video-vlasno

Поле, район, Верховна Рада — за землю в Агрономічному «б'ються» на всіх рівнях

27 квітня 2017, 20:40

Питання спірних земель в селі Агрономічне, що під Вінницею, сьогодні знову інформаційною хвилею прокотилося містом

Тамара Тисячна, Ірина Басенко
Новини Вінниці | Новости Винницы | ВЛАСНО.info

Поле, район, Верховна Рада — за землю в Агрономічному «б'ються» на всіх рівнях

  Тамара Тисячна, Ірина Басенко   Коментарі (56)



Питання спірних земель в селі Агрономічне, що під Вінницею, сьогодні знову інформаційною хвилею прокотилося містом, повідомляє Vlasno.info.

Селяни "стукають" у район та область

Говорили про нього і на сесії Вінницької районної ради. Депутатка районної ради Лілія Гаврилюк зачитала перед колегами у районній раді звернення від селян, у якому вони просять "перевірити правомірність використання Вінницьким національним аграрним університетом земель Агрономічної сільської ради", також просять ініціювати ряд перевірок із залученням фіскальних та правоохоронних органів.

У свою чергу, голова районної ради Сергій Сітарський зазначив, що районна рада свого часу прийняла рішення щодо розширення меж населеного пункту, яким і включила дані землі до території села — цілком законно і в межах регламенту. Тож і переглядати його не будуть. Голова РДА Михайло Демченко, в свою чергу, пообіцяв розглянути звернення негайно.

Крім того, мешканці Агрономічного встановили чергування на ділянках. За словами депутата сільської ради Максима Кушніра, який теж був присутній на сесії в районі, люди стережуть поле по двоє, змінюються щодванадцять годин.

— Це люди, які, в разі чого, оповістять усе село, і селяни прийдуть на поміч хоч з вилами. Я теж чергую, навіть у Великодню ніч чергував. Ночуємо в наметі, ночами дуже холодно, тому палимо багаття, – говорить Максим Кушнір.

За словами депутата, варту нестимуть до закінчення посівної.

Також про події в Агрономічному говорили і в контексті земельної реформи та питання продажу землі на круглому столі аграріїв. Там були присутні представники ГО "Агрономічне разом", які розповіли, що відбувається в селі станом на даний момент:

— Ми блокуємо техніку, щоб землю не засіяли, то Калетник вигнав студентів вручну засівати, пектися хімікатами, – говорить голова організації Вікторія Мазур. — Все тому, що є рішення суду, з якого випливає, нібито землі вже засіяні, а насправді там нічого не було.

Студенти знову вийшли на поля

Про те, що студенти дійсно знаходяться на спірних землях, редакції Vlasno.info повідомили і інші мешканці Агрономічного, написавши повідомлення до офіційної групи редакції у соцмережі. Ірина Дзюбенко написала, що студенти "йдуть ходою до кладовища біля Пирогова, хочуть засіяти поля. Кажуть, що там переважна більшість хлопці".
студенти на полях Агрономічного фото
студенти на полях Агрономічного фото
Фото надані Іриною Дзюбенко


Інша мешканка села Галина Василівна розповіла кореспонденту Vlasno.info, що студенти нічого не сіяли. Селяни розцінюють дії студентів як провокацію.

— Була інформація, що діти будуть іти попереду тракторів і засівати поле. Але нічого такого не було. Студенти прийшли на поле, посміялися, поплескали у долоні мешканцям села, які теж оперативно туди приїхали, згорнули свою палатку, яка давно там стояла, і пішли. Це була чистої води провокація, але для чого — незрозуміло. Вони хочуть просто спровокувати нас на якісь дії. А у людей нерви дійсно уже на межі, — розповіла жінка.

За словами Галини Василівни, на поле прийшло близько сотні студентів.

Боротьба за землю дісталася Верховної Ради

Разом з тим виток боротьби за ласий шматок землі під Вінницею уже дістався владної верхівки країни. Нардеп Андрій Шинькович позавчора, 25 квітня, зареєстрував проект постанови Верховної Ради "Про дострокове припинення повноважень Агрономічної сільської ради...". Мовляв, дії депутатів "порушують Конституцію України і Закони України, суперечать державним інтересам, підривають засади місцевого самоврядування". Відтак, діяльність сільради потрібно припинити і призначити позачергові вибори.

Варто зауважити, що Шинькович тісно пов'язаний із сім'єю Григорія Калетника, який сьогодні обіймає посаду Почесного президента Вінницького національного аграрного університету.

Так, з травня 2001 по 2002-й Шинькович очолював прес-службу Вінницької обласної ради, коли її головою був Калетнік. Після цього з червня 2004 по серпень 2005-го року він працював начальником управління у справах преси і інформації Вінницької облдержадміністрації, яку на той момент також очолював Григорій Калетнік.

Нагадаємо, у селі Агрономічне виник конфлікт через більш, ніж 500 га земель. Вінницький національний аграрний університет запевняє, що має право на користування ними, оскільки своїм наказом ще у 2012 році Міністерство аграрної політики та продовольства передало їх університету для навчальних, наукових та дослідних цілей.

Однак, селяни запевняють: жодних дослідів студенти там не проводять. Більше того: ці землі орендували фермери та засівали їх соняшником та ріпаком. Тому минулого року сільрада своїм рішенням внесла ці землі до меж села, оскільки, як запевняють депутати, жодних документів, які б підтверджували право власності університету на землі, немає.

Минулого тижня і селяни, і студенти влаштували акцію під стінами обласної ради, під час якої кожен доводив свою правоту і право власності на землю.

Головне фото Тамари Тисячної, відео Ірини Басенко


  Тамара Тисячна, Ірина Басенко   27 квіт. 2017 Друк Коментарі

Коментарі    Оновити список коментарів

Iryna Vinnytskaya
+2 # Iryna Vinnytskaya 01.05.2017, 17:13
Оксано, ваш коментар про ногті недоречний, якщо люди живуть у селі, це не значить, що вони мають бути з грязними ногтями. Якщо земля лишиться селянам, на ній будуть жити наші діти і внуки. Будувати будинки і жити в Україні, а не поїдуть горбатитись на панів за кородон. А якщо її захватить Калетник, він просто буде набивати й далі собі кармани незаконними грошима, а людей матиме за бидло і вас студентів точно так само. Він по всій Україні вже так поназахватював, що дивуюсь, як таке беззаконня може бути і коли ж це нарешті зупинять.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Арсен
-1 # Арсен 03.05.2017, 14:51
Шановна, яка Вікторія Мазур селянка. Річ не в нігтях, а в брехні. Те, що вона лепче, у здоровий глузд не вкладається: діти вручну сіяли протравлене зерно - це якою треба бути хворою, щоб таке нести? А земля це аграрного університету, і діти на ній, щоб не їхати за кордон, проходять практику, проводять дослідницьку роботу. Так живе весь світ, і ніхто нігде в цивілізованих країнах не забирає землю в університетів. А на рахунок будуватися, то ми бачили, які селяни там побудувалися - котеджі аж до кладовища. Просто голові надійшла вигідна пропозиція, от він і руками селян роpчищує собі дорогу!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Світлана
0 # Світлана 05.05.2017, 14:03
Ви там досліди проводили хоч раз??
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Оксана
0 # Оксана 28.04.2017, 22:13
Чомусь нікого не дивує те, що саме зараз з'явилися представники (з блакитним манікюром!) безземельних селян. Чи це не ті, хто вже без нас вирішив, що землю можна буде продавати іноземцям?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Марія Дудник
0 # Марія Дудник 28.04.2017, 22:08
На жаль, в селах ніхто з місцевих чиновників не отримує протидії на порушення земельного законодавства. От і тут вирішили тихенько землю до рук прибрати. Та молодь наша ще на Майдані показала, що може постояти за свої права.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Світлана
+1 # Світлана 05.05.2017, 14:05
Аграрний на майдані не стояв! про що мова?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Ника Сазонова
-2 # Ника Сазонова 28.04.2017, 15:53
Жителі Агрономічного зацікавлені в цих землях, і не прсто так, адже вона їм потрібна не для того, щоб на ній городину вирощувати, а вони банально воліють її перепродати. Ось чому влаштовують цей цирк.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
КАТЯ
-3 # КАТЯ 28.04.2017, 15:06
Студентам ніхто нічим не погрожува, вони за справедливістю туди прийшли. І показати, що нас "також" багато, і ми не здамося!!! Бо ТА земля ПОТРІБНА їм для НАВЧАННЯ. І нам вона потрібна, бо від сьогоднішніх молодих науковців залежить наше з вами завтрішнє майбутнє.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Настя
-2 # Настя 28.04.2017, 14:17
Шановні жителі с. Агрономічне якщо у вас змінились межі села, це ніякого вам права не дає розпоряжатись тими землями. Тому, що є законні власники. Подумайте вже своїми головами, а не продавайтесь за копійки.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Зіна
+3 # Зіна 28.04.2017, 14:59
Настя, ВНАУ не є власником землі. Це перше. А друге, навчіться читати закони. Бо таки є законні підстави у сільської ради державну землю, що знаходиться в межах села, перевести в комунальну власність.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Наталя Попко
-1 # Наталя Попко 28.04.2017, 14:04
Читаючи весь цей брєд, який пишуть "тіпа" громада села Агрономічне, думаєш коли ви станете компетентними в даній ситуації і зрозумієте, що земля належить студентам!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Саша
+4 # Саша 28.04.2017, 15:06
Земля не належить студентам. Ви лиш тимчасово знаходетесь на території державного (оіфційно) навчального закладу, який надає вам навчальні послуги. Крапка.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Оксана
0 # Оксана 28.04.2017, 11:52
Багато хто пише, що студенти виступають за Калетніка, бо начебто в нас закриті всі сесії і т.д
Так велком до нас на екзамени.
Ви побачите, що ВНАУ дає хороші знання. Ви дорослі люди, а ведете себе, як малі діти. Вам навішали лапшу на вуха, а ви її з вилочки їсте!!Відколи це сільрада має право забирати собі держ.землі? Про що може бути мова,якщо у ВНАУ є весь пакет документів?!
Що ж ви за Шулікіна мовчите?
Ааа..пообіцяв же землі, точно!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Світлана
+2 # Світлана 28.04.2017, 14:27
Ми вчилися там і знаємо як закриваються сесії. Тому можете не придумувати випрадань!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Dr. Dre
+1 # Dr. Dre 28.04.2017, 11:01
Вам треба в який театральний вступати було, бо казки лиються річкою! А там наче і сесію дешевша і на поля ходити не треба.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Олена
-1 # Олена 28.04.2017, 10:59
Видно, що коментарі пишуться одними і тими самимим людьми, Пан постарався щоб створили кагорту людей, які саме працють в інформаційному полі. Ви хоч почерк міняйте, бо дуже помітно. І старайтеся менше брехні писати, бо потім важче викручуватися буде.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Віталій
+2 # Віталій 28.04.2017, 10:52
Ми маємо разом перебороти цю олігархічну систему, в якій все вирішується за гроші! Чи ви думаєте 'от потраплю на кафедру, буду брати так само як з мене брали і заживу'?.... Всі знають як живуть в розвинених країнах і так само хочуть жити тут, але тільки на словах... Бо жадбний менталітет і тупість не коли не дасть нам збудувати сильну державу. Люди відстоюють права і багатсвто такого нелюда, тільки вдуматися... Хочеться побажати всі активістам з сліпої армії калетника, що я надіюся, що у вас прокинеться якась гідність і ви зрозумієте, що ви робите... Нам треба разом боротися проти таких, а не захищати їх...А ваші закриті сесії, дешевший обід в їдальні того не вартий... І не треба говорити ' ми ж не за калетника, а за студенство' - це брехня, брехня і ще раз брехня!!! Ніколи студенти не користувалися тією землею, є факти які підтверджують це!!! Не продавайте наше майбутнє за 5 гривень чи навіть за 100, саме стільки коштує іспит в середньому у вашому закладі...
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Віталій
+2 # Віталій 28.04.2017, 10:52
Сором студентам і викладачам, які бажають Калетнику багатства, він і так все має, для чого ви так відстоюєте це!? Людина яка нароблиа скільки шкоди для нашої держави, регіонал, персона,яка голосувала за закони 16 січня!!! А ви ще і ще їй бажаєте добра. Він же не тільки нас обкрадає, а вас так само. Змушує платити 'благодійні' внески... чи вам подобається так жити!? Думаєте , зараз тут постою і сесію закриють, голова студпарламенту взагалі вже на місце на кафедрі заробив.... молодці... Пан вас навчить як треба 'крутитися'.... Всі прекрасно розуміють і знають, що відбувається у вашому університеті... якже мені соромно за наш народ.... Це після Майдану, після всіх подій що сталися в нашій країні, ми б мали таких мужновладців на вила садити, а ви їх захищаєете... ви не розумієте, зараз ви отримаєте якусь короткострокову власну вигоду, але ж це не накористь вам так само як і нам.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
К.
+3 # К. 28.04.2017, 10:26
Всім борцям за свободу слова, справедливість і правову державу!!! Кого ви захищаєете? Бувшого регіонала, казнокрада, який має тисячі гектарів. Його сім'я вже достатньо 'зробила' для України. І не потрібно зараз писати і говорити, що ви захищаєте права студентів. Це брехня!!!!! Студенти ніколи тією землею не користувалися і не будуть користуватися!!!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Оксана Загрій
-5 # Оксана Загрій 27.04.2017, 23:20
Університет ніколи і нікому не подавав державну землю. На ній студенти працюють і навчаються. Жоден студент не дозволив собі когось образити. Хоча дітей "селяни" обзивали як могли. Та ми надто виховані щоб опускатися до такого рівня. Мені дивно, що "селяни" стоять за дерибан землі. 8000 ділянок, це кому? По 5 на одного? Чи як голова каже тим, хто побудував котеджі?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Г.
+2 # Г. 28.04.2017, 10:18
Студенти там ніколи не працювали і не навчалися! Земля по суборенді оброблялася підприємцями. Вчора "люди" калетника говорили 6844, тепер вже 8000 ділянок, завтра буде 16000, а насправді їх менше 2-ох тисяч, причому 800 віддаються місту, а саме для пільгових категорій міста Вінниця. Та і взагалі, яка різниця скільки їх там ділянок, якщо земля не ваша, а громади і саме громада буде вирішувати як ними розпоряджатися! Як же соромно, що той Пан мотивує студентів тим що здорожчає обід в їдальні, в примусовому порядку зганяє студентів на поле, заставляє підписувати незрозумілі папірці і здійснює тиск на викладачів, які проживають в селі. Ну нічого, народ - це сила і він дасть черговий раз себе обікрасти! Вистачить подарунків від нас Калетнику і його сім'ї! Надіюся найближчим часом ГПУ все-таки добереться до цієї "сім'ї"
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Валерія
-8 # Валерія 27.04.2017, 23:16
В цій ситуації дуже шкода безтолкових селян, які вірять таким аферистам як Шулікін і оця його "розумна зелепуха", що на відео!!!Люди, ви ж теж дивіться, що ви на себе берете.....як можна бути такими неграмотними,Шулікін такими темпами і вас з вашим майном розпродає....йому то що....!!!!А страждають то студенти, університет!!!!А "шановні" журналісти ліпше б вникали в те, що виставляють, а то лиш купа бруду і брехні!!!!Ганьба жителям Агрономічного!!!Ганьба Шулікіну і його кодлу!!!!Правда за студентами!!!!!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Антикалетнік
+10 # Антикалетнік 27.04.2017, 23:13
У мене від фамілії кАЛЕТНИК і так алергія. Син комуняка.батя ще той. ..
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Ололоша
+5 # Ололоша 27.04.2017, 23:06
Ніколи ніхто на Власно нічого не каментить, а тут калєтнікоботи влаштували аншлаг
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Тарас
+11 # Тарас 27.04.2017, 22:59
А взагалі, мабуть, нам треба подякувати студентам Вінницького аграрного, що допомогли привернути увагу керівництва країни до персони Григорія Калетника та його протиправних та протизаконних махінацій з землею на території Вінницької області. Якщо тепер не звернуть на це увагу й не почнуть діяти , то доведеться влаштовувати земельну революцію.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Я
+13 # Я 27.04.2017, 22:54
А ни у кого не вызывает как это вообще университету попала в руки земля государственной научной организации, которая априори выше статусом чем Университет? Почему сегодняшнее руководство страны не разбирается с этим? В Винницкой области наверное не осталось ни одного населенного пункта где бы Калетник не отобрал поле, лес, став или еще какой кусок побольше ГОСУДАРСТВЕННОЙ ЗЕМЛИ.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Арсеній
0 # Арсеній 27.04.2017, 23:36
Умнік, землю з балансу одної державної установи (Інститут кормів) передали на баланс іншої (Вінницький національний аграрний університет)! І ті розвалені корівники, за які говорить Вікторія Мазур, перейшли на баланс разом із землею.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Аудитор
+11 # Аудитор 28.04.2017, 00:38
Взяття на баланс того чи іншого майна не є свідченням права власності на це майно. Виключно це має бути свідоцтво або Витяг з реєстру. Студенти раджу вам не прогулювати пари а вчитися тоді краще будете знати основні аспекти.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Я
+6 # Я 28.04.2017, 07:21
Вопрос с какого перепугу? Вот так раз, взяли и передали... Институт кормов и сам занимается научной деятельностью, опыты проводит на полях. Это видно, и все это знают. Им самим нужна земля, чего это у них забрали? А потому что один дядя, дружбан той власти страны, так захотел (еще в 90-х), но тогда не позволили, а в 2011 (именно тогда и начал захват Калетник) разрешили и даже помогли.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Світлана
0 # Світлана 28.04.2017, 07:28
Арсеній, лиш Інститут кормів знаходився на той час і зараз знаходиться в підпорядкуванні Аграрної академії наук, як і Дана земля, а Аграрний університет тоді знаходився в підпорядкуванні Міністерства аграрної політики. Це різні відомства незалежні одне від одного.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Карина
+11 # Карина 27.04.2017, 22:47
Шановні "студенти" хто дав вам право ображати людей? Ви перевіряли свідоцтва про народження чи паспорти тих людей, які на поле до вас виходили, що запевняєте ніби то вони куплені і не є жителями села? Може досить бруду? Чому університет має право роздавати державну землю, а село ні? Тай "рівень" випускників університету добре всім відомий і не лише у Вінниці.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Ілона Куць
-12 # Ілона Куць 27.04.2017, 22:59
Так, ці дві дами, що на відео ну дуже схожі на селянок, які звикли працювати на землі. Та з таким манікюром напевно зручно бур"яни вопорпувати!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Victoria Sovinska
-10 # Victoria Sovinska 27.04.2017, 22:41
Я бачу хворій фантазії "пані" Вікторії, Шулікіна та його команди, не має ні кінця ні краю!Вони уже й студентів на поле вигнали засівати гектари землі руками, та й ще протруєним насінням, а студенти чомусь не взялись сіяти (от біда, а вони так сподівались), а поспілкувались між собою, посміялись і це заділо за душу "жителів" які так і провокували, але на жаль у них не вийшло вилити той бруд там на полі, то Ви вирішили тут реабілітуватись!Браво!!!
Досить лити бруд!!!Залиште студентів та університет у спокої!
На рахунок конфлікту, то я впевнена він вирішиться в правовому колі, тому що ми сподіваємось що Україна-це правова держава у якій існує ВЕРХОВЕНСТВО ПРАВА!!!!!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
К.
+5 # К. 28.04.2017, 10:23
Відкрийте підручник і прочитайте, що таке 'ВЕРХОВЕНСТВО ПРАВА', бо у вашому закладі можуть тільки навчити як сліпо відстоювати незаконні дії казнокрадів і людей, які доводять нашу країну до депресивного стану
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Аля
-4 # Аля 27.04.2017, 22:27
Пані Вікторіє, Ви шось курили, перед тим як робити такі заявочки? Здоровий глузд у ваших словах відсутній! А журналісти то взагалі ганьба!! Журналіст має подавати об'єктивну і достовірну інформацію, а не писати всяку дурню!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Віктор
+13 # Віктор 27.04.2017, 22:18
Це все чиста правда. Землю хочуть вкрасти у громади Агрономічного.Половина молоді села Агрономічне випускники Аграрного університету.І всі знають ,що ніяких дослідів ніколи студенти на цих землях не проводили.Крадіжка землі під прикриттям студентів.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Оксана Загрій
-7 # Оксана Загрій 27.04.2017, 22:30
А відколи ця земля Агрономічного, вона була, є і буде державною. Від того що голова намалював на ній 7000 ділянок, її статус не змінився. А ви задумайтесь, завтра голова цю землю продасть, покладе гроші в карман. І у вас ні землі, ні грошей.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Аля
-5 # Аля 27.04.2017, 22:35
Землі, які належать державі хочуть вкрасти?? Шановний, та це смішно!! Ще раз наголошую -
землі державні і знаходяться в користуванні Вінницького національного агарного університету. А громада Агрономічного займається дерибаном цих земель!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Victoria Sovinska
-3 # Victoria Sovinska 27.04.2017, 22:43
Це була Ваша земля, що у Вас її вкрали????У тому річ, що вона державна, і ніколи не була у Вашій власності!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Лена Кравцева
+7 # Лена Кравцева 27.04.2017, 22:13
Шановні коментатори не знаю що за ці коментарі вам обіцяно. Перш ніж щось коментувати спершу побувайте на місці подій а потім пишіть бо ваші вислови виглядають як дівчата на дорозі. А землю відібрати не дамо!!!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Victoria Sovinska
-5 # Victoria Sovinska 27.04.2017, 22:47
А у Вас на більш мудрі вислови, наснаги не вистачило?Доречі у Вас її ніхто не відбирає, тому що земля і НЕ БУЛА Ваша!!!!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Ваня Стус
-5 # Ваня Стус 27.04.2017, 22:12
Да, дивлячись на неї -Вікторію, руки порепані. Думаєш напрацювалася бідолага видно в колгоспі, а землі так і не додали на новий "Лексус". А пан Шулікін землю поділив, продав і грошенята порахував, а людям туман в очі пускає, щоб на другі вибори головою бути.
а аграрний вуз має залишитися через цю "шайку" без землі для студентів, все одно, що музикант без інструменту.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Віталій
+2 # Віталій 28.04.2017, 10:56
Який музикант, ви ноти спочатку вивчіть хоч! Хоч раз би на тій землі щось робили, а потім розповідали. Людям надоїло робити подарунки таким персонам як Калетник. А студенти ніколи на землі тій не працювали
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Верона Неміш
-5 # Верона Неміш 27.04.2017, 22:05
Ті самі герої виступають з брехливими фактами! Ті, в кого найбільший тут інтерес та вигода. А чого справжні корінні селяни публічно ось так не виступають!?? Хм? Це вже про щось говорить! А за наших студентів краще б мовчали! Бо вони, як раз таки, мітингують за правду, за законність дій!!! За землі, які належать державі та передані в користування університету!!! Молодь дійсно переймається за своє майбутнє. А Ви, як старше покоління, навпаки повинні б підтримувати нашу молодь, а не робити лише щось заради свого збагачення!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
ЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ
+5 # ЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ 28.04.2017, 01:01
ОЦЕ ВЖЕ РОЗСМІШИЛИ!!!!аГРАРНИЙ І ЗАКОННІСТЬ-ЦЕ АПРІОРІ НЕМОЖЛИВО.Чи строєм і з піснею під дудку "царька" Калетника-це шлях у нове справедливе життя? Сподіваюсь,що поки виростуть ваші діти,то вам розвидниться,хто такий Калетник і вам не б
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Вячеслав
-4 # Вячеслав 27.04.2017, 22:03
Ті самі герої виступають з брехливими фактами! Ті, в кого найбільший тут інтерес та вигода. А чого справжні корінні селяни публічно ось так не виступають!?? Хм? Це вже про щось говорить! А за наших студентів краще б мовчали! Бо вони, як раз таки, мітингують за правду, за законність дій!!! За землі, які належать державі та передані в користування університету!!! Молодь дійсно переймається за своє майбутнє. А Ви, як старше покоління, навпаки повинні б підтримувати нашу молодь, а не робити лише щось заради свого збагачення!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Зінаіда
-3 # Зінаіда 27.04.2017, 21:52
Ооо, знову проплачена стаття. Чистої води брехня. Так прочитавши цю статтю можна дійти висновку, що студенти - це банда та мафія, а Шулікін - Робін Гуд. Вам би романи си поеми писати. І припиніть вести наклепи на студентів!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Ліза  Рибачок
-6 # Ліза Рибачок 27.04.2017, 21:51
Цікаво, скільки цій "зухвалій лицемірці" пообіцяли землі крім тих двох участків, що вона вже взяла, щоб нести цю нісенітницю та наклепи і вбачати себе "господарем на землі", на обличчі написано "авантюристка високого профілю".
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Ника Zorjana333
-5 # Ника Zorjana333 27.04.2017, 21:51
Я вже уявляю, як студенти вручну засівають поля)))
Це ж яку хвору фантазію треба мати, щоб таке розповідати і ще й в пресі писати?! Видно пані Вікторія та її колег добре матеріально зацікавили, що вони такі казки складають.
Все має бути по справедливості! Дуже приємно, що у нас така згуртувана і рішуча молодь і я впевнена, що вони доб'ються результату!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Наталя Попко
-8 # Наталя Попко 27.04.2017, 21:38
Шулікін ти зі своїми купленими "прихвоснями" хочеш відібрати дослідні ділянки у студентів, щоб повистроювали маєтки ті "мажори", яким ти вже продав цю землю. А селяни не розуміють, що їм і шматочка не дістанеться. І не розуміють, що допомагають аферисту дер...ити державні землі, і йдуть проти закону. Ганьба.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
К.
+4 # К. 28.04.2017, 10:36
Вашій тупості нема меж! Ви уявляєє, що люди зроблять з сільським головою, який так зробить? Громада сама, без жодної ініціативи сг, збирається на мітинги ці, чергує на полі. Тому що вони розуміють, що це єдиний шанс отримати від держави хоч щось, бо зазвичай в нашій країні отримують тільки такі як Катлетник і то не отримують, а нагло самі беруть. А проактивним студентам раджу не вчитися у вашого 'Гуру' незаконним діям. Тим більше я не розумію за що ви туди виходите?! Ви такі продажні чи що!? Чи просто дурні!?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Олександра Мартова
-7 # Олександра Мартова 27.04.2017, 21:27
Дамочка Вікторія вам потрібно спуститись з небес на землю. А то вам затьмарили розум ті обіцяні Шулікіним участки і гроші. У вас немає вже нічого святого...так дер...ити державні землі, які належать студентам. Дивлячись на вас зразу видно, що бідна, нещасна проробила 40 років і просто виживає. Схаменіться! Бо потім потрібно буде з вашою "шайкою собак" відповідати перед законом.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Григорій К
+2 # Григорій К 27.04.2017, 22:14
Коментуйте виступ депутата районної ради, а не видумуйте якісь казочки, вам навчатись не в сільськогосподарському закладі, а в інституті "Клоунади".
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Іван
-5 # Іван 27.04.2017, 21:05
Нє, ну ви журналісти реально вже ... а нічого що студенти спочатку поставили палатку із-за того, що поле в 90 гектарів було розбите на діляночки і поділене, без законних на те підстав!
А Мазур Вікторія знову за своє, ну хвора фантазія тільки може вигадати як студенти руками добрива розкидають і так далі! а те що генеральний план, який більше схожий на "бізнес проект" сільського голови ніяким чином не демонструє перспективу розвитку села, а чітко демонструє дерибан! Баблаааа всім баблааа, і журналістам які пишуть таку нісенітницю теж бабла по ходу треба, чи ви тоже прописались вже і по ділянці пообіцяли вам??? Ганьба!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Оксана Загрій
-7 # Оксана Загрій 27.04.2017, 21:03
Сидить баришня із зеленими гостями і розказує як буде робити на землі. А чого не каже госпожа Вікторія, що вже має 2 ділянки і не живе в Агрономічному. Студенти вручну заспівали поля - хіба нормальна здорова людина може таке ляпнути
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Світлана