футбольний матч Нива-В - Металург фото

Вінницька «Нива-В» результативно переграла запорізький «Металург» - 4:2

20 серпня 2016, 11:55

Вінницька команда перервала серію поразок у Другій Лізі, проявивши чоловічі якості

Новини Вінниці | Новости Винницы | ВЛАСНО.info

Додати коментар

Вінницька «Нива-В» перервала серію з двох поспіль поразок у Другій Лізі, перегравши вдома запорізький «Металург» з рахунком 4:2, повідомляє Vlasno.info.

Перед матчем господарі мали в своєму активі 4 очки, а гості 3. Такі не надто втішні результати зобов'язали команди викластися на повну, ведучи безкомпромісну боротьбу протягом усіх 90-та з гаком хвилин.

«Шоу» розпочалося вже на 5 хвилині: разюча атака вінничан завершилася ударом Поліщука, який голкіпер гостей відбив на Поповича. Той не розгубився, і відправив «круглого» точно в ціль.

Втім, на 1:0 «нивівці» навіть не думали зупинятися. Минула лише хвилина після голу Поповича, як за справу взявся Нгаха Коллінз. Капітан і беззаперечний лідер команди відгукнувся на подачу зі штрафного удару і з другої спроби подвоїв рахунок.

Після цього до останніх хвилин першого тайму гра була приблизно рівною, із великою кількістю єдиноборств (в тому числі і «на другому поверсі»). Господарі поля, правду кажучи, виглядали дещо гостріше за «червоно-жовто-чорних» гостей із Запоріжжя, однак не довго.

На 38 хвилині один м'яч відквитав захисник «Металургу» Дугієнко, а вже на 40-вій нападник Каськов здійснив прохід з правого флангу в центр штрафного майданчику «Ниви-В» і влучним ударом зробив рахунок рівним, поклавши край забитим у першому таймі голам.

Розчаруванню місцевих вболівальників не було меж.

Початок другого тайму характеризувався всі тією ж непоступливою грою у виконанні обох команд. Вінничан вперед вів Коллінз, який неодноразово робив слаломні проходи на територію суперника, підтверджуючи реноме «мотору» команди.

То біля одних, то біля інших воріт раз по раз виникали моменти, доки не настав зоряний час форварда «зелено-білих» Ярослава Браславського: на 74-й хвилині він вивів свою команду вперед, а на 80-ій оформив дубль, забезпечивши їй перемогу. Обидва рази гольові передачі на Ярослава віддавав Поліщук.

Вже під саму завісу зустрічі Браславський мав ще дві чудові нагоди відзначитися, але до самого фінального свистка рахунок більше не змінювався.

Із Запоріжжя на гру прибула велика група фанатів «Металурга», які активно підтримували свою команду. На протилежній трибуні незмінно були вінницькі ультрас, які розпалювали завзяття вінничан.

– Ми трохи розслабилися після двох забитих голів, тому суперник зрівняв рахунок,  сказав у післяматчовому інтерв'ю Нгаха Коллінз. – Ми зайшли до роздягальні і зрозуміли, що програвати неможна. Люди прийшли на стадіон щоб побачити свято, і ми не мали права їх розчаровувати. Саме тому в другому таймі ми проявили всі свої чоловічі якості.

Нагадаємо: у минулому турі «Нива-В» зазнала поразки від команди «Балкани» з Одеської області.