Знаєш про факти корупції - телефонуй (0432) 69-49-81

Вінницька «Нива-В» одержала першу домашню перемогу в поточному сезоні

Вінницька "Нива-В" втретє в поточному сезоні зіштовхнулося з хмельницьким "Поділлям" у регіональному дербі. Цього разу принципове протистояння відбулося в рамках13-го туру чемпіонату України серед команд Другої ліги. За перебігом гри спостерігав кореспондент Vlasno.info.

Матч, що пройшов на СК "Нива", став дебютним для Дениса Колчина на посаді головного тренера вінничан. Щоправда, новоспечений наставник поки що звикає до свого робочого місця і спостерігав за грою з трибун. В технічній зоні замість нього роздавав вказівки старший тренер команди Юрій Солов'єнко.
футбол Нива - Поділля фото

Мотивовані вінничани почали пристрілюватися по воротах суперника на 9 хвилині, коли нападник Ігор Маляренко підхопив м'яча неподалік від чужого карного майданчику і поцілив вище воріт.

За сім хвилин вже півзахисник "Поділля" Артем Макарченко вийшов на ударну позицію, але налякав лише горобців у небі над воротами голкіпера "Ниви-В" Максима Бабійчука.

Ближче до "екватору" першого тайму над СК "Нива" почали збиратися хмари, однак перш, ніж вони пролилися дощем, гру "розмочив" Маляренко. На 29 хвилині він, на радість місцевої публіки, головою переправив м'яч у сітку воріт суперника. Гольова передача на рахунку півзахисника Олександра Разуваєва.

Майже одразу після забитого голу господарі створили ще дві гарні нагоди відзначитись: спочатку фланговий захисник Роман Гудак пробив точно у голкіпера із вбивчої позиції, а потім той самий Маляренко знову спробував забити головою (однак цього разу воротар був на місці).

На 42 хвилині небезпека виникла біля володінь Бабійчука, але, на щастя, вінницьким захисникам вдалося винести м'яча з лінії воріт.

Кінець першого тайму та п'ятнадцятихвилинна перерва супроводжувалася дощем, який вплинув на всю другу половину зустрічі: мокрий м'яч та газон, з одного боку, пришвидшували гру, а з іншого, сприяли помилкам та створювали небезпеку отримати ушкодження.

Не встигли команди повернутися після перерви, як ультрас "Ниви-В", вочевидь, стало сумно. "Розважитися" активні вболівальники вирішили у сумнівний спосіб, запаливши заборонену на стадіонах піротехніку. На декілька хвилин все поле затягло їдким "туманом", через що матч довелося призупинити.

Після вимушеної неприємної паузи дві нагоди змарнував нападник вінничан Ярослав Браславський, що вийшов на заміну. Спочатку його удар заблокували оборонці, а потім йому самому забракло влучності.

Поступово принципове протистояння ставало все більш жорстким. З рештою, гості вимушені були догравати вдесятьох : на 85 хвилині півзахисник Владислав Ватав порушив правила проти Ігоря Маляренка, за що отримав другий за матч "гірчичник" і покинув поле.

Останні хвилини "зелено-білі" грали на втримання рахунку, що, в підсумку, вдалося зробити. 1:0, "Нива-В" здобула першу з травня місяця домашню перемогу.

Після фінального свистка Денис Колчин висловив своє задоволення грою своїх нових підопічних та присвятив перемогу своєму попереднику:

Була дуже гарна гра. Мені дуже сподобалося, як діяли наші хлопці: надійно в обороні, компактно, накривали суперника на чужій половині поля, і, в принципі, не дали йому шансу. Хочу сказати, що ця перемога присвячується перш за все тренеру, який працював до мене, Володимиру Івановичу Горілому. За великим рахунком команду створив він, провів чудову роботу, зібрав гарних хлопців, з якими приємно працювати. Івановичу, з перемогою!

А от його колега Руслан Соболевський шукав причини поразки:

Так вийшло, хлопці не встежили гравця при стандартному положенні і в підсумку пропустили гол. Наприкінці нам треба було атакувати, забивати, тому були певні помилки.