Знаєш про факти корупції - телефонуй (0432) 69-49-81

Вінницька міська рада заявила про готовність позбутися «невідомих осіб»


У рішеннях Вінницької міської ради та її виконкому замість ОСОБА_1, ОСОБА_2 і т. ін. будуть зазначатися повністю прізвище, ім'я та по батькові осіб, які отримують гроші з міського бюджету. А також – у власність, користування чи оренду – об'єкти комунальної власності територіальної громади Вінниці. Крім того, зазначатимуться і поштові адреси даних об'єктів.

На таку мирову угоду погодилися представники Вінницької міської ради та виконкому Вінницької міської ради під час судового засідання, у якому було розглянуто позовну заяву юриста центру громадського контролю "ДІЙ! Вінниця" Сергія Корнійчука. У ній він вимагав зобов'язати чиновників оприлюднювати рішення ради та її виконкому у форматі, який відповідає вимогам чинного законодавства України.

Засідання відбулося 16 січня. Після того, як представники відповідачів не заперечили факт порушення законодавства з боку Вінницької міської ради та її виконкому та погодилися на мирову угоду, головуючий суддя по справі Жмудь О.О. оголосив перерву, аби дати час на підготовку проекту заяви щодо затвердження мирової угоди. Засідання буде продовжено 10 лютого 2017 року.

– На сайті Вінницької міської ради приховується інформація щодо розпорядження комунальним майном та бюджетними коштами: у рішеннях міськради і її виконкому замість ПІБ осіб, які отримують кошти та майно, зазначаються ОСОБА_1, ОСОБА_2 та не вказується адреса майна, щодо якого приймаються рішення. Суть мирової угоди, яку буде укладено, полягає у тому, що суб'єкти владних повноважень, тобто ВМР та її виконком зобов'язуються у подальшому на сайті оприлюднювати повну інформацію, тобто без приховування ПІБ осіб, яким надається в оренду, розпорядження чи власність комунальне майно. Ухвала суду, яка затвердить цю угоду, у разі її порушення матиме силу виконавчого документа і може бути пред'явлена до виконання у відповідності до вимог закону, – розповів Сергій Корнійчук.

За його словами, те, що представники Вінницької міської ради та її виконкому погодилися на мирову угоду, – логічний та правильний крок.

– Представники відповідачів не заперечували той факт, що порушення законодавства має місце, і при цьому зазначили, що міська рада та її виконком вже намагаються оприлюднювати інформацію у повному вигляді у відповідності до законодавства України, – зазначив юрист.

Фото: abust.org.br


    23 січ. 2017 Print


Розкажи друзям:

Додати коментар

Для того щоб залишити коментар використовуючи акаунт вашої соціальної мережі, клікніть по потрібній вам соціальній мережі.

             

Захисний код
Оновити

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

ОСТАННІ НОВИНИ

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Читай нас

 

Підписатися на Vlasno.info

 

Отримайте безкоштовні поради!

  • Головні новини Вінниці
  • Бізнес новини регіону
  • Афіши, оголошення та ін.

Наші контакти

  

Театральна 14, Вінниця
T: (0432) 69-49-81
Т: (093) 83-70-115
Т: (097) 76-98-568