку.
З дружиною виховуємо двох донечок: 20-річну Ярославу та 5-річну Вікторію.

Політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" може похвалитись 3588 голосами свого депутата.
Тетяна Редько, 52 роки, освіта вища, безпартійна, засновник газети "33 канал":
Тетяна Редько фото

– Липовецький район - це не мій округ. У першу каденцію до облради я йшла по списку. Але мене добре знають як майданівку, Заслуженого журналіста, власника газети "33 канал". Вважаю, що такий результат отримала завдяки поєднанню рейтингу партії, авторитету газети "33 канал" та моїй чіткій заяві: "Я йду з правдою". В кожному селі я була, на кожному підприємстві. Листівки не роздавала, ні одного біл-борду не робила, тільки особисте спілкування. І люди повірили. Мені пропонували балотуватись від усіх вінницьких партій, окрім "УКРОПу" і "Самопомочі". Вибрала "Батьківщину", тому що політика цієї партії ближча до людей.
Проблеми я вирішую тут і одразу. Наприклад, поскаржились місцеві на завод, що працює без очисних споруд і викиди вночі робить. Я мобілізувала СЕС, прокуратуру. Виявилось, що вода вже заражена кишковою паличкою, риба поздихала. Далі — не видають землю воїнам АТО. Збираю фермерів: "треба", знайшли землю. Родичі бійців сказали, що зимового забезпечення немає. Підключила Міністерство, там призначили розслідування, через тиждень відзвітували. З відсутністю доплат для вчителів теж довелось зв'язуватись з Міністерством.
З чоловіком у шлюбі прожили більше 25 років. Син закінчив один з найсекретніших військових вузів України, одружений. Маю 2-річну онучку Соломійку.

Представник політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Свобода" отримав підтримку виборців у 2405 голосів.
Володимир Зарічанський, 42 років, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Свобода", приватний підприємець:
Володимир Зарічанський фото

– Вважаю, що я ще не дуже добре провів передвиборну компанію. Інакше б результат був набагато кращий. Просто всі знають наш з дружиною магазин "Надія" у селі Війтівка Бершадського району, а прізвище Зарічанський не всі знають. І всі благодійні заходи, що ми вже багато років організовуємо, пов'язують саме із "Надією". В нашому магазині хліб коштує 4,50 гривень, і решта товарів немає захмарних цін. На Новорічні свята я беру кредит, що всім без винятку дітям у школах і садочках закупити подарунки. А потім той кредит відробляю. Сам розробив проект дитячого майданчика і добився, щоб компанія "Конті", яка вклала своїх 100 тисяч доларів, його встановила. Він такий один-єдиний в Україні. Є навіть фонтан з підсвіткою. На свято відкриття у Війтівку звезли дітей з сусідніх сіл, я надав автобуси.
Перед виборами мені всі партії пропонували йти до них, казали: "Буде жаль, якщо така людина пропаде". Але я давно обрав саме "Свободу". Це політична сила наша, націоналістична, українська. Завжди приймав активну участь у житті країни: і в Помаранчевій Революції, був на Податковому Майдані і Майдані.
Проблем на окрузі вистачає. Поїздив по селах, побачив, що дитсадочки, школи, бібліотеки потребують нормальних умов. Необхідно виділяти кошти для соціальної сфери. Дороги теж треба ремонтувати. Всі одразу не зробимо, але хоча б ті, що у найгіршому стані.
З дружиною Юлією на роботі з 6-ї ранку до 23-ї, йдемо — доньки ще сплять, приходимо — вже сплять, ростуть самостійними. Зараз старша Надія навчається в Одеській юридичній академії, а 13-річна Анна — школярка.

За висуванця політичної партії "Опозиційний блок" виборці віддали 2 247 голосів.
Петро Одарченко, 67 років, освіта вища, безпартійний, завідувач операційним блоком Вінницького обласного онкологічного диспансеру:
Петро Одарченко фото

– Депутатом обласної ради буду вже четверту каденцію. Так вийшло, що округи "порізали" по-іншому, і мої депутатські приймальні працювали і в Іллінцях, і Дашеві. А тепер і залишаться, бо Іллінці не мають свого депутата через недосконалості нового виборчого законодавства. Приходять до мене люди і як до депутата, і як до лікаря на консультацію. Людей турбують квартирні питання, комунальні проблеми, ремонт доріг, матеріальна допомога. Звертались й з привожу реформування медицини. Наприклад, про пологове відділення у Дашеві. Хотіли, щоб його не забирали. Але людям просто треба все правильно пояснити. Одна справа, якщо лікар приймає пологи щодня, а інша — раз на тиждень. В цьому випадку лікарі мають різний фаховий рівень. Плюс кращі умови та обладнання в медзакладі вищого рівня. А у Дашеві всі кошти витрачались би не на поліпшення медобслуговування, а на зарплати та утримання приміщення. Коли місцевим це розказали, вони самі зрозуміли, що все правильно.
Для людей дуже важливо, щоб депутат був особисто присутнім на округу. Щоб люди відчували, що він вболіває, що долучається до вирішення проблем. Щомісяця буваю у приймальні, а то й частіше. Коли приїжджаю до мами, не встигаю порогу переступити, як вже односельці мене обступають.
Іллінчани попросили, щоб знову йшов у депутати, а мажоритарної системи вже немає. На окрузі люди питали, як їм краще голосувати — за людину чи за політичну силу. Я відповідав: "А з ким ви будете спілкуватись — з людиною чи партією?". Казали: "Значить, буду голосувати тільки за особистість". Балотуватись пропонували кілька політичних сил. Вибрав "Опозиційний блок". Якщо мої погляди будуть розходитись з лінією політичної сили, то прийматиму рішення тільки на користь Вінниччини, тільки на користь людей.
У Вінницькому обласному онкологічному диспансері 9 років працював начмедом, а потім ще 18 років головним лікарем. Заслужений лікар України.
Дружина лікар, двоє синів — також, онучка навчається у медінституті. Маю вже трьох онучок а онука.

1990 мешканців Вінниччини проголосували за представника Аграрної партії України.
Микола Яськов, 49 роки, освіта вища, член Аграрної партії України, директор ПСП"Зоря":
Микола Яськов фото

– В облраду балотуюсь вперше, а в Тульчинській райраді — депутат шістьох скликань. В Аграрній партії я давно. Просто свого часу її трансформували в Народну партію. Думаю, гарний результат — заслуга і партії, і моя особиста у сукупності. Проблем про селах дуже багато. Найболючіша — працевлаштування. У Кирнасівці, наприклад, було колись два цукрозаводи. Тепер жодного. Всі підприємства позакривались.
Працюю на сільськогосподарському підприємстві "Зоря" вже 37 років: 17 агрономом, і ще 20 — керівником. Середній вік наших механізаторів — 42-43 роки, а молодь не хоче працювати на селі, всі роз'їжджаються. Загалом на нашому підприємстві працює до 60 людей. Зробили ремонт двох ФАПів, відновили дитсадок майже з нуля, школам допомагаємо. Все за стандартом.
Дружина Наталія Василівна у минулому медсестра, 35-річна донька Світлана працює бухгалтером у "Зорі", її чоловік — мій заступник. Молодша 30-річна донька мешкає зі своєю родиною у Вінниці. Маю трьох онуків, 16-ти, 10-ти та 9-ти років.

Наступним у рейтингу з результатом 1906 голосів йде представник Радикальної партії Олега Ляшка.
Михайло Кременюк, 30 років, освіта вища, член Радикальної партії Олега Ляшка, заступник голови Немирівської міської ради:
Михайло Кременюк фото

– Як мажоритарник. У 2010 році набрав 78 відсотків підтримки виборців, найбільше серед депутатів Немирівської міськради. Цього року вирішив балотуватися від Радикальної партії. У нас і міській голова "радикал". Були на Майдані. Тільки вихідний день — рюкзак на плечі, і на Київ. У міськраді працюю з 18 років, ще з 2-го курсу Європейського університету. Люди проголосували, тому що постійно їздив по округу, спілкувався з ними. Пустих обіцянок не давав, не займався роздачею грошей і популізмом. Пояснював людям їх права. Вони, наприклад, не знають, що 10 відсотків від вартості промислового будівництва згідно закону "Про місцеве самоврядування" має йти у місцевий бюджет, а з житлового — 4 відсотки. В Обідному постала проблема питної води. Там свердловина своя є, тільки треба проект написати і все узаконити. Там, до речі люди мене відразу згадали. Тому що у 2011 році приїжджав до них, коли у фермера корови почали здихати. Разом рятували тварин. В Немирові велика проблем із сміттєзвалищем. Теж проекти пишемо, щоб виправити ситуацію. Вже зробили рекультивацію.
З дружиною Аліною вже два роки разом. Очолюю районну Федерацію з арм-спорту. Неодноразово сам займав перші місця. Також є членом Спілки журналістів, заснував "Немирівський вісник"

Політична партія "Об'єднання "САМОПОМІЧ" додала до своїх голосів ще 1587.
Ігор Хміль, 44 років, освіта вища, безпартійний, ФОП:
Ігор Хміль фото
– Найбільше голосів отримав від жителі Тростянця. Невелике містечко, де майже кожен знає один одного. З роками вибудувалася лінія стосунків з людьми: досягаючи чогось, я завжди ділився цими досягненнями з людьми. Така взаємодія з часом переростала в міцну дружбу й підтримку. Що стосується авторитету партії «Об'єднання «Самопоміч», то про таку партію тростянчани чули, але сприймали її як щось дуже віддалене від нашого районного життя. Політика партії побудована на тому, щоби люди самі були активними творцями і господарями в себе вдома – на рівні села, району, області.
Ніколи не був депутатом жодного рівня. Пішов у владу, бо хочу реалізувати ті соціальні проекти, які вже започатковані на рівні очолюваного мною Благодійного фонду «Добродар». Це й активна підтримка армії і різні гуманітарні, спортивні проекти. Дуже часто люди звертаються до мене з тих питань, які зобов'язана вирішувати місцева влада. Саме це й змусило мене йти в політику. Скарги людей всюди однакові – безробіття, безгрошів'я, бездоріжжя. Над цими проблемами працюватиму в облраді разом із колегами по фракції. Жодне рішення не прийматиметься без детальної антикорупційної експертизи та аналізу на конфлікт інтересів, незалежно від того, хто намагатиметься просувати корисливі проекти рішень.
Підприємництвом займаюся вже тривалий час, свого часу заснував підприємство з виробництва енергоощадної продукції в Тростянці.
Неоголошена війна на сході внесла корективи в мирне життя, тож багато часу, уваги та коштів йде на підтримку нашій армії. Маю честь допомагати нашим хлопцям на сході, які ночують в окопах і бліндажах, живуть під прицілами. Майже щомісяця буваю там, бо везу для хлопців все, що необхідно.
Маю сім'ю, вже дорослого сина, який цього літа потішив своїм первістком. Тож вважаюся серед друзів наймолодшим дідусем. А ще членом моєї сім'ї є моя мама, яка живе хоч і окремо, але є для нас авторитетом, зразком відданості своїй справі. Пишаюся нею, бо нещодавно вона була відзначена високою нагородою Української Православної Церкви – орденом Преподобної Анастасії Київської за щоденну працю в облаштуванні Свято-Адріївської Церкви в Тростянці. Разом із друзями вдалося довести до завершення храмове будівництво.

Ігор М'ясківський, 43 роки, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП", пенсіонер. Повідомив, що їх політична сила вирішила тимчасово не давати інтерв'ю.


Головне фото з архіву vlasno.info, фото надані інтерв'юерами


    24 лист. 2015 Print


Розкажи друзям:

Додати коментар

Для того щоб залишити коментар використовуючи акаунт вашої соціальної мережі, клікніть по потрібній вам соціальній мережі.

             

Захисний код
Оновити

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Також в цій категорії:

  наступна публікація Віктор Малиновський не очолюватиме комітет з питань ЖКГ

  попередня публікація У Вінниці буде дві поліції

ОСТАННІ НОВИНИ

 

Останні коментарі

 • *Василь* *Василь* 18 січ. 08:20
  Поліція затримала 23-річного жителя Вінниці, який розповсюджував наркотики
  А що, 8 років за таке мало?

  Детальніше...

   
 • Лорд Английский Лорд Английский 17 січ. 19:46
  Поліція затримала 23-річного жителя Вінниці, який розповсюджував наркотики
  та всё пучком,спрос рождает предложение.енто не как 30 лет назад-наркоту продаёшь,валишь лес на ...

  Детальніше...

   
 • босс босс 17 січ. 19:19
  Поліція затримала 23-річного жителя Вінниці, який розповсюджував наркотики
  смерть барыгам

  Детальніше...

   
 • *Василь* *Василь* 16 січ. 23:02
  «Їх Томос Сталіним підписаний» – Петро Порошенко у Вінниці
  ПТН ПНХ!

  Детальніше...

   
 • *Василь* *Василь* 16 січ. 22:56
  «Війна закінчиться тоді, коли на ній перестануть заробляти» – вінницький «кіборг»
  Цікаво, і хто заробляє на війні? Розхожа фраза, однак малоінформативна...

  Детальніше...

   
 • *Василь* *Василь* 16 січ. 19:53
  «Їх Томос Сталіним підписаний» – Петро Порошенко у Вінниці
  Ти ще розкажи, що Гундяєв (Кирило) не став мільярдером на безмитному ввозі до расії цигарок, алкоголю ...

  Детальніше...

   
 • кум кум 16 січ. 19:45
  «Їх Томос Сталіним підписаний» – Петро Порошенко у Вінниці
  гройсман-вальцман-томас манн(волшебная гора)

  Детальніше...

   
 • *Василь* *Василь* 16 січ. 19:41
  «Їх Томос Сталіним підписаний» – Петро Порошенко у Вінниці
  "самоправляемой ЧАСТЬЮ"!!! Почитай далі, як функціонують органи тої УПЦ (МП): ...наблюдение за ...

  Детальніше...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Читай нас

 

Підписатися на Vlasno.info

 

Отримайте безкоштовні поради!

 • Головні новини Вінниці
 • Бізнес новини регіону
 • Афіши, оголошення та ін.

Наші контакти

  

Театральна 14, Вінниця
T: (0432) 69-49-81
Т: (093) 83-70-115
Т: (097) 76-98-568
повідомити

vlasno logoнадіслати листа до редакції
 

Повідомити по телефону:

 • міський (0432) 69-49-81
 • Лайф (093) 83-70-115
 • Киевстар (097) 76-98-568
 • МТС (050) 72-59-583

Ми в соцмережах та контактна форма: