04 вересня 2016, 16:31

В День міста «Нива-В» поступилася "Кременю" з Кременчука з рахунком 0:2

Новини Вінниці | Новости Винницы | ВЛАСНО.info

Додати коментар

В День міста «Нива-В» поступилася "Кременю" з Кременчука з рахунком 0:2, повідомляє кореспондент Vlasno.info.

Годі й казати, що у святковий день «зелено-білі» зовсім не бажали засмучувати своїх прихильників, які вщент заповнили трибуни СК «Нива», а тому готові були докласти максимум зусиль для позитивного результату.

Масло у вогнище футбольної баталії підливало і турнірне становище команд. Перед грою «нивівці» всього на два пункти відставали від своїх візаві, що закріпилися на третьому місці (хоч і зіграли на одну гру менше), і у разі перемоги переганяли їх. Такі ігри зазвичай називають «матчем за шість очок», оскільки вони часто впливають на весь подальший турнірний шлях команд.

Всі ці фактори вплинули на те, що вже з перших хвилин команди забули про центр поля і постійно нарощували темп гри. М'яч, наче у волейболі, постійно переходив з однієї половини поля на іншу.

Господарі мали чудову нагоду відзначитися вже на п'ятій хвилині, коли нападник Ярослав Браславський сильно пробив під поперечину воріт, але голкіпер Віталій Онопко зумів відвести загрозу.

У гостей тим часом виділявся дев'ятий номер Леван Кошадзе. Він проявляв неабияку спритність в атакувальних діях і декілька разів самотужки ледве не накрутив всю оборону «Ниви-В».

Ближче до середини тайму ініціатива перейшла до «нивівців», що згодом вилилося у небезпечні моменти.

На 33-ій хвилині затяжна комбінація біля воріт «Кременя» за участі Нгахи Коллінза та Володимира Поліщука завершилася небезпечним пострілом останнього. Володимир намагався поцілити з лівого краю карного майданчику суперника у дальню дев'ятку, але знаряд пролетів вище.

А на 39-ій хвилині невгамовний Коллінз пройшов по правому флангу і небезпечно навісив у карну зону. Ярослав Браславський відгукнувся на передачу та пробив головою, однак його удар було переведено на кутовий.

Під завісу тайму активізувалися гості. Вже у доданий арбітром час голкіпер «Ниви-В» Артем Кулініч не без труда врятував свої ворота від удару Андрія Сторчоуса.

Після перерви футболістам «Кременя» вдалося збити темп гри, налагодити чітку гру в пас (часто і в дрібний) та розпочати своє домінування.
«Нива-В» щось протиставити цьому, на жаль, не зуміла, а тому ігрова перевага гостей згодом закономірно вилилася в результат.
Фатальною стала 63-тя хвилина, коли півзахисник гостей Максим Богданов обійшов захисника і наніс влучний постріл. М'яч вдарився у дальню від голкіпера штангу і зрештою вразив ворота.

Намагаючись відігратися, підопічні Юрія Солов'єнка додали в активності. Проте суперник був до цього готовий і навіть забив удруге.
Сталося це на 75-тій хвилині. Гол на свій рахунок записав Сергій Степанчук, який самотужки пройшов по флангу і, скориставшись помилками оборонців, відправив м'яч точно в ціль.

Незадовго до закінчення матчу «Нива-В» врешті забила свій гол, однак арбітр відмінив його через офсайд. Всі подальші потуги господарів також не принесли успіху, тож рахунок залишився незмінним.

̶ Цей матч сприймався нами, як матч за 6 очок, – сказав після гри наставник «Кременя» Сергій Ященко , – Ми так і казали хлопцям, що нам треба відриватися від найближчих конкурентів, що ми в цій грі і зробили.

Сергій Ященко

̶ Не скажу, що можливість перегнати суперника сьогодні була чимось вирішальним для нас. Але всі, в тому числі і керівництво, і тренерський штаб, дивляться у турнірну таблицю, і підсвідомо все розуміли, – промовив тренер «Ниви-В» Юрій Солов'єнко. – Але одразу скажу: це ніяк не вплинуло на гру. Ми знали, проти якої команди будемо грати і вибудовували тактику, яка приблизно реалізувалася в першому таймі. Та в нас були проблеми з функціональністю, тому що команда не готувалася до чемпіонату планомірно, а збиралася по крупицях.