"Вінницькі Вовки" проти "Левів" фото

У «Вінницьких Вовків» з’явилися власні «ультрас»

12 червня 2017, 10:37

«Гра хуліганів, в яку грають джентльмени»: вінничани провели матч з американського футболу

Новини Вінниці | Новости Винницы | ВЛАСНО.info

Додати коментар

«Вінницькі Вовки» провели 2-й домашній матч чемпіонату УЛАФ на стадіоні «Нива», що у парку «Хімік». Про це повідомляє кореспондент Vlasno.info.

У цьому матчі вінничанам протистояли гості з Львова — «Леви». Це була принципова зустріч команд, які претендують на перші місця у чемпіонаті. Тому боротьба була напруженою та жорстокою.

Вже у першій чверті «Вінницькі Вовки» заробили очки для своєї команди, зробивши надзвичайний тач-даун, який змогли протиснути аж з шостого разу.

— Матч доволі напружений і «Вовки» тиснуть, але і львів'яни не відстають та дають опір, — зауважують коментатори матчу.

До кінця другої чверті «Вовки» залишались абсолютними лідерами: із рахунком 19:0 зайшли у третю чверть. Вони не залишали суперникам шансів, та у третьому таймі ситуація дещо змінилася. Суперники взяли ініціативу в свої руки, і вже за кілька хвилин гри рахунок змінився на 19:6. Напруження не вщухало.

Спочатку «Леви» підняли свої результати ще на три очки: гравців збивали, перехоплювали, робили все, щоб вирвати перемогу. Найскладнішим виявився останній тайм, коли сили уже були не ті, травми давалися взнаки, а замін уже не було. Та «Вовки» не розгубилися і насамкінець заробили ще 6 очок тач-дауном.

Із рахунком 25:11 впевнену перемогу здобули «Вінницькі вовки». Трибуни зірвались оплесками, а всі гравці, попри втому та травми, стрибали від радості.

Протягом гри хлопців підтримувала й публіка, й черлідери. Та особливою ця гра стала тому, що саме сьогодні у "Вінницьких вовків" з'явилися свої фанати, свої «ультрас». Їх було не багато, але перекрикували вони усіх, хто був на трибунах.

— Дякуємо, дякуємо хлопці. Ми чули вас, ви зробили цю гру. Якби не ваша підтримка, не знаю чи витягнули б ми цю гру. Ви молодці, дякую, — висловив свою подяку хлопцям після оголошення результатів 58-ий гравець та запросив юних вболівальників зробити колективне фото.

Нагадаємо, під командуванням американця вінницькі «Вовки» гучно перемогли киян.