Вінницька «Нива-В» втратила перемогу на останніх хвилинах

22 травня 2017, 10:56

Вінницька «Нива-В» в передостанній домашній грі сезону не змогла здолати команду «Арсенал-Київщина» з Білої Церкви

Новини Вінниці | Новости Винницы | ВЛАСНО.info

Додати коментар

Вінницька «Нива-В» в передостанній домашній грі сезону не змогла здолати команду «Арсенал-Київщина» з Білої Церкви. Про це повідомляє кореспондент Vlasno.info, який побував на матчі.

З перших хвилин «зелено-білі» почали «намацувати» прогалини в обороні суперника. Той чинив спротив, але надовго його не вистачило, і гольові моменти не змусили довго на себе чекати.

Йшла 14-та хвилина зустрічі, коли форвард вінничан Ігор Маляренко ледь не засмутив вболівальників «канонірів» (вони, до слова, приїхали до нашого міста великою, активною делегацією, яка іноді була голоснішою за «ультрас» «Ниви-В»). Втім, його удар з небезпечної відстані прийшовся у голкіпера.

Після цього підопічні Володимира Горілого провели ще декілька вилазок на половину поля суперника, а далі гра застрягла у центрі поля. Так продовжувалося до 30 хвилини: Валерій Сторубльовцев активно втрутився у боротьбу за м'яч у карному майданчику гостей, змусивши одного із захисників віддати пас назад на голкіпера. Той, в свою чергу, зробив неприпустиму для професіонала помилку, взявши «шкіряного» до рук. Арбітр справедливо просвистів про порушення правил, і глядачі на трибунах отримали можливість споглядати рідкісне футбольне явище: штрафний удар у карному майданчику. Дмитро Осадчий підійшов виконувати стандарт і замість прямого удару віддав пас на Олександра Борячука, який вколотив знаряддя в сітку воріт. 1:0, болюча розплата за дитячу помилку!

До перерви рахунок залишився незмінним, а вже після неї вінничан було важко впізнати. Господарі поля чи-то розслабилися, чи-то втомилися, але діяли вже зовсім не так агресивно, швидко і розкуто, як у першому таймі.

Така гра команди додала роботи голкіперу Андрію Кліщуку. На 65-ій хвилині йому довелося двічі рятувати ворота від удару Олександра Пилиповця та добивання у виконанні Володимира Тименко.

За десять хвилин по тому Андрій взяв на себе роль рятівника команди, відбивши сильний, який йшов під «дев'ятку».
На останніх хвилинах гра вирівнялася і здавалося, що «нивівцям» таки вдасться втримати переможний рахунок. Втім, вже у доданий арбітром час сподіванням прийшов кінець. Це форвард «гарматників» Владислав Горбаченко забив головою, відгукнувшись на навіс з флангу.

В господарів вже не було часу, щоб забити знову і після фінального свистка один з вінницьких вболівальників з трибуни, що над лавами запасних, кричав футболістам з київської області:

– Вам фартануло, пацани!

Однак у тренерів команд були свої думки на рахунок матчу.

– Другий тайм ми провели не так, як хотіли, з'явилася якась втома, перш за все психологічна. Якщо б ми реалізували свої моменти в першому таймі, все було б інакше, – промовив наставник вінничан Володимир Грілий.

– Сьогодні ми налаштовували команду на позитивний результат, але в першому таймі привезли самі собі безглуздий гол. В другому таймі ми не те що просили, ми вимагали від футболістів додати у грі та характері. Ми не зупинялися і відчули, що можемо додати, – сказав головний тренер гостей Андрій Ущаповський.

Додамо, що в першому колі чемпіонату «Нива-В» також не зуміла впоратися з «Арсеналом». Тоді вони поступилися супернику з рахунком 2:1.