Знаєш про факти корупції - телефонуй (0432) 69-49-81

конкурс "Людина року" у Вінниці фото

Чим запам'яталися вінничанам «Люди року-2017»

15 серпня 2017, 09:22

Vlasno.info вирішив детальніше дізнатись про цьогорічних номінантів та згадати, що про них писали у пресі

Чим запам'яталися вінничанам «Люди року-2017»

    Коментарі (2)


Нещодавно оголосили переможців конкурсу "Людина року" на Вінниччині. Усього було охоплено 25 номінацій. Торік номінації "Архітектор" не було, а номінацію "Журналіст" розбили на підкатегорії "Журналіст електронних ЗМІ" та "Журналіст друкованих ЗМІ". Тобто, у 2016 році "Людину року" відзначали у 24 номінаціях.

Vlasno.info вирішив детальніше дізнатись про цьогорічних номінантів та згадати, що про них писали у пресі.

Отже, знайомтесь із цьогорічними володарями звання "Людина року".

"Громадський діяч" – Ірина Колесник

Депутат Вінницької обласної ради від партії "Самопоміч". Мешкає у Козятині. Активно долучалась до пошуку зниклих бійців та доставки тіл загиблих додому. Учасник волонтерського руху.
Ірина Колесник фото
Ірина Колесник, фото: Vlasno.info

По Ірину Колесник відомо, що навчалась у Вінницькому коледжі менеджменту (банківська справа) та у Міжрегіональній академії управління персоналу за спеціальністю «психолог». Працювала оператором комп'ютерного набору сектору контролю апарату Козятинської районної державної адміністрації та інспектором сектору з питань внутрішньої політики зв'язків з громадськістю та ЗМІ апарату райдержадміністрації. У 2005-2010 роках – член партії Народний Союз «Наша Україна", у 2013-2014 роках – заступник з молодіжної політики ВО "Свобода".

"Депутат" – Наталія Панчук

Депутат Вінницької міської ради від партії "Вінницька Європейська Стратегія". Мешкає у Вінниці. Голова Асоціації органів самоорганізації населення, а також голова квартального комітету "Димитрівський".
Наталія Панчук фото
Наталія Панчук, фото: Vlasno.info

В автобіографії, що міститься на сайті Вінницької міськради значиться, що має середньо-спеціальну освіту. Навчалась в Тернопільському училищі управління персоналом, за спеціальністю «Організатор-методист». Працювала на Вінницькому заводі тракторних агрегатів контролером станочних і слюсарних робіт, а згодом — завідувачкою сектором обліку. Два роки працювала машиністкою секретного листування у військовій частині на території Німеччини. Потім — комірником на Вінницькому заводі тракторних агрегатів та на фірмі "Фалькон".

Наталія Панчук неодноразово ставала героєм публікацій у пресі. Найвідомішою подією стала її бійка з колегою Ганною Давиденко. Також їй закидали "прикриття" порушень під час виборів до квартального комітету. А мешканці квартального комітету, де головує Наталія Панчук, скаржились на стихійне сміттєзвалище на їх території. 

У 2014 році журналісти "розкопали" справу щодо її фальшивого диплому про вищу освіту. Відтоді у біографії Наталії Панчук щезли відомості, що вона навчалась у Вінницькому педінституті. 

"Державний службовець" – Наталія Заболотна

Директор департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації. Мешкає у Вінниці.
Наталія Заболотна фото

Наталія Заболотна на відкритті центру надання допомоги атовцям, фото: Vlasno.info

Має дві вищі освіти — педагогічну та державного управління. В органах виконавчої влади працює вже 15 років. З 2003 року — у відділі у справах дітей, сім'ї та молоді Вінницької облдержадміністрації, з 2014-го - заступником начальника управління сім'ї, молоді та спорту. А у 2015-му її призначили директором департаменту соціальної та молодіжної політики (після об'єднання двох управлінь — соціальної політики і сім'ї, молоді та спорту). 

У пресі про неї згадують як про посадовицю та організаторку благодійних заходів, і лише з позитивного боку.

"Діяч культури та мистецтва" – Ірина Френкель

Радник Міністра культури України, заслужена артистка України, організатор Форуму молодої музики «Барви музики ХХ сторіччя», фестивалів «VINNYTSIA JAZZFEST» та «OPERAFEST TULCHYN». Мешкає у Вінниці.
Ірина Френкель фото

Ірина Френкель, фото: Vlasno.info

Навчалась у Петрозаводській філії Ленінградської косерваторії, в Гумбольдт-інституті Німеччини. Згодом здобула науковий ступінь в Дунайському університеті Австрії.

Працювала викладачем по класу скрипки у музичній школі, артисткою камерного оркестру "Арката". Згодом її призначають начальником управління культури та туризму Вінницької міськради. Зараз активно займається питанням культурного менеджменту в об'єднаних громадах. 

Ірина Френкель є організатором та продюсером багатьох фестивалів. Якось її навіть назвали "джаз-мамою". Адже вона збиралась зробити Вінницю культурною столицею України. Останнє з її "дітищ" — масштабний "Тульчин Операфест"

"Архітектор" – Леонід Гужва

Заступник директора департаменту будівництва, містобудування та архітектури Вінницької облдержадміністрації. Головний архітектор області.
Леонід Гужва фото

Леонід Гужва на прес-конференції з питання порятунку Вінницьких Мурів, фото: vinnitsa.info

Про нього майже немає відомостей у пресі. Працював начальником інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю у Вінницькій області. Долучився до обговорення проблеми консервації Вінницьких Мурів.

"Діяч науки" – Вікторія Родінкова

Професор кафедри фармації Вінницького медуніверситету, доктор біологічних наук. Щотижня складає алергопрогнози для українців.
Вікторія Родінкова фото

Вікторія Родінкова демонструє обладнання для визначення пилку в повітрі, фото: tsn.ua

З Вікторією Родінковою читайте невдовзі на Vlasno.info розгорнуте інтерв'ю.

"Жінка" – Олена Верлан-Кульшенко

Голова Благодійного фонду "Миротворець України", голова обласного осередку ВГО "Фундація медичного права та біоетики України", голова Наглядово-координаційної ради ГО та волонтерських організацій при КМКЦ ЦР, викладач медичного права Вінницького медуніверситету.
Олена Верлан фото
Олена Верлан, фото: Vlasno.info

Майже три роки працює волонтером при Вінницькому військово-медичному центрі. З медичного університету до волонтерської роботи залучила 36 студентів. Неодноразово возила і возить гуманітарну допомогу в АТО, опікується військовими та добровольчими медичними формуваннями зони АТО, входить до складу "Юридичної сотні України". Забезпечує постійний правовий і консультаційний супровід учасників АТО, захист їхніх інтересів, організатор понад 20 культурних заходів для поранених, які лікуються у вінницькому госпіталі. 

"Журналіст" – Лариса Бондар

Журналіст інформаційно-телевізійного агентства «ВІТА», співавтор і ведуча програми «Постфактум».
Лариса Бондар фото

Лариса Бондар, фото: vitatv.com.ua

Працює на телеканалі з 2000 року. Місце роботи ніколи не змінювала. Мешкає у Вінниці.

"Міський голова, голова районної ради" – Володимир Ящук

Іллінецький міський голова об'єднаної територіальної громади. Мешкає в Іллінцях.
Володимир Ящук фото

Володимир Ящук на відкритті оновленого краєзнавчого музею, фото: illintsi.org.ua

Закінчив Немирівський будівельний технікум, а за 9 років — Вінницький політехнічний інститут. Працював майстром-будівельником, виконробом, начальником планово-технічного відділу, головним інженером, заступником директора з розвитку виробництва, заступником голови правління спілки споживчих товарів. В 2005-му призначений на посаду заступника голови Іллінецької районної державної адміністрації, у 2010 році — головою Іллінецької РДА. У 2014 році стає директором підприємства ТОВ "Шефф-Груп". В 2015 році обраний міським головою Іллінецької міської ради. 

На початку цього року в Іллінецькій ОТГ "вибухнув" скандал через премії меру та його автівку. Володимир Ящук тоді наголосив, що премії йому виписали через занадто малу зарплату.

"Митець" – Григорій Зорик

Викладач Тульчинського училища культури за дисциплінами «Живопис», «Малюнок», «Композиція». До 400-річчя Тульчина за його проектом було затверджено герб і прапор міста та герб Тульчинського району.
Григорій Зорик фото
Григорій Зорик на відкритті персональної виставки про Тульчин, фото: yspih.com.ua

Навчався у залізничному училищі, не закінчив його, як був призваний в армію. Служив у Польщі, там намалював свої перші картини. У Тульчині після закінчення студії став художиком-оформлювачем. Згодом вступив на факультет графіки до Одеського педагогічного педінституту.

Долучився до оформлення музею у Четвертинівці портретами козацької старшини. Влаштував 60 персональних виставок.

"Посадова особа місцевого самоврядування" – Катерина Романенко

Сільський голова Нараївки Гайсинського району. Пойшла курс навчання «Управління проектами з питань місцевого та регіонального розвитку» (DESPRO). Мешкає у Нараївці.
Катерина Романенко фото

Катерина Романенко перерізає стрічку до стоматкабінету з новим обладнанням, фото: gayrayrada.gov.ua

За її ініціативи у селі був створений кооператив з обслуговування та 15 вуличних комітетів. Також неодноразово громада села вигравала різноманітні конкурси з благоустрою.

"Працівник освіти" – Ольга Костенко

Заступник директора з навчальної роботи школи №4 міста Гайсин, учитель вищої категорії. Стала переможцем Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2016» у номінації "математика". Восени того ж року Президент присвоїв їй звання «Заслужений учитель України»
Ольга Костенко фото
Президент вручає нагороду Ользі Костенко, фото: gayrayrada.gov.ua

"Працівник охорони здоров'я" – Андрій Сергієнко

Лікар-офтальмолог "Офтальмологічної клініки професора Сергієнка", професор кафедри очних хвороб Вінницького національного медуніверситету. Президент асоціації офтальмохірургів України.
Андрій Сергієнко фото
Андрій Сергієнко, фото: vinrada.gov.ua

Закінчив Київський медінститут імені Богомольця за спеціальністю "Лікувальна справа». А згодом — й Міжнародний інститут менеджменту. Вдосконалював свої знання у США, Польщі, Німеччині. Працював у Київській міській лікарні «Центр мікрохірургії ока» лікарем та завідувачем відділення вітреоретинальної хірургії. У 2012 році став професором кафедри офтальмології Національної медичної академії післядипломної освіти імені Шупика.

Вперше в Україні почав застосовувати інтравітреальні ін'єкції та фторвуглець в хірургії сітківки, який використовується і сьогодні. Є автором понад 120 наукових робіт і 4 патентів.

"Працівник сільського господарства" – Юрій Пономар

Директор "Агрофірми "Красне" в селі Красне Тиврівського району та директор "Краснянського "Агромашу". Мешкає у селі Нове Місто Тиврівського району.

Товариство "Агрофірма "Красне" випускає сільськогосподарську продукцію, яка користується великим попитом . З початком бойових дій в зоні АТО "Агромаш" почав випускати пластини для бронежилетів. Проте, невдовзі здійнявся скандал щодо неякісних пластин. Юрій Пономар заперечував, що пластини, які випускає їх завод, можуть прострілюватись. З цього приводу навіть відкрили кримінальну справу. Втім, вже у 2015 році Юрія Пономара нагородили відзнакою "За заслуги перед Вінниччиною". А скандал із пластинами назвали "замовною справою" проти директора "Агромаша".
Юрій пономар на "Агромаші" фото
Учасники семінару-наради на підприємстві "Агромаш", фото: vin.gov.ua

"Працівник соціального захисту" – Людмила Дейнега

Начальник управління праці та соціального захисту населення Могилів-Подільської міськради. Мешкає у Могилів-Подільському.

У пресі про неї немає майже ніяких відомостей. У 2014 році як начальника управління її нагородили Почесною грамотою Вінницької облдержадміністрації та облради з нагоди Дня місцевого самоврядування.
Людмила Дейнега фото
Людмила Дейнега, фото: vinrada.gov.ua

"Працівник сфери обслуговування" – Лариса Ворона

Директор "Вінницького вищого професійного училища сфери послуг".
Лариса Ворона фото
Лариса Ворона, фото: vin.gov.ua

Закінчила Хмельницький технологічний інститут побутового обслуговування. Працювала у Вінницькому училищі облпобутуправління, училищі №15, згодом очолила училище сфери послуг.

"Підприємець" – Анатолій Шеремета

Директор "Шляхбуду".

Про Анатолія Шеремету відомо, що він очолює це підприємство з 2010 року. Цікаво, що "Шляхбуд" - своєрідний "фаворит" міськради. Адже на Prozorro виграв найбільше тендерів. Анатолій Шеремета зазначає, що переможцем на тендерних закупівлях їх підприємство стає завдяки потужній технічній базі та кваліфікованим працівникам.

До речі, саме це підприємство має будувати "скандальне" кладовище на Сабарові. 
Шляхбуд фото
Працівники підприємства "Шляхбуд", фото: vn.20minut.ua

"Промисловець" – Дмитро Чаленко

Голова правління «Вінницького олійножирового комбінату», депутат обласної Ради 7 скликання. Є представником губернатора в обласній раді.
Дмитро Чаленко фото
Депутати Алла Власюк та Дмитро Чаленко проводять суботник, фото: vindeputat.blogspot.com

Торік проект Олієжиркомбінату виграв конкурс з розвитку міста, який передбачав благоустрій пляжу та скверу біля підприємства. Дехто з працівників скаржився, що на них тиснули і просили проголосувати "за"

У 2008 році з'явилась інформація, буцімто саме продукцію Вінницького олієжиркомбінату забракували у Європі, і через це тимчасово припинилось постачання олії у країни Євросоюзу. Тоді Дмитро Чаленко цю інформацію спростував

Решта публікацій в пресі має тільки схвальні відгуки про діяльність керівника підприємства та депутата Дмитра Чаленка.

"Регіональний лідер" – Віктор Вікалюк

Керівник секретаріату Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування. Був депутатом Вінницької облради 4, 5, 6 скликань. Керівник позаштатних радників губернатора
Віктор Вікалюк фото
Віктор Вікалюк, фото: Vlasno.info

 

Народився у Липовецькому районі на Вінниччині. Має дві вищі освіти: юридичну та ветеринарної медицини. Після служби у міліції (більше 30 років), працював у виконавчих органах влади та органах місцевого самоврядування. Був секретарем Вінницької міськради, згодом перейшов у Вінницьку облдержадміністрацію керівником апарату. Потім став заступником голови Вінницької облради.

Очолював фракцію "Єдність Вінниччини" в облраді

Його називають "людиною Григорія Заболотного" (нардепа, а у свій час — голови Вінницької облради). Вікалюк є його позаштатним помічником.

Цьогоріч його нагородив міський голова Вінниці медаллю "За вагомий внесок у розвиток міста". А обласна рада клопотала щодо нагородження почесною грамотою Верховної Ради України. 

"Роботодавець" – Володимир Пастух

Директор «Перлини Поділля», що у селі Попівці Барського району. Депутат Барської райради.
Володимир Пастух фото
Володимир Пастух, фото: vinrada.gov.ua

Має вищу агрономічну освіту. Працював агрономом-садоводом радгоспу, головним агрономом, головою виконкому Попівецької сільради, головою правління товариства «Мічурінець». Двічі обирався депутатом Барської райради.

Фермерське господарство "Перлина Поділля" займається переважно вирощуванням яблук, а також слив, черешень, малини, суниць. Тут працевлаштовано близько 50 осіб, а під час збирання врожаю — близько 200 людей.

"Сільський, селищний голова" – Людмила Червонецька

Тростянецький селищний голова. Заступник Голови Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування з координації діяльності членів Асоціації – міських і селищних рад. Мешкає у селищі Тростянець.
Людмила Червонецька фото
Людмила Червонецька (друга зліва), фото: trostrda.gov.ua


Має вищу медичну освіту. Навіть суміщала роботу голови селищної ради та лікаря-невропатолога.

Цього року в Тростянці організували толоку, щоб встигнути упорядкувати центральну площу селища до свята. За словами Червонецької, на реконструкцію із селищного бюджету виділили 50 відсотків усієї суми, з обласного — 40 відсотків, і 10 відсотків надали спонсори.

У 2013 році "Вінницярибохорона" спростовувала факти, надані Людмилою Червонецькою щодо браконьєрства на Ладижинському водосховищі. Мовляв, вони бездоказові, а Червонецька діє за вказівкою Ладижинської міськради, щоб усунути діючого користувача на водосховищі.

"Сільськогосподарський товаровиробник приватного сектора" – Світлана Сауляк

Голова фермерського господарства «Благо СМС» у селищі Піщанка.

Господарство займається вирощуванням зернових та технічних культур. Кажуть, що найкраще господарство району.

На шпальтах ЗМІ діяльність господарства та його керівника майже не висвітлювалась.
Світлана Сауляк фото
Світлана Сауляк, фото: vinrada.gov.ua

"Спортсмен" – Олег Царьков

Майстер спорту України міжнародного класу з стрільби кульової, вихованець школи вищої спортивної майстерності Вінницької обласної федерації стрільби кульової.
Олег Царьков фото
Олег Царьков, фото: noc-ukr.org

У березні 2017 року завоював "срібло" на чемпіонаті Європи у місті Марібор, Словенія. Відтак, став найкращим спортсменом березня в Україні.

У 2014 році переміг на Чемпіонаті Європи. Тоді він встановив рекорд України та Європи.

"Юний митець" – Сергій Іванченко

Учень Бершадської дитячої музичної школи імені Скалецького. Учасник районних, обласних, всеукраїнських та міжнародних телевізійних фестивалів та конкурсів.
Сергій Іванченко фото
Сергій Іванченко, фото: rdabershad.gov.ua

У грудні 2011 року здобув гран-прі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Різдвяні «Зоряні мости» у номінації «Естрадний вокал».

Також брав участь у популярній передачі «Крок до зірок». Сергій виконав пісню «Лав-сторія» отримав шквал оплесків у студії, а також доброзичливі відгуки журі.

А у 2016 році переміг у Всеукраїнському дитячому пісенному фестивалі-конкурсі "Соловейко України", що проходив у Миргороді Полтавської області.

"Юний спортсмен" – Марат Крижанський

Вихованець Іллінецького відділення Вінницької обласної комплексної ДЮСШ «Спартак», кандидат в майстри спорту з дзюдо.
Марат Крижанський фото
Марат Крижанський, фото: skniva.at.ua

Завоював бронзову медаль на чемпіонаті України з дзюдо серед юнаків та дівчат до 18 років. Ця медаль дала йому можливість здобути перепустку до збірної України.

У 2017 році став дворазовим чемпіоном України серед юнаків, а також здобув Кубок Європи у Чехії.

На сайті Вінницької облради зазначено: "Обласний конкурс на звання «Людина року» проводиться з метою виявлення видатних і талановитих особистостей, відзначення інтелектуальної та професійної еліти області, нагородження громадян за найбільш вагомі професійні досягнення в управлінській, економічній, соціальній, культурній, науковій та громадсько-політичній діяльності. Вручення відзнаки «Людина року» заплановане на 23 серпня під час проведення урочистих заходів з нагоди Дня Незалежності України".

Головне фото: vinrada.gov.ua


    15 серп. 2017 Print


Розкажи друзям:

Коментарі  

Вадим Шмагалов
0 # Вадим Шмагалов 15.08.2017, 11:26
Директор "Шляхбуду"? Хха. Це того самого "шляхбуду", чий працівник "гепнувся" з "Київського" мосту?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Светлана Рулько
+3 # Светлана Рулько 15.08.2017, 09:36
Хто висував цих осіб на ці номінації? Бо ГРОМАДСЬКА РАДА ВИСУНУЛА З ПЕРЕРАХОВАНИХ ЛИШЕ ОДНУ! А хто інших? Міськрада? На яких правах туди потрапили працювати без необхідного стажу три претендентки??? ,Чи в нас конкурсний відбір лише про людське око і ніби то він є і все чесно? Прям як на виборах!!!!!! Все робиться "прозоро" але обираються ті, хто потрібен чи вигідний владі!!!! І не підкопаєшся, бо у комісіях також свої люди. А що, достойні шиї кандидатів не було? Особливо- депутатів, представників органів місцевого самоврядування, лікарів!??? Так що все це- липові регалії за неіснуючі для основної більшості суспільства досягнення...
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга

Додати коментар

Для того щоб залишити коментар використовуючи акаунт вашої соціальної мережі, клікніть по потрібній вам соціальній мережі.

             

Захисний код
Оновити

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

ОСТАННІ НОВИНИ

 

Останні коментарі

 • Вова Вова 24 лют. 18:40
  Газові схеми. Індивідуальні лічильники: фантом чи реальність
  Я апсолютно нейтрально відношусь до Вінницягаз, але мене дуже дивує Журналіст: Людмила Левченко, яка ...

  Детальніше...

   
 • Саша Саша 24 лют. 15:09
  Активіст жбурнув кошиком квітів у голову Тячівської РДА
  молодець !!!

  Детальніше...

   
 • Юля Юля 24 лют. 11:32
  Газові схеми. Індивідуальні лічильники: фантом чи реальність
  ВВінницягаз хитрі. Бо коли лічильник "нічий", його важко контролювати, можга підлаштувати під ...

  Детальніше...

   
 • Вадим Шмагалов Вадим Шмагалов 24 лют. 11:04
  У Вінниці «тітушки» побили активіста
  Подробиці читай без відіо, а з "перших рук" від очевидця подій... Отже, коли Валерій Максимович давав ...

  Детальніше...

   
 • лекс лекс 23 лют. 22:59
  У Вінниці «тітушки» побили активіста
  держись будулай..ще на похороні шоколядного потанцюєш...

  Детальніше...

   
 • Микола Микола 23 лют. 22:35
  Силовики і молодики: з вінницького майдану вдруге знесли погруддя Шевченка, активісти у лікарні
  Ганьба! Невже нічні рейди- шлях до комфорту вдень?

  Детальніше...

   
 • Сталин Сталин 23 лют. 21:12
  Силовики і молодики: з вінницького майдану вдруге знесли погруддя Шевченка, активісти у лікарні
  Тараса 3 покупайте))

  Детальніше...

   
 • Саша Саша 23 лют. 15:49
  Силовики і молодики: з вінницького майдану вдруге знесли погруддя Шевченка, активісти у лікарні
  Дограється Петя з Вовою, що народ їх знесе, як банду Янека !!!

  Детальніше...

НОВИНИ СТРІЧКОЮ

УСІ НОВИНИ

Цілодобові телефони у Вінниці

Поліція: 102, 59-33-22,
               53-33-23, 59-42-00

УСБУ: 53-13-09

Обл.прокуратура: 67-15-67

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Читай нас

 

Підписатися на Vlasno.info

 

Отримайте безкоштовні поради!

 • Головні новини Вінниці
 • Бізнес новини регіону
 • Афіши, оголошення та ін.

Наші контакти

  

Театральна 14, Вінниця
T: (0432) 69-49-81
Т: (093) 83-70-115
Т: (097) 76-98-568